Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

W stanie obecnym CS jest już niegrywalny, co mogę potwierdzić ja i paru moich znajomych. Tak jak zawsze CS miał problem z cziterami, tak teraz to już jest plaga. Na przestrzeni ostatniego tygodnia rozegrałem parę meczy, prawie w każdym był cheater. Gdyby hackowanie nie było takie łatwe, może by się tego tałatajstwa tyle nie namnożyło... porażka Volvo. Chyba najwyższy czas sobie odpuścić tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma cziterów. Tylko ludzie bywają jacyś bardziej ogarnięci (czytałem że zawitały tu nawet osoby z Silver Elite :o) i czasem nawet nie wiadomo co się dzieje. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Valve zawsze tak wyglądały. 64tick, marny system anty-cheat, problemy z pingami czy nieodpowiedzialnymi ludźmi z łapanki, zakładając grę bez ekipy. Norma.

Jeżeli chcesz grać bez nerwów, na lepszych (powiedzmy turniejowych) warunkach, z ludźmi którym zależy (w przeważającej większości) na dobrej grze – to nie pozostaje Ci nic innego jak zajrzeć na Faceit czy ESEA, lub pokrewne serwisy. Na tym pierwszym, możesz nieodpłatnie sprawdzić co z czyn oraz dlaczego.

Wiem, płacić dodatkowo za grę w CS:GO brzmi śmiesznie; mimo wszystko warto, szczególnie jeżeli jesteś graczem który stawia na rywalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2016 o 23:11, Outlander-pro napisał:

W stanie obecnym CS jest już niegrywalny, co mogę potwierdzić ja i paru moich znajomych.
Tak jak zawsze CS miał problem z cziterami, tak teraz to już jest plaga. Na przestrzeni
ostatniego tygodnia rozegrałem parę meczy, prawie w każdym był cheater. Gdyby hackowanie
nie było takie łatwe, może by się tego tałatajstwa tyle nie namnożyło... porażka Volvo.
Chyba najwyższy czas sobie odpuścić tę grę.

A ja rozegrałem wiele meczów i nie miałem od dawna ani jednego cheatera. Za to w wielu grach osoby z enemy wyżywały mój team bezpodstawnie od cheaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zakładam ten wątek ponieważ pisałem na innych tematach dotyczących cs go i banów ale nie dostałem odpowiedzi/
A więc sprawa jest taka ze równe 7 dni temu dostałem bana za to że wyrzucałem zbyt dużo graczy... no niestety tak to jest jak są ruski w grze i tylko cyka cyka i cyka albo fuck english fuck obama itp. Dzisiaj kara sie skończyła.Szczęśliwie odpalam CS Go mecz turniejowy mapa Cache.Mecz przebiegał normalnie be problemów ktoś z mojej drużyny dał głosowanie aby wyrzucić gracza bo troolował czyli chodził po mapie ginął i odmawiał komunikacji.Nacisłem F1 i graliśmy z botem koniec meczu i znowu komunikat ban na 7 dni zbyt częste wyrzucanie graczy.Da się to jakoś odkręcić bo nie wierzę że przez jedno naciśnięcie F1 znowu dostanę bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2016 o 19:02, Rafi19954 napisał:

A mi nie było miło jak robił wszystko żeby przegrać mecz


No cóż. Gram już sporo czasu i zdarzają się takie sytuacje, ale zazwyczaj mutuję i robię swoje. Rzadko używam narzędzia do kicku, a jeszcze rzadziej gram bez całego teamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest podobnie jak z wychodzenie z meczu. Jeżeli raz dostałeś bana na siedem dni, to przy kolejnym opuszczeniu znowu dostajesz na siedem. Po jakimś czasie się to resetuje i bany znowu lecą począwszy od 30 minut. To jest głupie, że za coś takiego serwują bany ale nic na to nie poradzisz. Teraz wiesz, że jak upłynie obecny ban to przy wszelakich głosowaniach za wyrzuceniem graczy najlepiej będzie nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mam problem odnośnie il. FPS. Na najniższych ustawieniach mocno skacze ilość z 40-100, na maksymalnych ustawieniach mam stałe 60 ( z synchro, a bez lepiej niż na low), zależy mi jednak by mieć te ponad 100, nie wiem co mam zrobić.

Mój sprzęt :

AMD Phenom II X6 1055T
AMD Radeon HD 6850 1gb
8 GB RAM DDR3 1066 Mhz
Dysk 500 GB
Monitor BenQ GW2760HS 27'' 1920x1080 59 Hz
Dziwne, bo gry takie jak Mad Max na full, gry 2010-2015 działają dobrze, od średnich do ultra. Biorąc jednak niezbyt duże wymagania Counter Strike''a GO, zastanawiam się dlaczego liczba tych FPS jest tak niska. Gra ze steam '''' Warface'''' na silniku Cryteka na ultra w multiplayerze działa wyśmienicie, a wymagania ma większe. Proszę bardzo o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować