Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 14:58, Saref napisał:


Właśnie, że nie zależą ja w CS''a gram na polskich servach i mam ping 50-80 a na koreańskich
mam po 300-350 i dlaczego nie są równe choć ciągle mam tą samą prędkość ? Bo chodzi o odległość
nie o szybkość.


Mówiąc prostym językiem, dane z Korei mają wiele większą drogę do przebycia niż dane z polskiego serwera do twojej centrali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że mam neta za free ;)) Miesiąc temu odcięto mi neta z neostrady, zamówiłem wtedy neta w Netii. W trakcie czekania na Netię zamówiłem sobie neostrady 1mbit, jednak nie podpisałem umowy bo po jakimś czasie także z niej zrezygnowałem. Wczoraj powinienem mieć już neta z Netii, jednak mam neta na starym haśle z neostrady. Pingi są mniejsze niż na neostradzie 256, dużo mniejsze... jednak trnasfer jest taki jaki był kiedyś. W opcjach modemu pisze, że mam internet o prędkości 1mbit. Zadzwoniłem w tym fantem do neostrady i dowiedziałem się, że nastąpiła jakaś pomyłka i nie będzie przychodził do mnie żaden rachunek, bo oficjalnie nie mam internetu... Jednak nie chcę mieć neta z taką prękością nawet za free i poradzono mi, abym zgłosił się do telepunktu i podpisał nową umowę z neo na 12 miesięcy i o prędkości 1mbit, bądź zrezygnował i odłączą mi tego neta za free. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:00, Seqiu napisał:

Właśnie się dowiedziałem że mam neta za free ;)) Miesiąc temu odcięto mi neta z neostrady,
zamówiłem wtedy neta w Netii. W trakcie czekania na Netię zamówiłem sobie neostrady 1mbit,
jednak nie podpisałem umowy bo po jakimś czasie także z niej zrezygnowałem. Wczoraj powinienem
mieć już neta z Netii, jednak mam neta na starym haśle z neostrady. Pingi są mniejsze niż na
neostradzie 256, dużo mniejsze... jednak trnasfer jest taki jaki był kiedyś. W opcjach modemu
pisze, że mam internet o prędkości 1mbit. Zadzwoniłem w tym fantem do neostrady i dowiedziałem
się, że nastąpiła jakaś pomyłka i nie będzie przychodził do mnie żaden rachunek, bo oficjalnie
nie mam internetu... Jednak nie chcę mieć neta z taką prękością nawet za free i poradzono mi,
abym zgłosił się do telepunktu i podpisał nową umowę z neo na 12 miesięcy i o prędkości 1mbit,
bądź zrezygnował i odłączą mi tego neta za free. ;)


Neta za fri można mieć inaczej(szczególnie kiedy mieszkasz w Centrum Warszawy) - WLAN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 14:58, Saref napisał:


Właśnie, że nie zależą ja w CS''a gram na polskich servach i mam ping 50-80 a na koreańskich
mam po 300-350 i dlaczego nie są równe choć ciągle mam tą samą prędkość ? Bo chodzi o odległość
nie o szybkość.


no właśnie ,im dalej jest tym szybszy net sie lepiej sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:32, mateuszkalach napisał:

Kurde ale siara z neostradą. Po prostu ni z gruchy ni z pietruchy zwalnia do 1kb i czasami
trzyma tak cały dzień. mam opcje 640 , a taki kit odchodzi...

sorki za podwójny ale nie wiem jak edytować;d.
Czasami co minute musze sie rozlaczzac i laczyc od nowa, a czasem nawet to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj wysłałem wypowiedzenie do Netii, bo czekam już ponad miesiąc na neta. A to i tak mało, bo są też tacy co czekają ponad 2 miesiące i dalej, dalej czekają nie mogąc zerwać umowy ponieważ aktywowano już im usługę. Ja jeszcze nie miałem aktywowanej Netii, więc mogę wysłać wypowiedzenie w każdej chwili. Wczoraj także zamówiłem sobie Multimo. Kumpel mowił, że po dwóch tygodniach ma neta, z dobrym transferem i lepszymi od Netii pingami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z TKK i jest bardzo dobry... Aktywują w tydzień. Płacisz tanio. Ściągasz bezpiecznie... Jeden problem... Taki internet mogą mieć osoby tylko z Kołobrzegu, gdyż to internet telewizji kablowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że co miasto to inna telekomunikacja,ja nie mam z neostradą żadnych problemów. Najpierw miałem 128, a teraz mija rok z dwuletniej umowy 512, przez cały ten okres miałem może przez dwa dni problemy z tą usługą. Ale z drugiej strony telekomunikację mam, dosłownie za płotem, więc może przez grzeczność nie sprawiają mi problemów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 18:00, darkwind21 napisał:

Wygląda na to, że co miasto to inna telekomunikacja,ja nie mam z neostradą żadnych problemów.
Najpierw miałem 128, a teraz mija rok z dwuletniej umowy 512, przez cały ten okres miałem może
przez dwa dni problemy z tą usługą. Ale z drugiej strony telekomunikację mam, dosłownie za
płotem, więc może przez grzeczność nie sprawiają mi problemów:).

aaa, i pewnie dobre szybkości masz, to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja użytkownikom Neostrady TP radzę przejść do Chello.
ja mam internet 1 Mb/s i uważam, że jest świetny (i tani!)
więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 18:06, Skrytobójca napisał:

>
aaa, i pewnie dobre szybkości masz, to dlatego...



60 kilo prawie cały czas nie ma to jak dobrzy "sąsiedzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany pochwalę tepsę! Mianowicie wczoraj włączam sobie jak codziennie kompa, podłączam się do neo, patrzę i..mi gęba o biurko walnęła. "Neo podłączone. Prędkość: 4,7Mb/s". A mam neo512 więc teoretycznie powinno wskazywać 640kb/s. Sprawdzałem na modemie (ten zielony trójkącik): 4640Kb/s. I jak tu nie kochać tp, skoro dokładają 4Mb za friko? :D
A tak serio - nie wie ktoś, czym to może być spowodowane? Jakiś błąd wewnętrzny (tzn coś z kompem), czy naprawdę tyle mam xD

20070326004705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 00:47, qrczak90 napisał:

A ja dla odmiany pochwalę tepsę! Mianowicie wczoraj włączam sobie jak codziennie kompa, podłączam
się do neo, patrzę i..mi gęba o biurko walnęła. "Neo podłączone. Prędkość: 4,7Mb/s".
A mam neo512 więc teoretycznie powinno wskazywać 640kb/s. Sprawdzałem na modemie (ten zielony
trójkącik): 4640Kb/s. I jak tu nie kochać tp, skoro dokładają 4Mb za friko? :D
A tak serio - nie wie ktoś, czym to może być spowodowane? Jakiś błąd wewnętrzny (tzn coś z
kompem), czy naprawdę tyle mam xD


www.speedtest.pl <-- sprawdz sobie faktyczny transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 00:47, qrczak90 napisał:

A ja dla odmiany pochwalę tepsę! Mianowicie wczoraj włączam sobie jak codziennie kompa, podłączam
się do neo, patrzę i..mi gęba o biurko walnęła. "Neo podłączone. Prędkość: 4,7Mb/s".
A mam neo512 więc teoretycznie powinno wskazywać 640kb/s. Sprawdzałem na modemie (ten zielony
trójkącik): 4640Kb/s. I jak tu nie kochać tp, skoro dokładają 4Mb za friko? :D
A tak serio - nie wie ktoś, czym to może być spowodowane? Jakiś błąd wewnętrzny (tzn coś z
kompem), czy naprawdę tyle mam xD



Nie masz ;)
A gdybys nawet dostal to TP pewnie by sobie za to policzylo ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować