Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2015 o 18:38, Outlander-pro napisał:

> A takie pytanie z ciekawości, wiecie może kiedy bedą przyznawane te odznaczenia
za głosowanie
> w ramach esl cologne?

Chyba logiczne, że jakoś po zakończeniu turnieju :P


Thank you captain obvious ;) Chodziło mi o to, że ESL sie zakoczył w niedzielę. Do tej pory w to się nie bawiłem stąd ciekawość ile się czeka na takie odznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2015 o 09:49, Marcin08 napisał:

Thank you captain obvious ;) Chodziło mi o to, że ESL sie zakoczył w niedzielę. Do tej
pory w to się nie bawiłem stąd ciekawość ile się czeka na takie odznaczenie...


W sumie sorry, coś mi się pomerdało i myślałem, że to trwa do przyszłego weekendu z jakiegoś powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 09:00, Marcin08 napisał:

A czy ktoś wie o co chodzi z tymi wystrzelajacymi baloniki i odglosami trabek w momencie
rozbojenią bomby przez CT?


Poturniejowy bajer ;D ps. z kurczaków też leci konfetti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 09:25, ArkStorm napisał:

> A czy ktoś wie o co chodzi z tymi wystrzelajacymi baloniki i odglosami trabek w
momencie
> rozbojenią bomby przez CT?

Poturniejowy bajer ;D ps. z kurczaków też leci konfetti :D

ruzmiem teraz, w sumie jak się z zeusa strzela jest to samo ;) trochę zgłupiałem za pierwszym razem jak to zobaczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2015 o 09:42, Marcin08 napisał:

ruzmiem teraz, w sumie jak się z zeusa strzela jest to samo ;) trochę zgłupiałem za pierwszym
razem jak to zobaczyłem ;)


Trzecie urodziny CS:GO, ot co ;)

Best update ever, 10/10, i zeus staniał do 100$ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 11:14, Mafioso_PL napisał:

Wiem ze w necie pelno informacji o tym ale jest jakis skuteczny sposob na VACa ? Ostatnio
ciagle mnie wywala...

Co masz konkretnie na myśli? Żeby zdjąć bana czasowego na gry turniejowe przez opuszczanie gier? Nie, nie ma takiej opcji. Jak Cię wywala, to lepiej nie graj competitive i nie psuj innym zabawy, albo znajdź źródło problemu i je napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe ze koleś którego wywaliłem z gry bo był afk nagle ponownie dołączył do gry, a gra nie pozwalała na głosowanie w kwestii ponownego wywalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 13:01, Marcin08 napisał:

Jak to jest możliwe ze koleś którego wywaliłem z gry bo był afk nagle ponownie dołączył
do gry, a gra nie pozwalała na głosowanie w kwestii ponownego wywalenia?


Zgaduję że bug. Choć mi się to nigdy nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tragedia z tym nerfem M4A1-S xD Ta szybkostrzelność to masakra, że o reszcie nie wspomnę.
A co się dzieje na markecie! Skiny mocno lecą w dół, M4A4 lecą w górę, bo ludzie panikują.
A tu za jakiś czas na pewno ceny się uspokoją i podejrzewam, że pójdzie znowu buff dla M4A1-S ... no chyba, że chcą by przez dłuższy czas gracze używali M4A4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to zrobili dobrze, bo ta broń była przegięta. Czekam teraz na wprowadzenia (na wzór CT) alternatywy dla glocka, bo większej tragedii w tej grze chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 00:47, Shinigami napisał:

Akurat to zrobili dobrze, bo ta broń była przegięta. Czekam teraz na wprowadzenia (na
wzór CT) alternatywy dla glocka, bo większej tragedii w tej grze chyba nie ma.


Czy przegięta? Nie wydaje mi się by była specjalnie zbyt mocna, zwłaszcza patrząc na to jak mały magazynek i zapas amunicji miała.

A alternatywę dla Glocka bym przywitał z prawdziwą radością - ten pistolet niesamowicie posysa ... jeszcze ostatnio trochę się podszkoliłem w waleniu headów z glocka, ale to i tak tragedia, 3 strzały w głowę by zabić kogoś z hełmem, często 2 by zdobyć fraga na kimś bez hełmu, strzały w ciało odejmujące w porywach 10 hp ... Kwiatki typu 60 dmg in 7 shots są na porządku dziennym -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 00:59, Outlander-pro napisał:

Czy przegięta?


Oj, brak odrzutu, bo głównie o to chodziło powodował, ze spamowanie po głowach było bardzo opłacalne - zresztą zauważ, że jak ktoś zupełnie nie radzi sobie AK, to zdecydowanie podoła -S ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 01:06, Shinigami napisał:

Oj, brak odrzutu, bo głównie o to chodziło powodował, ze spamowanie po głowach było bardzo
opłacalne - zresztą zauważ, że jak ktoś zupełnie nie radzi sobie AK, to zdecydowanie
podoła -S ;)


No ale taki był zamysł tej broni, biorąc też pod uwagę jej mniejsze obrażenia i malutki magazynek :P
A tak po nerfie to zrobiła się normalnie parodia giwery, przywalili zbyt mocno. Nie pierwszy raz, coś im zwykle cienko idzie z balansowaniem broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ludzie dalej tym grają, przynajmniej będą strzelali z czegoś co:

< słychać, widać na mapie,
< wymaga trochę umiejętności w przeciąganiu serii,

Stawiam jednak na to, że pewnie coś później dodadzą; jednak co tu dużo gadać - zawsze jest tak, że jedna wersja broni jest częściej używa, szczególnie na wyższym poziomie. Zresztą oddaje to dzisiejszy turniej, chyba nikogo nie widziałem z wersją z tłumikiem - podobnie jak wcześniej z normalną.

Potraktuj to jako urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dropnęła mi skrzynia operacji bravo. Na rynku widziałem, że chodzą po niecałe 7 euro. Moje pytanie brzmi, czy lepiej ją sprzedawać czy zostawić w ekwipunku, lub też otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 19:08, Marcin08 napisał:

Ostatnio dropnęła mi skrzynia operacji bravo. Na rynku widziałem, że chodzą po niecałe
7 euro. Moje pytanie brzmi, czy lepiej ją sprzedawać czy zostawić w ekwipunku, lub też
otworzyć?


O, nie sądziłem, że one mogą jeszcze wydropić, biorąc pod uwagę ile ich jest na markecie musi to być niezmiernie rzadkie. Ja bym sprzedał. No chyba, że chcesz otworzyć i liczyć na drop AK Fire Serpent, ale szansa jest super mała na to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować