Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2015 o 21:49, Outlander-pro napisał:

> Ostatnio dropnęła mi skrzynia operacji bravo. Na rynku widziałem, że chodzą po niecałe

> 7 euro. Moje pytanie brzmi, czy lepiej ją sprzedawać czy zostawić w ekwipunku, lub
też
> otworzyć?

O, nie sądziłem, że one mogą jeszcze wydropić, biorąc pod uwagę ile ich jest na markecie
musi to być niezmiernie rzadkie. Ja bym sprzedał. No chyba, że chcesz otworzyć i liczyć
na drop AK Fire Serpent, ale szansa jest super mała na to xD

Tak też zrobiłem, i kase przepierdzieliłem na twarcie innych skrzynek z których poleciał sam szit ;) Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2015 o 21:00, Marcin08 napisał:

Co sądzicie o nowych dźwiekach? Jak dla mnie to jakiś dramat, odgłosy kroków porównywalne
są ze stadem biegnących krów...


Na razie zagrałem tylko na de_cache i tam raczej wszędzie beton jest, no ale ... raczej mi coś nie pasuje. Zwłaszcza jak człowiek był przyzwyczajony do starych dźwięków i był po nich bez problemu w stanie określić gdzie przeciwnik jest. Meh. Rozumiem dodawanie dźwięków, by byla większa różnorodność, jak dywany, drewno itp, ale po co zmieniać stare, dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba nowa broń? Mi się strzela bardzo przyjemnie, ale... no wiadomo, jest tak strasznie przesadzona, że aż ciężko uwierzyć, że Valve naprawdę tego update''a wypuściło. Obrażenia jak AWP, celność jak cholera, cena niska. Naprawdę burzy to balans gry. Grałem dzisiaj parę meczy (rozumiem, że teraz wszyscy z ciekawości grają) i naprawdę jeden rewolwer potrafi zrobić ogromną różnicę. Można powiedzieć, że jak ktoś ci się czai za rogiem z rewolwerem to tak samo jakby ze strzelbą czekał, ale kurde, strzelbą nie zabijesz gościa na drugim końcu mapy, a R8 jak najbardzej.

Przy okazji, otworzyłem nową skrzynkę i niestety tylko Deagle Corinthian MW. Zasada dalej się sprawdza - skrzynki sprzedawać jak najszybciej się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się podoba że odpuściłem sobie dalszą gre. Mecze rankingowe gdzie wszyscy biegają z tym mini awp to chyba nowa norma. Nie wiem co pracownicy Valve ćpali by takie coś dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszę w podobnej sprawie co jacob27. jako, że mój komputer to straszne próchno więc muszę używać ściągniętego konfiga podciągającego fps. po zastosowaniu configa fps wzrosnął mi z około 70-80 do 110-130. Po nowym patchu z revolverem-ok, ustawienia zostały przywrócone na wysokie, ale gdy ponownie stosuje konfig nic się nie dzieje, mam wszystkie ustawienia na najniższe, a teraz mój fps osiąga max 60-kilka fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób na naukę photoshopu to zrobienie skina w Cs go... przynajmniej tak słyszałem :)
Może ktoś ocenić? oraz miło by było uzyskanie jakiś porad.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=580383815

Nie jest to profesjonalny skin i wiem ze nigdy nie pojawi się w grze ale fajnie się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam chętnych osób lub klanu/drużyny chętnej do wspólnej zabawy w CS go .Niestety każdy wie że ruskich i dzieci dużo i trudno samemu wygrać całą grę dlatego szukam jak najwięcej ludzi chętnych do wspólnej gry . Moja nazwa w cs to :
Я не люблю Россию (Po polsku "nie lubię rosji) czekam na zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem orzełka, nie grałem 1,5 miesiąca, musiałem zagrać jeden mecz by odzyskać rangę. Zagrałem, wygrałem i ... mam kałacha. Że co? :o 4 rangi w dół? Naprawdę?

EDIT: okej, widzę, że zostały wprowadzone zmiany, by rozkład rang był zbliżony do rozkładu normalnego. Ooookej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszukista :< A jaką miałeś rangę, bo wszyscy powinni spaść ... na pewno wszyscy wyżej niż gold nova 4 :>

I potestowałem trochę revolver, ale to chyba raczej nie dla mnie - opóźnienie przy strzale sprawia, że pierwszy strzał trafiam, a zanim pójdzie drugi, to się leży. Wolę Deagla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 13:57, Outlander-pro napisał:

Oszukista :<

Jesteś u pani. : (

>A jaką miałeś rangę, bo wszyscy powinni spaść
Elitarną. :3

Spoiler

Silver 1



Tak na oko przybyło całkiem sporo ludzi. Valve powinno teraz zrobić jakąś dodatkową rangę dla tak wybitnie uzdolnionych jak ja. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2016 o 15:18, Kadaj napisał:

Tak na oko przybyło całkiem sporo ludzi. Valve powinno teraz zrobić jakąś dodatkową rangę
dla tak wybitnie uzdolnionych jak ja. ;p


Ah, to wiele wyjaśnia, wygląda na to, że niżej się nie da :P Ale muszę przyznać, że to jest osiągnięcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 18:34, Marcin08 napisał:

taaaa. Dzięki zmienionemu systemowi rang z kałaszka zawitałem do silvera :)

U mnie z kałacha do nova 1. Dziwne rzeczy się dzieją, wygrałem 4 mecze, następnie 2 przegrałem ranga w dół. Następnie 2 wygrałem, 1 przegrałem kolejna ranga w dół. Nie mam pojęcia co volvo zrobiło z rankami, ale nie jest to nic dobrego. Co ciekawe chyba wszyscy tak spadają, bo mecze na n1 są czasami są dość wymagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silvery (o dziwo) czasami też. Najgorzej, że sprzyja to cheaterom, bo ludzie są sfrustrowani spadkiem i odpalają się, żeby odbić, co niestety widać w grze bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiele osób tego nie rozumie, i tak samo jest nieporozumienie w tym wątku, zatem wytłumaczę.

Wasze punkty ELO (które są ukrytą rangą) pozostały bez zmian i cały system zdobywania tych punktów (za każdą wygraną rundę oraz za MVP) pozostało bez zmian. Zmieniła się tylko strona wizualna rangi, czyli to co się widzi obok swojego nicka. Czyli nadal gracie z ludźmi, którzy mają zbliżone ELO i zbliżony poziom umiejętności.

Cała ta zmiana jest słuszna, bowiem twórcy zauważyli, że rangi źle odzwierciedlają rozkład graczy - tych było najwięcej w rangach wyższych, a mniej w niższych. Sprawili zatem, by patrząc na rangi rozkład graczy był mniej więcej normalny - dlatego też w środkowej randze, gold nova 4, jest teraz najwięcej graczy (przed zmianą byli to gracze podwójnych kałaszków/ DMG).

Zatem skrótowo - nadal macie to samo ELO, gracie przeciwko tym samym graczom, tylko strona wizualna (to jaka się wyświetla ranga) się zmieniła. Zatem nikt nic nie stracił, ani nikogo nie pokarało, że "zabrali mi rangę, będę teraz grał z silver nubami!".
Dodatkowo nowy system po wprowadzeniu będzie stale monitorowany by rangi odpowiadały odpowiednim poziomom ELO - dlatego bezpośrednio po zmianie rangi mogą trochę dziko skakać.

Jakby ktoś chciał więcej o tym posłuchać - materiał od the War Owl https://www.youtube.com/watch?v=rTCjUdydNZ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po zmianach w rangach namnożyło się hakerów strasznie, trafiam ich grając z kolegami co drugą grę :/
Wczoraj było dwóch gości, co bez żenady z aimbotem i wh latali i się tym chwalili na chacie, obejrzenie dema po meczu nawet nie pozostawia wątpliwości, sprawdzajac ich konta widać, że są nowe z kupionym tylko CSem i kilkoma przegranymi godzinami. Serio, hackowanie w tej grze jest koszmarnie proste, VAC tego nie wyłapuje, a Overwatch najwidoczniej nie jest zbyt efektywny. Normalnie grać się odechciewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować