Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2015 o 21:28, SupremeOrangeMaster napisał:

Mija kolejny tydzień i wypadł mi M4A1-S Hot Rod Factory New ( nieco ponad 100€
. To był mój ~5 drop od rozpoczęcia operacji).


Niektórzy to mają farta ... gratuluję ;) RNGesus był łaskawy.
A mi teraz wypadł Tec-9 Bamboo za marne 0,10 euro xD Cóż, pokładam swoje nadzieje w przyszłym tygodniu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 22:19, Outlander-pro napisał:

> Mija kolejny tydzień i wypadł mi M4A1-S Hot Rod Factory New ( nieco ponad 100€

> . To był mój ~5 drop od rozpoczęcia operacji).

Niektórzy to mają farta ... gratuluję ;) RNGesus był łaskawy.
A mi teraz wypadł Tec-9 Bamboo za marne 0,10 euro xD Cóż, pokładam swoje nadzieje w przyszłym
tygodniu :3


No ja liczę co tyydzień, ale wpadają mi ciągle same syfy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze odczucia odnośnie cziterstwa w grze? Mam wrażenie, że odkąd trochę bardziej prężnie działa Overwatch, to trochę zelżało, choć nadal się zdarza natrafić na typa z wallhackiem czy innym szajsem. Dziś np typ latał, chyba z teleport hackiem, to była masakra, a nie gra :/ Choć minęło już trochę czasu od ostatniego podobnego meczu, zatem zanadto nie narzekam. Zależy to pewnie też od rangi, ja teraz jestem na Elite Guardian i jest w miarę okej.

Choć też ostatnio inną patologię spotkałem, full premade ennemy team, który na Agency skakał przez okna by się zabić i chciał za to rekomendacje lol. Dostali ode mnie reporty za grief.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niektóre misje to chciałbym twórców zamordować grrr. Wolno i bardzo boleśnie.

Nie da się inaczej zareagować na misje typu "Odbij 10 zakładników na uproszczonym Assault". Nie dość że tryb patologiczny, to jeszcze mapa która temu sprzyja, bo jak jest milion przeciwników, to nie ważne jak się wejdzie do hangaru, to zawsze się zginie. Jezu, ze dwie godziny mi to zajęło, zanim się udało, prawdziwa droga przez mękę :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 01:47, Outlander-pro napisał:

Nie da się inaczej zareagować na misje typu "Odbij 10 zakładników na uproszczonym Assault".
Nie dość że tryb patologiczny, to jeszcze mapa która temu sprzyja, bo jak jest milion
przeciwników, to nie ważne jak się wejdzie do hangaru, to zawsze się zginie. Jezu, ze
dwie godziny mi to zajęło, zanim się udało, prawdziwa droga przez mękę :S


Najgorsza misja ever! Takiego RAGE już dawno nie złapałem, a mapa Assault tak kiedyś lubiana na 1.6 tak znienawidzona w Global Offensive, jeszcze ten hangar, pełno beczek, palet i kamperów. Jest jeden sposób żeby to szybko wykonać, wchodzisz w wenty raszujesz na maxa rzucasz smoke na łącznik w wentach wchodzisz po drabinie na góre, modlisz się żeby nikogo nie było w domku i odbijasz zakładnika jaknajszybciej. Innej opcji po prostu nie ma. Bo jakbyś nie wszedł do tego hangaru, jest tam tyle miejscówek że nie ma szans aby tam wejść w normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jakbyś nie wszedł do tego hangaru, jest tam tyle miejscówek że nie ma szans

Dnia 27.06.2015 o 11:33, Reinvented napisał:

aby tam wejść w normalny sposób.


No jest trochę wnerwów ... w miarę ok wbija się jeszcze mainem z granatami dymnymi. Od razu z brzegu, po lewej stronie masz szpulę, z której wskoczysz pod okna. Często gęsto jest tam zakładnik, który jest w miarę szybki do odbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zacząłem niedawno grać w CS-a. Jak na razie głównie umieram, ale jakiś progres jest. Mam pytanie a propos meczy turniejowych. Czy limit 2 wygranych meczy na dzień jest tylko okresowy, czy muszę wbić jakąś rangę, żeby znikł, czy to już tak na zawsze? Pytam, bo w trybie uproszczonym jest totalny chaos i ciężko wpaść na serwer, gdzie ludzie choć trochę myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 16:12, Woko11 napisał:

Dzięki wielkie, czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość :D

Mi się właśnie udało, misja zaliczona :D 4 albo 5x na assault ... i nigdy więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 16:12, Woko11 napisał:

Dzięki wielkie, czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość :D


Tak, wprowadzili chyba w ostatnim update takie obostrzenie, żeby stuprocentowe świeżaki nie ruszały na gry turniejowe. Moim zdaniem połowicznie dobry pomysł, bo przecież i tak po 10 meczach to mało wiadomo :P
Ale good luck ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak tam kolejne Bloodhoundowe dropy? Mi wpadł w tym tygodniu Tec-9 Toksyczny Field Tested, który poszedł za ~2euro, zatem jak na razie największy zysk mój :D Cały czas liczę na Dragon Lore''a i inne tego typu zabawki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 18:35, Outlander-pro napisał:

No jak tam kolejne Bloodhoundowe dropy? Mi wpadł w tym tygodniu Tec-9 Toksyczny Field
Tested, który poszedł za ~2euro, zatem jak na razie największy zysk mój :D Cały czas
liczę na Dragon Lore''a i inne tego typu zabawki xD


Póki co zalega mi jakieś 15-16 skrzynek, których nie mam za co otworzyć, a ich sprzedaż nie da mi nawet równowartości jednego klucza :P Poza tym sam szrot - kilka razy Nova, Dual Beretty, Nagev... Końca nie widać.

EDIT: No i oczywiście SCAR-20, szary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojstatnio po meczu turniejowym przy podliczaniu XP miałem informację "zmniejszony mnożnik turniejowy". W efekcie, pomimo wygranego meczu dostałem znikomą ilość XP. Ktoś wie z czego to wynika? Operację mam zakupioną i do tej pory raczej były większe ładunki XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 23:35, Marcin08 napisał:

ojstatnio po meczu turniejowym przy podliczaniu XP miałem informację "zmniejszony mnożnik
turniejowy". W efekcie, pomimo wygranego meczu dostałem znikomą ilość XP. Ktoś wie z
czego to wynika? Operację mam zakupioną i do tej pory raczej były większe ładunki XP.


Jeśli dobrze się orientuję, gdy rozpoczyna się nowy tydzień Operacji (czyli chyba co środę gdy resetują się dropy za lvl up) to przez ileś tam meczy dostaje się bonusowy exp. Im więcej meczy grasz, tym bonus exp się zmiejsza, aż robi się ujemnie i dostaje się zmniejszony exp. Pewnie jakieś Valve''owe zabezpieczenie, by ludzie jakoś nie wbijali ranków za szybko. Ale ciekawe ile to trzeba godzin grać, skoro ja codziennie gram po godzinkę-dwie i nigdy jeszcze bonus exp mi nie zniknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 01:27, DarkWolf_PL napisał:


Nie do końca tak jest. Pula dodatkowego expa resetuje się w środę, drop w czwartek http://josh3d.com/csgo/.
Osobiście ten dodatkowy exp starcza średnio na niecałe 2 levele.


ale ja raptem jeden level wbiłem, rozgrywając może z 9 meczy od ostatniego czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 12:21, eber napisał:

Ostatnio zacząłem pykać w csa ale komplenie nie wiem jak celować. [m-I]
Może dałby ktoś parę wskazówek


Zapewne konto utworzone w celach reklamowych ale co mi tam, polecam te 2 filmiki Izaka :
https://www.youtube.com/watch?v=BZFoC5S_N9c
https://www.youtube.com/watch?v=-ebEIGybaTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować