Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2015 o 21:44, DarkWolf_PL napisał:

@8bit
Mowa tu o systemie Overwatch, w którym gracze stają na straży prawa i oglądają randomowe
demka z domniemanymi cheaterami. Jeśli sędziowie dobrze się spisują dostają periodycznie
nagrodę w postaci bonusu do expa.

Aaaaaa, to nieważne w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, piękny skin, chociaż z tej kolekcji "Upadek Ikara" podoba mi się jeszcze bardziej. U mnie niestety powtórka: skin do autokampy wart trzy centy... Może kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tej grze dropią takie rzeczy? :o
Wystarcz tylko mieć szczęście, czy trzeba robić coś konkretnego (najprawdopodobniej przewyższającego moje mozliości ;d)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 23:55, Woko11 napisał:

Hoho, piękny skin, chociaż z tej kolekcji "Upadek Ikara" podoba mi się jeszcze bardziej.
U mnie niestety powtórka: skin do autokampy wart trzy centy... Może kiedyś :D


Ano, Icarus Fell też jest czadowy, ma fajne kolorki ;) I nie trać nadziei, jeszcze wiele tygodni dropów przed nami - już trzech gramowiczów dostało rzadkie dropy, zatem szlaki są przetarte :D

@Kadaj
Ano dropią, choć szansa jest dość malutka :P
I trzeba liczyć tylko na farta, dropów w żaden sposób wspomóc nie można. Jedynie jeśli chcesz mieć dostęp do dropów z kilku teorytycznie fajniejszych kolekcji, to musisz wykupić przepustkę do Operacji Bloodhound. Jak najbardziej się opłaca, przepustka zwrócila mi się już sporo wcześniej za sprzedaż skrzynek pochodzących z tej operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj zdębiałem. Dostałem 12 minutowego bana na turniejowe bo: Opcja usuwania członków drużyny była przez ciebie nadużywana w ostatnich meczach. W meczu, który poprzedzał banika rzeczywiście głosowałem za wyrzuceniem jednego gracza, jednakże nie było to moje głosowanie. W kilku poprzednich meczach podobnie. Z reguły nie inicjuje takich głosowań. Takie "bany" śmierdzą głupotą, bo nadużywanie to to nie jest.

Śmieszy to też w kontekście tego, że w ten sposób "legalnym graczom" blokują rozgrywkę, a raz i porządnie z hacksami sobie nie są w stanie poradzić.

(ok. 12 minut to nie problem, ale czytałem, że ludzie i po 7 dni dostają z takim komunikatem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 22:02, Marcin08 napisał:

Ok, dzisiaj zdębiałem. Dostałem 12 minutowego bana na turniejowe bo: Opcja usuwania członków
drużyny była przez ciebie nadużywana w ostatnich meczach.

Ten automatyczny system karania graczy jest naprawdę niedopracowany. Nie słyszałem jeszcze o takiej opcji, która Ciebie spotkała, ale wkurza np. kick za team damage. Czasem zrobi się jakiś błąd na który nie masz wpływu, ale gra to źle interpretuje i bam, masz kicka/bana. W jakimś meczu miałem sytuację, że chyba najpierw źle rzuciłem granatem i rzuciłem w sojusznika, a z rundę później celowałem z AWP i w chwili gdy zauważyłem przeciwnika, wpakował mi się pod celownik sojusznik xD Oddałem strzał, zabiłem sojusznika, dostałem automatycznego kicka za teamkille, gg xD

Jeśli ktoś dostawał 7 dni bana, to znaczy, że w krótkim czasie dostał kilka innych kar,czyli ban na 30 min, potem 2h chyba, 24h i 7 dni na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ESL w Kolonii teraz, mamy też w grze związany z tym update, ogląda ktoś?
Ja w sumie raczej sobie daruję, ewentulanie obejrzę finał/półfinały. Jakoś mnie aż tak bardzo nie ciągnię do śledzenia pro sceny, jak w czasach np gdy grałem w LoLa i się takimi rzeczami interesowałem. Może po prostu nie chce mi się już rozminiać wszystkich teamów, graczy itp :P

Co ciekawe w Warszawie, nie wiem czy w innych miastach, ale wybrane Multikina będą robiły transmisje meczy. Ale bilety dość drogie, zatem chyba lepiej sobie na spokojnie w domu pooglądać :P

Z innych rzeczy to coś od dłuższego czasu nie mogę awansować w randze :D Gram ze znajomymi z wyższych rang, tłukę nawet orzełków, wygrałem teraz chyba z 5-6 meczy pod rząd ... i nadal jestem podwójnymi kałaszkami xD
Może dzisiaj się uda D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dropnela mi dzisiaj paczka train za oglądanie stream. Moje pytanie jest takie jak się zachowują ceny takich paczek? Czy lepiej czekać i potem sprzedać? Paczka nie zawiera Skiba do żadnej z moich ulubionych broni wiec jest raczej mało przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 19:17, Marcin08 napisał:

Dropnela mi dzisiaj paczka train za oglądanie stream. Moje pytanie jest takie jak się
zachowują ceny takich paczek? Czy lepiej czekać i potem sprzedać? Paczka nie zawiera
Skiba do żadnej z moich ulubionych broni wiec jest raczej mało przydatna.


Paczka ta nie zawiera jakichś żadnych rzadkich skinów pod względem kolorków, ani także do lubianych giwer, zatem domyślam się, że im szybciej sprzedasz, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 20:03, Outlander-pro napisał:

Paczka ta nie zawiera jakichś żadnych rzadkich skinów pod względem kolorków, ani także
do lubianych giwer, zatem domyślam się, że im szybciej sprzedasz, tym lepiej.

A tu się mylisz, za pół roku sprzeda ją ze znaczną korzyścią jakieś 40-50 euro.
@*Marcin08
Oglądałeś transmisje w grze czy na twitchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2015 o 20:47, DarkWolf_PL napisał:

> do lubianych giwer, zatem domyślam się, że im szybciej sprzedasz, tym lepiej.
A tu się mylisz, za pół roku sprzeda ją ze znaczną korzyścią jakieś 40-50 euro.


Tak by było, jakby by były kałaszki, m4, AWP. Albo nawet jakieś skiny czerwone/różowe.
A tu brak, sam szmelc w sumie, zatem szczerze wątpię by ktoś to miał kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 20:47, DarkWolf_PL napisał:

> Paczka ta nie zawiera jakichś żadnych rzadkich skinów pod względem kolorków, ani
także
> do lubianych giwer, zatem domyślam się, że im szybciej sprzedasz, tym lepiej.
A tu się mylisz, za pół roku sprzeda ją ze znaczną korzyścią jakieś 40-50 euro.
@*Marcin08
Oglądałeś transmisje w grze czy na twitchu?


na twitchu, w sumie transmisje mam włączoną non stop na tablecie i coraz spoglądam jak mam chwilę... to tak się zastanawiam, bo aktualnie ca 2 euro to średnio opłaca się to puszczać, paczka zawartość ma kiepską. zaczekam, jak coś to po prostu otworzę ;)

a tak na marginesie, znowu dziwna sytuacja mnie dziś spotkała, grałem mecz, zakończył się, tradycyjnie powrót do menu a tu niespodzianka, mam informację, że rozłączyłem się z meczem wobec czego mam dołączyć ponownie lub opuścić (opuszczenie jak wiadomo wiąże się z karą czasową). Myk polega na tym, że nie ma opcji na ponowne dołączenie, gdyż mecz się zakończył :) takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniejsza paczka w tej chwili to Cobblestone, która za ok. pół roku będzie warta minimum 100 Euro. Nie wiem jak stoi Train, ale skoro szmelc, to możesz dla eksperymentu potrzymać. Jak teraz jest to warte 2 Euro, to po co się spieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 21:53, Tuchaczevsky napisał:

Najkorzystniejsza paczka w tej chwili to Cobblestone, która za ok. pół roku będzie warta
minimum 100 Euro. Nie wiem jak stoi Train, ale skoro szmelc, to możesz dla eksperymentu
potrzymać. Jak teraz jest to warte 2 Euro, to po co się spieszyć ;)


Minimum 100 euro? Kogoś chyba mocno poniosło ;) Paczki cbble z ESL One Cologne 2014 są warte 84 euro w tej chwili, z Katowic - jakieś 35-36 euro. Stawiam, że cbble z Kolonii 2015 za pół roku będzie stać po 40-50 euro, nie więcej :P Dragon Lore aż tak nie zawyża ceny paczki, poza tym był dostępny już w poprzednich "Koblach", i, jak widać, nie osiągają one kosmicznych cen. Co i tak nie zmienia faktu, że po dropnięciu takowej paczuszki warto ją przechować parę miechów ;)

@necron1501
Zależy jak bardzo koło 100. Jeśli 100-110 to jeszcze jako tako się da, powyżej to już katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 21:50, necron1501 napisał:

Pytanie: czy ktoś tutaj ma nieprzyjemność grać z pingiem w okolicach 100? Da się?

Owszem mam tą nieprzyjemność, największy ból jest jeśli chodzi o bezpośrednią wymianę ognia na bliską odległość z norwegami itp których ping nie przekracza 10. Ładujesz pół magazynka z m4 uwzględniając recoil, a typ i tak zabija cię prostym bodyshotem, natomiast w podsumowaniu dostaje 1 trafienie. Do rzeczy, jeśli znasz mapy, opanowałeś strzelanie i nie brak ci samozaparcia to owszem gra się dość przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 17:29, Marcin08 napisał:

A takie pytanie z ciekawości, wiecie może kiedy bedą przyznawane te odznaczenia za głosowanie
w ramach esl cologne?


Chyba logiczne, że jakoś po zakończeniu turnieju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować