Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

W CSGO wygląda to tak, że na skiny w warsztacie możesz głosować i niektóre z nich Valve wprowadza potem do gry. Jeśli taki skin jest już w grze to wypada ze skrzynek lub po meczach albo możesz go od kogoś kupić/wymienić się. Z mapami jest tak jak w Cywilizacji czyli możesz sobie pobrać z warsztatu i odpalić w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię. Sam gram sobie poprzez wyszukiwarkę losową, bo jakoś nigdy nie byłem przywiązany do serwerów i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 10:49, Muradin_07 napisał:

Raczej wątpię. Sam gram sobie poprzez wyszukiwarkę losową, bo jakoś nigdy nie byłem przywiązany
do serwerów i tak dalej.

Aha ok, myślałem że może jakiś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ostatnio z tego co widzę to wszelkie gramowe inicjatywy związane z graniem wspólnym tak nie wychodzą jak powinny. Sam mam problem się zabrać i z osobami z grupy steamowej coś ograrnąć, bo ostatecznie gram sam. Taka sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 11:12, Muradin_07 napisał:

Poza tym ostatnio z tego co widzę to wszelkie gramowe inicjatywy związane z graniem wspólnym
tak nie wychodzą jak powinny. Sam mam problem się zabrać i z osobami z grupy steamowej
coś ograrnąć, bo ostatecznie gram sam. Taka sytuacja...

Spiknac się z ludźmi jest ciężko bo kiedy Tobie pasuje innym nie za bardzo, a kiedy danej osobie pasuje to Tobie nie pasuje ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co się orientuję to aby coś sprzedać w marketplace to muszę wykonać jakąś transakcje na steamie w przeciągu iluś tam dni i zastanawiam się czy jest jakiś sposób na kupno/wymiane skinów/skrzynek bez używania marketplace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 11:52, B1SH0P napisał:

Witam, z tego co się orientuję to aby coś sprzedać w marketplace to muszę wykonać jakąś
transakcje na steamie w przeciągu iluś tam dni i zastanawiam się czy jest jakiś sposób
na kupno/wymiane skinów/skrzynek bez używania marketplace?

Raczej nie ma, ale możesz wyłączyć steam guarda i dasz rade na marketplace wystawić item :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 11:59, Eternal101 napisał:

Raczej nie ma, ale możesz wyłączyć steam guarda i dasz rade na marketplace wystawić item
:).


Hm, a czy może się "coś" stać jak wyłącze tego steam guarda(i jak to zrobić?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 12:30, B1SH0P napisał:

Hm, a czy może się "coś" stać jak wyłącze tego steam guarda(i jak to zrobić?)?

Myślę że nie, on chroni tylko przed tym by ktoś nie powołany jak zajuma Ci konto nie mógł handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 13:18, B1SH0P napisał:

Ok, dzięki, mam jeszcze jedno pytanie, skrzynki huntsman lepiej sprzedać czy otworzyć?


Otwieranie = hazard
Sprzedawanie = pewny zarobek

Sam sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 13:18, B1SH0P napisał:

Ok, dzięki, mam jeszcze jedno pytanie, skrzynki huntsman lepiej sprzedać czy otworzyć?


http://convars.com/case/
Na tej stronie możesz sobie sprawdzić przybliżone prawdopodobieństwo wypadania przedmiotów z wybranych skrzynek. Spoiler: nie opłaca się :) Lepiej sprzedawać i powoli sobie ciułać na koncie euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem dlaczego ale jak wyłączyłem steam guard to gdy wejdę w market to mam informację, że muszę mieć konto, które było chronione co najmniej przez 15 dni, a przed wyłączeniem steam guarda miałem napisane, że był aktywny od któregoś tam dnia 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ogarniętych paru osób do wspólnej gry w turniejach :)

88bonzo mój nick na steam ;)

Mam paru kumpli z którymi pogrywami TP. Wymogi to: względna ogarniętość map i strzelania, komunikacja, wysoki poziom kultury osobistej i luźne podejście do tematu.

Gramy na średnim poziomie silver 4 - gold 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, gdy chcę grać turniejowe mecze. Wyskakuje mi komunikat:
" Coś blokuje system VAC na twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach ". VAC mam w dobrym stanie, nie cheat''uje, gram uczciwie. Wie ktoś co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:10, nixonovsky napisał:

Witam. Mam problem, gdy chcę grać turniejowe mecze. Wyskakuje mi komunikat:
" Coś blokuje system VAC na twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach
"
. VAC mam w dobrym stanie, nie cheat''uje, gram uczciwie. Wie ktoś co to może być?


antywirus ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:10, nixonovsky napisał:

Witam. Mam problem, gdy chcę grać turniejowe mecze. Wyskakuje mi komunikat:
" Coś blokuje system VAC na twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach
"
. VAC mam w dobrym stanie, nie cheat''uje, gram uczciwie. Wie ktoś co to może być?

Może ktoś demko nagrał a że w komisji "sędziowskiej" siedza osoby nie kompetentne to mogli bana ci walnąć, zobacz na CS 1.6 np czy możesz grać ;), albo antywir/ firewall jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:15, nixonovsky napisał:

Nie mam 1.6. Czytałem na "googlach" i wiele osób też ma taki problem, ale nikt skutecznego
rozwiązania nie podał.

Wyłącz firewalla, antywira i wtedy zobacz, spróbuj na innym kompie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować