Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2015 o 01:27, DarkWolf_PL napisał:


Nie do końca tak jest. Pula dodatkowego expa resetuje się w środę, drop w czwartek http://josh3d.com/csgo/.
Osobiście ten dodatkowy exp starcza średnio na niecałe 2 levele.


Tak jak pisałem:
"...nowy tydzień Operacji (czyli chyba co środę gdy resetują się dropy za lvl up) ..."

U mnie to zawsze środa i wątpię bym jakimś wyjątkiem był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 18:05, Outlander-pro napisał:

>
> Nie do końca tak jest. Pula dodatkowego expa resetuje się w środę, drop w czwartek
http://josh3d.com/csgo/.
> Osobiście ten dodatkowy exp starcza średnio na niecałe 2 levele.

Tak jak pisałem:
"...nowy tydzień Operacji (czyli chyba co środę gdy resetują się dropy za lvl up)
..."

U mnie to zawsze środa i wątpię bym jakimś wyjątkiem był :P

W sumie dzisiaj za wygrany meczyk wpadł pokaźny level wiec może ta blokada rzeczywiście resetuje się w środy. Mniejsza o to , już się bałem ze gdzieś cos nieświadomie nsrozrabialem i po cichu dostałem jakaś karę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 18:10, Marcin08 napisał:

U mnie to zawsze środa i wątpię bym jakimś wyjątkiem był :P
W sumie dzisiaj za wygrany meczyk wpadł pokaźny level wiec może ta blokada rzeczywiście
resetuje się w środy. Mniejsza o to , już się bałem ze gdzieś cos nieświadomie nsrozrabialem
i po cichu dostałem jakaś karę :)


Powinieneś mieć informację w menu głównym przy postępie w levelu, że przy level upie będzie drop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 18:20, Outlander-pro napisał:

Powinieneś mieć informację w menu głównym przy postępie w levelu, że przy level upie
będzie drop :)


Szkoda, że do tej pory wypada sam szrot. Już 3 raz dostałem P250 Miętowe Kimono, które jest obleśne. Chyba nie muszę mówić, że szczyt marzeń w tym przypadku to minimal wear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno im wyższy level tym wyższa szansa na lepszy drop, z moich obserwacji wynika wręcz przeciwnie. Mając 12 poziom mogę stwierdzić jedynie tyle że poza pierwszym dropem (deagle meteor) Gaben sypie commonami jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 09:05, DarkWolf_PL napisał:

Podobno im wyższy level tym wyższa szansa na lepszy drop, z moich obserwacji wynika wręcz
przeciwnie. Mając 12 poziom mogę stwierdzić jedynie tyle że poza pierwszym dropem (deagle
meteor) Gaben sypie commonami jak szalony.


20lvl i Przetestowana w boju MP9 BURZA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 09:05, DarkWolf_PL napisał:

Podobno im wyższy level tym wyższa szansa na lepszy drop, z moich obserwacji wynika wręcz
przeciwnie. Mając 12 poziom mogę stwierdzić jedynie tyle że poza pierwszym dropem (deagle
meteor) Gaben sypie commonami jak szalony.


z tego co ja widzę to im wyższy level tym gorszy drop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu Gaben serwuje Battle Scarred G3SG1 - Orange Kimono xD
Eh tyle fajnych skinów mogłoby wpaść, ale nie, same commony :P
Oprócz tej Tec9 Toxic z zeszłego tygodnia nic ciekawego niestety. I level raczej nie ma żadnego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość aby podkreślić nick kolegi z którym gram? Wiecie, żebym nie musiał nakierowywać celownikiem na każdego, tylko żebym to widział od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 11:06, jacob27 napisał:

Czy jest jakaś możliwość aby podkreślić nick kolegi z którym gram? Wiecie, żebym nie
musiał nakierowywać celownikiem na każdego, tylko żebym to widział od razu :)


Nic mi o tym nie wiadomo, ale może są jakieś komendy na to do konsoli, choć nigdy nie widziałem. Zresztą też nie wiem po co byłoby to potrzebne :D
Każdy z graczy ma przypisany swój kolor w meczu - tak szybko odnajdziesz kolegę na radarze w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to, jakiś nowy wysyp cheaterów? Dziś koleś z wh i aimbotem (nawalał przez ściany heady z awp i scouta) kosztował mnie rangę. Masakra, tego plugastwa jest coraz więcej, a Valve umożliwiając zbanowanym kupno nowej gry, tylko do procederu zachęca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 00:09, Outlander-pro napisał:

Co to, jakiś nowy wysyp cheaterów? Dziś koleś z wh i aimbotem (nawalał przez ściany heady
z awp i scouta) kosztował mnie rangę. Masakra, tego plugastwa jest coraz więcej, a Valve
umożliwiając zbanowanym kupno nowej gry, tylko do procederu zachęca :/


A jak niby mają to blokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 01:44, Feallan napisał:

A jak niby mają to blokować?


Np banując IP. Kiedyś też coś słyszałem o banie poprzez numer seryjny płyty głównej, czy coś w tym stylu. Albo inne techniczne cuda wianki, ja się programistycznych sztuczkach nie znam, to rozwiązania nie zapodam, ale domyślam się, że gdyby Valve chciało, to by to zrobiło. Ale by im się to raczej nieopłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ludzi ma zmienne IP. Jakby wsadzali takie bany, to cziterzy by je omijali, a uczciwi gracze dostawali za to, czego nie zrobili.

Nie da się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 00:09, Outlander-pro napisał:

Co to, jakiś nowy wysyp cheaterów? Dziś koleś z wh i aimbotem (nawalał przez ściany heady
z awp i scouta) kosztował mnie rangę. /.../

Rozumiem, że drużyna, w której był cheater nie zrobiła głosowania na kicknięcie? Pewnie nie, bo w końcu wygrywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 20:52, 8bit napisał:

Rozumiem, że drużyna, w której był cheater nie zrobiła głosowania na kicknięcie? Pewnie
nie, bo w końcu wygrywali...


Nie, cieszyli się i wyzywali nas, leciały teksty oczywiście typu "EASY GAME NOOBS", zresztą padły podejrzenia, że goście są premade i się boostują z jednym cheaterem.
Niestety mimo Overwatcha cheaterów trochę jest. Dziwne, nie da się też zrobić by VAC automatycznie wykrywał dodatkowe oprogramowanie wpływające na grę i banował? Zrzucanie problemy cheaterów na społeczność, to dobre rozwiązanie tylko wtedy, gdy współgra ze staraniami twórców.

A i tak trochę a propos, dostawał już ktoś nagrody za Overwatche? Zrobiłem już ze 3-4 takie z oczywistymi cheaterami, ale żadnego info o nagrodzie jeszcze nie dostałem. Tak samo ponoć miały być komunikaty, gdy cheater którego się raportowało dostawał bana - jeszcze nic w tym temacie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 20:59, Outlander-pro napisał:

> Rozumiem, że drużyna, w której był cheater nie zrobiła głosowania na kicknięcie?
Pewnie
> nie, bo w końcu wygrywali...

Nie, cieszyli się i wyzywali nas, leciały teksty oczywiście typu "EASY GAME NOOBS",

Ech, typowe.

Dnia 30.07.2015 o 20:59, Outlander-pro napisał:

A i tak trochę a propos, dostawał już ktoś nagrody za Overwatche? Zrobiłem już ze 3-4
takie z oczywistymi cheaterami, ale żadnego info o nagrodzie jeszcze nie dostałem. Tak
samo ponoć miały być komunikaty, gdy cheater którego się raportowało dostawał bana -
jeszcze nic w tym temacie nie widziałem.

Szczerze, to pierwsze słyszę o jakiś nagrodach. Ale to raczej Valve traktuje jako "obywatelski obowiązek", bo nigdy nic nie dostałem, a w sumie sporo już reportów złożyłem (głównie w Call of Duty: MW2 i MW3, ale CS też)
Myślę, że jakby dawali nagrody, to każdy by każdego reportował za cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 20:59, Outlander-pro napisał:

A i tak trochę a propos, dostawał już ktoś nagrody za Overwatche? Zrobiłem już ze 3-4
takie z oczywistymi cheaterami, ale żadnego info o nagrodzie jeszcze nie dostałem. Tak
samo ponoć miały być komunikaty, gdy cheater którego się raportowało dostawał bana -
jeszcze nic w tym temacie nie widziałem.

Kwestia czasu, z tego co kiedyś wyczytałem kilkanaście osób ogląda to samo demko, jeśli przeważająca liczba osób uzna go za cheatera ( z tobą włącznie) dostaniesz info o przyznaniu kary. Z własnego doświadczenia wiem że nagrody są przyznawane po dłuższym okresie czasu i zależą od trafności twoich osądów ogółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@8bit
Mowa tu o systemie Overwatch, w którym gracze stają na straży prawa i oglądają randomowe demka z domniemanymi cheaterami. Jeśli sędziowie dobrze się spisują dostają periodycznie nagrodę w postaci bonusu do expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować