Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Counter-Strike: Global Offensive nową grą Valve?

64 postów w tym temacie

Ciekawe czy poprawią błędy update''u z sourca, najlepszą rzeczą to chyba były nowe smoki, bo jak to możliwe, że strzelasz z p90 typowi w twarz i żaden nie dolatuje? Kałach tak samo. Poprawiać enginu im się nie chce to wypuszczają "nowy" produkt z poprawkami. ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy... ale tak samo zapytam: gdzie jest nowy HL? Pewnie na tym GC się nie dowiemy, może na następnym coś będzie wspomniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam halflife, wyraznie widac, ze valve skupia sie teraz na malutkich produkcjach, najpierw wymyslili sobie epizody do hl2, ale nie wypalilo bo robili kazdy az 2 lata, wiec sie przezucili na jeszcze mniejsze giereczki: l4d, portal i tak dalej, nie sadze zeby ta firma zrobila jakas wieksza produkcje, oni juz nie musza w ogole robic gier, maja steama hehe, do tego nadal siedza na przestarzalym engine tak ze gry valve chodza dzisiaj w 250-300fps, kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:27, john_smith napisał:

wiec sie przezucili na jeszcze mniejsze giereczki: l4d, portal i tak dalej

Lol, "malutkie giereczki". W Portala 2 grałeś chociaż?

Dnia 12.08.2011 o 13:27, john_smith napisał:

do tego nadal siedza na przestarzalym engine tak ze gry valve chodza
dzisiaj w 250-300fps, kpiny

Kpina. Współczesne gry powinny chodzić w 3 fps maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo mnie to cieszy że powstaje nowy CS. W końcu nowa gra w której mam nadzieje że nie będzie gównianych perków i poziomów doświadczenia, a liczyć się będzie tylko skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:32, Dared00 napisał:

> wiec sie przezucili na jeszcze mniejsze giereczki: l4d, portal i tak dalej
Lol, "malutkie giereczki". W Portala 2 grałeś chociaż?

tak, to malutka gierka, l4d skonczylem w 70 minut

Dnia 12.08.2011 o 13:32, Dared00 napisał:

Kpina. Współczesne gry powinny chodzić w 3 fps maksimum.

wiedzialem, ze sie ktos o to przyczepi, przeczytaj uwaznie, pisze o przestarzalej grafie, wszyscy sie czepiaja przestarzalej grafy coda, ale to co robi valve to jest dopiero kpina, sa rowni i rowniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:42, john_smith napisał:

tak, to malutka gierka, l4d skonczylem w 70 minut

L4D jest grą multiplayerową. Tak samo mógłbym powiedzieć, że przeszedłem Counter-Strike''a w pół godzinki. A Portal 2 to spokojnie ponad 10 godzin rozgrywki.

Dnia 12.08.2011 o 13:42, john_smith napisał:

wiedzialem, ze sie ktos o to przyczepi, przeczytaj uwaznie, pisze o przestarzalej grafie,
wszyscy sie czepiaja przestarzalej grafy coda, ale to co robi valve to jest dopiero kpina,
sa rowni i rowniejsi

Ale za to ich gry można odpalić też na starszych kompach, przez co mają większy "rynek". Nie widziałem też, żeby Valve było bardzo chwalone za jakość grafiki w swoich nowych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:42, john_smith napisał:

> > wiec sie przezucili na jeszcze mniejsze giereczki: l4d, portal i tak dalej

> Lol, "malutkie giereczki". W Portala 2 grałeś chociaż?
tak, to malutka gierka, l4d skonczylem w 70 minut


Pyta się o Portal 2 ty mówisz o L4D. Zresztą L4D to gra multi. Przegrałem setki godzin, a nawet raz nie grałem w single.

Dnia 12.08.2011 o 13:42, john_smith napisał:

> Kpina. Współczesne gry powinny chodzić w 3 fps maksimum.
wiedzialem, ze sie ktos o to przyczepi, przeczytaj uwaznie, pisze o przestarzalej grafie,
wszyscy sie czepiaja przestarzalej grafy coda, ale to co robi valve to jest dopiero kpina,
sa rowni i rowniejsi


Bo to inne typy gry. Gry typu CoD i Battlefield mają wśród fanów przede wszystkim osoby które wysoko sobie cenią dobrą grafikę, natomiast produkcje Valve są skierowane do osób które sobie cenią przede wszystkim nietypową rozgrywkę. Dlatego słychać narzekanie na grafikę CoD bo ludzi co w to grają zależy na niej, a nie słychać w przypadku fanów Portala i L4D bo mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej nie siedza dalej na enginie Quake''a 3 jak to jest z CoDem xD


ps. skonczyles L4D w 70 minut ? spoko...to teraz pograj w multi..starczy na 20x wiecej minut zabawy conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:47, Dared00 napisał:

L4D jest grą multiplayerową. Tak samo mógłbym powiedzieć, że przeszedłem Counter-Strike''a
w pół godzinki.

nie zmienia to niczego, mala gierka, niewiele roboty

Dnia 12.08.2011 o 13:47, Dared00 napisał:

A Portal 2 to spokojnie ponad 10 godzin rozgrywki.

tetris starcza na setki godzin co nie oznacza, ze trzeba bylo przy nim wlozyc wiecej pracy niz w beatyfikowanego battlefied3 ktorego przejdzie sie w 5h, portal to taki tetris

Dnia 12.08.2011 o 13:47, Dared00 napisał:

Ale za to ich gry można odpalić też na starszych kompach, przez co mają większy "rynek".
Nie widziałem też, żeby Valve było bardzo chwalone za jakość grafiki w swoich nowych
grach.

ja tez nie widzialem, zeby ich ktos chwalil, bo od 2004 roku grafika w ich grach sie zatrzymala w rozwoju, dodania kilku postprocesingow nie wliczam

pewnie jestescie nowymi graczami, ale przypominam, ze hl2 w 2004 roku mial bardzo dobra grafike, lepsza od wielu gier w tamtym czasie, ale potem to co robili w epizodach to juz zenada, 90% assetow wykorzystywali z hl2 nawet kilka lat pozniej w epizodzie2, identyczne budynki, identyczne tekstury, rozleniwil ich steam chyba, strumien kasy plynie wiec nie ma po co sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co były duże udpaty CS:S Beta. Jeśli planują zrobić nową wersję gry to po co to było? ;o

Scena nie zniesie kolejnego rozłamu. Już teraz CS ma zbyt wiele odmian. Liczę, że ten GO to duuży udpate silnika itd do CS:S i najwyżej nowe tryby gry :)

Co do grafiki to Source nie jest już najnowocześniejszy ale patrząc na to jakie gry "zasila" nie musi być. Co więcej to samo dotyczy CODa, który by nie był tak atakowany gdyby się ZMIENIAŁ a nie tylko dodawał nowe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CS ? Tak tak tak tak tak !!! ;)
Oby to była prawda, bardzo bym chciał odświeżonego CS''a. Pamiętam jeszcze czasy kawiarenkowe jak się w to pocinało w podstawówce. Mam duży sentyment z tego powodu do CS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 13:56, john_smith napisał:

nie zmienia to niczego, mala gierka, niewiele roboty

Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie masz znajomych,. z którymi mógłbyś w to pograć.

Dnia 12.08.2011 o 13:56, john_smith napisał:

tetris starcza na setki godzin co nie oznacza, ze trzeba bylo przy nim wlozyc wiecej
pracy niz w beatyfikowanego battlefied3 ktorego przejdzie sie w 5h, portal to taki tetris

Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, ile pracy włożono w grę, tylko jaki jest tego wynik. Tetris jest świetną grą, Portal też.

Dnia 12.08.2011 o 13:56, john_smith napisał:

pewnie jestescie nowymi graczami, ale przypominam, ze hl2 w 2004 roku mial bardzo dobra
grafike, lepsza od wielu gier w tamtym czasie, ale potem to co robili w epizodach to
juz zenada, 90% assetow wykorzystywali z hl2 nawet kilka lat pozniej w epizodzie2, identyczne
budynki, identyczne tekstury

Oczywiście, kiedy wychodził HL2, to szczałem w pieluchy. Wcale nie śmignąłem do sklepu w dniu premiery, o nie. A poza tym zarówno HL2, jak i epizody działy się w tym samym świecie. Nie zauważyłeś może, że w prawdziwym świecie bloki też są do siebie podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 14:05, Dared00 napisał:

> nie zmienia to niczego, mala gierka, niewiele roboty
Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie masz znajomych,. z którymi mógłbyś w to pograć.

?? nawet jak nie mam znajomych to nie wiem co to ma do rzeczy i czemu brak znajomych mialby mi przeszkadzac hehe, nie wszyscy sa ciemna masa ktora musi lubiec coopa, multi, gry spolecznosciowe, zumba fitness, karaoke, guitar hiro itd, jak juz pisalem raczej nie jestes graczem starej daty, kiedys granie wygladalo tak jak teraz tacy jak ty sie z tego smieja :)

Dnia 12.08.2011 o 14:05, Dared00 napisał:

Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, ile pracy włożono w grę, tylko jaki jest tego wynik.
Tetris jest świetną grą, Portal też.

nie pisalem o jakosci tylko o tym, ze to male gierki

Dnia 12.08.2011 o 14:05, Dared00 napisał:

Oczywiście, kiedy wychodził HL2, to szczałem w pieluchy. Wcale nie śmignąłem do sklepu
w dniu premiery, o nie. A poza tym zarówno HL2, jak i epizody działy się w tym samym
świecie. Nie zauważyłeś może, że w prawdziwym świecie bloki też są do siebie podobne?

w crysisie z 2007 roku tez mogli dac krzewy, palmy itd elementy z farcry2004 ale oni mieli minimum przyzwoitosci ktorej valve nie ma, valve ma za to slepych fanboyow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Ganicie Activision/IW/Treyarch za używanie starego silnika, ale w przypadku Valve które robi to samo, nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - decyzja ta jest wychwalana pod niebiosa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Valve są bardzo dobre, i zdecydowanie nastawione na multi/coop (poza Portalem)
Wszystki ich gry mają Metascore... powyżej 85? Nie jestem fanboyem, ale nie trudno zobaczyć że robią porządne gry, w które grają miliony.

"Przeszedłem L4D w 70min"... naprawdę zacny dowcip, jest to gra nastawiona na coopa więc powinna być krótka, ludzie nie chcą siedzieć 8 godzin w dniu i przechodzić razem kampanii, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 14:11, john_smith napisał:

?? nawet jak nie mam znajomych to nie wiem co to ma do rzeczy i czemu brak znajomych
mialby mi przeszkadzac hehe, nie wszyscy sa ciemna masa ktora musi lubiec coopa, multi,
gry spolecznosciowe, zumba fitness, karaoke, guitar hiro itd, jak juz pisalem raczej
nie jestes graczem starej daty, kiedys granie wygladalo tak jak teraz tacy jak ty sie
z tego smieja :)

Brak znajomych ma do rzeczy to, że L4D jest grą na multi. Nie lubisz co-opa ani multi. Dlaczego więc kupiłeś grę, która jest STWORZONA pod co-opa i multi?

A ten twój argument o "graczach starej daty" jest komiczny. Gram regularnie od 1998, i jakoś potrafię zrozumieć, że gra pod multi jest... cóż, pod multi.

Dnia 12.08.2011 o 14:11, john_smith napisał:

nie pisalem o jakosci tylko o tym, ze to male gierki

I tutaj widać to, że w Portala 2 nie grałeś.

Dnia 12.08.2011 o 14:11, john_smith napisał:

w crysisie z 2007 roku tez mogli dac krzewy, palmy itd elementy z farcry2004 ale oni
mieli minimum przyzwoitosci ktorej valve nie ma, valve ma za to slepych fanboyow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować