Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 23:19, awesome napisał:

A to dziwne, bo jak ja wrzucam filmik na youtuba to leci 64 czyli tyle ile mam downloadu a
nie uploadu którego mam 16.


Na youtube 64 to jak to mozliwe skoro masz 16? (sam mówiłeś że w utorrencie masz 16 zawsze czyli twoj up jest 16 więc i na youtube musisz mieć tyle).

Dnia 23.05.2007 o 23:19, awesome napisał:

Pozatym już nie gadaj, że dzien w dzień uploadujesz jakieś zdjęcia i filmy na youtuba. Ja wiem,
że on tego nie robi W OGÓLE dlatego spytałem po co mu to.


Potrzebuje tego do uploadowania plików np. filmików na hosty i do ściągania różnych, niekoniecznie legalnych plików z p2p- i co z tego?masz z tym jakiś problem?Po co udajesz przykładnego użytkownika jak piratów masz tak samo wiele jak ja? Również je ściągasz, tyle że ja mam honor i chociaż nie przeczę,a upload potrzebny jest również do gry online, przez to twój brat jak ze mną gra ma koszmarne lagi w pes6 bo nie nadąrza wysyłać.
Nie rozumiem po co udawać przeciwnika piractwa jak się nim jest,no po co?Tak sieć lan jest mi potrzebna do wymiany plików z kolegami oraz gry po sieci bez żadnych lagów oraz problemów.

>Co do stawiania serwerów to ty też nie możesz bo masz pasywne IP. To samo jak u ciebie

Lol skoro na moim statycznym nie można i na twoim dynamicznym to na jakim można?Nie ma innych...Na moim statycznym moge bo stawiałem nie raz....

>Kolejna zaleta NEO TP. Nie chcesz być online to nie jesteś. Jak ci net nie potrzebny i chcesz mieć większe bezpieczeństwo, że w czasie jak w WORDZIE pisziesz jakieś super ważne artykuły żaden haker ci nie wlezie na kompa. (Żadko ale się zdarza). Kolejny plus dla NEO.

zamykam połączenie sieciowe i już,nie musze kabla odpinać.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas. Nie wiem jak można nie mieć stacjonarnego telefonu w dzisiejszych czasach. To już dziwactwo i pod wiochę podchodzi

Ciekawe bo ja za żaden "gas" nie płace. A co do dzisiejszych czasów to właśnie teraz nie ma sie stacjonarnych bo są komórki więc po co jak każdy ma w domu kom?Powiedz moim rodzicom żę są dziwakami jak przyjdziesz nagrać odemnie coś pirackiego. A pod wioche to podchodzi twoja nowa chata na wsi Turka.

>a jestem uczciwy i zawsze płace w terminie i nie wyobrażam sobie, żeby wyłączali mi neta na miesiąc np. w wakacje bo zawsze ktoś w domu jest i się komuś może przydać.

Ty płacisz?Ciekawe za co,rodzice ci płacą czy tam babcia a nie ty....

>Powiedział co wiedział. Płaci 60zł za 1MB podczas gdy w Neo możesz mieć za 32zł przez pierwszy rok a przez drugi 64. I gdzie tu taniej??? :/

A doliczyłeś abonament za telefon?W dodatku nigdy bym tego nie podpiął z powodu wad które wymieniłem,koniec tej dyskusji.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas

Polemika lepiej zajrzeć do słownika nie protestuj, po Polsku mówi się gaz a nie "gas" wieśku.

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 17:58, Manieklbl napisał:

Polemika lepiej zajrzeć do słownika nie protestuj, po Polsku mówi się gaz a nie "gas" wieśku.


"...Tacy jak ty mają często z domu piękny start, ale bardzo szybko kończą jak domek z kart..." ;)
Zna się słucha się... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:58, Manieklbl napisał:

> A to dziwne, bo jak ja wrzucam filmik na youtuba to leci 64 czyli tyle ile mam downloadu
a
> nie uploadu którego mam 16.

Na youtube 64 to jak to mozliwe skoro masz 16? (sam mówiłeś że w utorrencie masz 16 zawsze
czyli twoj up jest 16 więc i na youtube musisz mieć tyle).

> Pozatym już nie gadaj, że dzien w dzień uploadujesz jakieś zdjęcia i filmy na youtuba.
Ja wiem,
> że on tego nie robi W OGÓLE dlatego spytałem po co mu to.

Potrzebuje tego do uploadowania plików np. filmików na hosty i do ściągania różnych, niekoniecznie
legalnych plików z p2p- i co z tego?masz z tym jakiś problem?Po co udajesz przykładnego użytkownika
jak piratów masz tak samo wiele jak ja? Również je ściągasz, tyle że ja mam honor i chociaż
nie przeczę,a upload potrzebny jest również do gry online, przez to twój brat jak ze mną gra
ma koszmarne lagi w pes6 bo nie nadąrza wysyłać.
Nie rozumiem po co udawać przeciwnika piractwa jak się nim jest,no po co?Tak sieć lan jest
mi potrzebna do wymiany plików z kolegami oraz gry po sieci bez żadnych lagów oraz problemów.

>Co do stawiania serwerów to ty też nie możesz bo masz pasywne IP. To samo jak u ciebie

Lol skoro na moim statycznym nie można i na twoim dynamicznym to na jakim można?Nie ma innych...Na
moim statycznym moge bo stawiałem nie raz....

>Kolejna zaleta NEO TP. Nie chcesz być online to nie jesteś. Jak ci net nie potrzebny i
chcesz mieć większe bezpieczeństwo, że w czasie jak w WORDZIE pisziesz jakieś super ważne artykuły
żaden haker ci nie wlezie na kompa. (Żadko ale się zdarza). Kolejny plus dla NEO.

zamykam połączenie sieciowe i już,nie musze kabla odpinać.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas. Nie wiem jak
można nie mieć stacjonarnego telefonu w dzisiejszych czasach. To już dziwactwo i pod wiochę
podchodzi

Ciekawe bo ja za żaden "gas" nie płace. A co do dzisiejszych czasów to właśnie teraz nie ma
sie stacjonarnych bo są komórki więc po co jak każdy ma w domu kom?Powiedz moim rodzicom żę
są dziwakami jak przyjdziesz nagrać odemnie coś pirackiego. A pod wioche to podchodzi twoja
nowa chata na wsi Turka.

>a jestem uczciwy i zawsze płace w terminie i nie wyobrażam sobie, żeby wyłączali mi neta
na miesiąc np. w wakacje bo zawsze ktoś w domu jest i się komuś może przydać.

Ty płacisz?Ciekawe za co,rodzice ci płacą czy tam babcia a nie ty....

>Powiedział co wiedział. Płaci 60zł za 1MB podczas gdy w Neo możesz mieć za 32zł przez pierwszy
rok a przez drugi 64. I gdzie tu taniej??? :/

A doliczyłeś abonament za telefon?W dodatku nigdy bym tego nie podpiął z powodu wad które wymieniłem,koniec
tej dyskusji.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas

Polemika lepiej zajrzeć do słownika nie protestuj, po Polsku mówi się gaz a nie "gas" wieśku.

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za poprzedniego posta - przez przypadek wcisnąłem enter :)

Drogi Maniekklbl: jesli już chcesz kogokolwiek pouczać jak "mówi się po Polsku" to:
1. mówi sie po polsku

Dnia 24.05.2007 o 17:58, Manieklbl napisał:

ma koszmarne lagi w pes6 bo nie nadąrza wysyłać.


2. jeśli się "nie nadąrza" to trzeba zajrzec do słownika ortograficznego

Dnia 24.05.2007 o 17:58, Manieklbl napisał:

nagrać odemnie coś pirackiego. A pod wioche to podchodzi twoja


3. To tyle ode mnie

Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem Twojej "uczciwości"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:58, Manieklbl napisał:

> A to dziwne, bo jak ja wrzucam filmik na youtuba to leci 64 czyli tyle ile mam downloadu
a
> nie uploadu którego mam 16.

Na youtube 64 to jak to mozliwe skoro masz 16? (sam mówiłeś że w utorrencie masz 16 zawsze
czyli twoj up jest 16 więc i na youtube musisz mieć tyle).

> Pozatym już nie gadaj, że dzien w dzień uploadujesz jakieś zdjęcia i filmy na youtuba.
Ja wiem,
> że on tego nie robi W OGÓLE dlatego spytałem po co mu to.

Potrzebuje tego do uploadowania plików np. filmików na hosty i do ściągania różnych, niekoniecznie
legalnych plików z p2p- i co z tego?masz z tym jakiś problem?Po co udajesz przykładnego użytkownika
jak piratów masz tak samo wiele jak ja? Również je ściągasz, tyle że ja mam honor i chociaż
nie przeczę,a upload potrzebny jest również do gry online, przez to twój brat jak ze mną gra
ma koszmarne lagi w pes6 bo nie nadąrza wysyłać.
Nie rozumiem po co udawać przeciwnika piractwa jak się nim jest,no po co?Tak sieć lan jest
mi potrzebna do wymiany plików z kolegami oraz gry po sieci bez żadnych lagów oraz problemów.

>Co do stawiania serwerów to ty też nie możesz bo masz pasywne IP. To samo jak u ciebie

Lol skoro na moim statycznym nie można i na twoim dynamicznym to na jakim można?Nie ma innych...Na
moim statycznym moge bo stawiałem nie raz....

>Kolejna zaleta NEO TP. Nie chcesz być online to nie jesteś. Jak ci net nie potrzebny i
chcesz mieć większe bezpieczeństwo, że w czasie jak w WORDZIE pisziesz jakieś super ważne artykuły
żaden haker ci nie wlezie na kompa. (Żadko ale się zdarza). Kolejny plus dla NEO.

zamykam połączenie sieciowe i już,nie musze kabla odpinać.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas. Nie wiem jak
można nie mieć stacjonarnego telefonu w dzisiejszych czasach. To już dziwactwo i pod wiochę
podchodzi

Ciekawe bo ja za żaden "gas" nie płace. A co do dzisiejszych czasów to właśnie teraz nie ma
sie stacjonarnych bo są komórki więc po co jak każdy ma w domu kom?Powiedz moim rodzicom żę
są dziwakami jak przyjdziesz nagrać odemnie coś pirackiego. A pod wioche to podchodzi twoja
nowa chata na wsi Turka.

>a jestem uczciwy i zawsze płace w terminie i nie wyobrażam sobie, żeby wyłączali mi neta
na miesiąc np. w wakacje bo zawsze ktoś w domu jest i się komuś może przydać.

Ty płacisz?Ciekawe za co,rodzice ci płacą czy tam babcia a nie ty....

>Powiedział co wiedział. Płaci 60zł za 1MB podczas gdy w Neo możesz mieć za 32zł przez pierwszy
rok a przez drugi 64. I gdzie tu taniej??? :/

A doliczyłeś abonament za telefon?W dodatku nigdy bym tego nie podpiął z powodu wad które wymieniłem,koniec
tej dyskusji.

>Telefon w TPSA jest czymś tak normalnym jak płacenie za prąd czy gas

Polemika lepiej zajrzeć do słownika nie protestuj, po Polsku mówi się gaz a nie "gas" wieśku.

Bez odbioru.


Brawo mądralo jak sam błędy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba neostrada wprowadziła jakieś zabezpieczenia przeciwko piratom bo mi się co pół godziny ciągle rozłącza:)Chciałem sobie ściągnąć demo CoD 2 a tu mi się cały czas rozłącza i wszystko trzeba od nowa ściągnąć.Ach ta neo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:51, Master J napisał:

Chyba neostrada wprowadziła jakieś zabezpieczenia przeciwko piratom bo mi się co pół godziny
ciągle rozłącza:)Chciałem sobie ściągnąć demo CoD 2 a tu mi się cały czas rozłącza i wszystko
trzeba od nowa ściągnąć.Ach ta neo:)


Ściągnij sobie jakiegoś managera do pobierania plików z internetu - wtedy będziesz mógł wznawiać przerwane połączenia.
Ja ściągałem dzisiaj kilka trailerów i żadnych problemów nie miałem, więc to raczej lokalny/indywidualny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 21:51, Master J napisał:

Chyba neostrada wprowadziła jakieś zabezpieczenia przeciwko piratom bo mi się co pół godziny
ciągle rozłącza:)Chciałem sobie ściągnąć demo CoD 2 a tu mi się cały czas rozłącza i wszystko
trzeba od nowa ściągnąć.Ach ta neo:)


Sprawdź też czy masz filtry podłączone do gniazdek tel. U mnie się rozłączało przez brak filtrów, założyłem i już problemu nie ma. A na Twoim miejscu sprawdziłbym też kompa Ad-Awarem i jakimś antywirem :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam się przesiąść z NEO na UPC. Czy może mi ktoś napisać wrażenia z takiej przesiadki? Jak szybko UPC instaluje neta, czy są częste przerwy w dostawie, jakie problemy techniczne mogą wystapić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:58, ferbi napisał:

Zamierzam się przesiąść z NEO na UPC. Czy może mi ktoś napisać wrażenia z takiej przesiadki?
Jak szybko UPC instaluje neta, czy są częste przerwy w dostawie, jakie problemy techniczne
mogą wystapić?


Może trochę nie na temat, ale polecam Ci usługę Multimo. Obecnie obejmuje zasięgiem całą Polskę. Już po dwóch tygodniach od momentu zamówienia, miałem neta. Posiadam usługę 1024kb/s i płacę 64 zł miesięcznie, przy czym warto zaznaczyć, że umowa jest podpisana na 1 rok. Download jest w normie, wynosi 135kb/s, a upload ok. 240kb/s.
Nie wiem niestety jak jest z Chello, ale u mnie narazie nie ma tej usługi, dlatego właśnie wybrałem Multimo. Zresztą jak będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej, to napewno znajdziesz jakieś informacje na temat Mulrimo.
Polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Chello za 70zł dostaję 2Mbit więc nawet nie będę się zastanawiać nad tym Multimo. Poza tym instalacja to nie 2 tygodnie, a 2 dni:) Jedynie umowa trzeba podpisać na 18 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 19:29, Seqiu napisał:

Już po dwóch tygodniach od momentu zamówienia, miałem neta.

Tak jak ja, z tym że miałem problem z hasłem i było +1 tyg.

Dnia 24.06.2007 o 19:29, Seqiu napisał:

Posiadam usługę 1024kb/s i płacę
64 zł miesięcznie, przy czym warto zaznaczyć, że umowa jest podpisana na 1 rok.

Mam identyczny pakiet, za identyczną cenę przy takiej samej umowie. W neostradzie oczywiście.

Dnia 24.06.2007 o 19:29, Seqiu napisał:

Download jest
w normie, wynosi 135kb/s, a upload ok. 240kb/s.

Nie wiem jak u mnie z uploadem, bo nie sprawdzałem, ale download ponad 100kb/s czyli także w normie.

Dnia 24.06.2007 o 19:29, Seqiu napisał:

Nie wiem niestety jak jest z Chello, ale u mnie narazie nie ma tej usługi, dlatego właśnie
wybrałem Multimo. Zresztą jak będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej, to napewno znajdziesz
jakieś informacje na temat Mulrimo.

Ja wybrałem neostradę, i nie widzę różnicy :)

Dnia 24.06.2007 o 19:29, Seqiu napisał:

Polecam. ;)

Ja polecam trafić na dobrą neostradę, ja jakoś nie mam problemów odkąd zacząłem korzystać z tej usługi, to będzie ~1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 22:43, patrYX93 napisał:

Nie wiem jak u mnie z uploadem, bo nie sprawdzałem, ale download ponad 100kb/s czyli także


No w sumie to 135kb/s, a 100kb/s to trochę robi różnicę. Po za tym ja miałem neostradę jak jeszcze były limity i do tego prędkość 256kb/s była prawie za 70zł. Po tym już prawie całkiem zraziłem się do neostrady. Co do problemów z hasłem, to ja też miałem takie coś, multimo łączyło mnie dopiero po 5 min, jednak teraz wszystko jest w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwiecie mnie głupkiem ale,Według mnie Neo nie ma żadnych wad,Najwicej (wg mnie)ma multimedia bo jak nie ma prądu to nie ma telefonu(lipa jak nie wiem co)W Neo dla wielu osob problemem jest zmienny IP,ale wystarczy zalozyc konto na no-ip.com i sciaganć klienta.No i oczywiście dobry jest tez brak transferu,Neo było pierwszym produktem który to wprowadził teraz Dialog do tego dochodzi i podobno(tak od kupla slyszlem)już powoli bankrutuje.Słyszę często teks "Dzieci Neostrady"-Można pozazdrościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 16:22, Vanmati napisał:

No i oczywiście
dobry jest tez brak transferu,Neo było pierwszym produktem który to wprowadził teraz Dialog


Wcześniej tak było już w zwykłych sieciach osiedlowych i interneru z telewizji kablowej, np Vectra.
Co do samej neostrady, to zależy wszystko do regionu w którym zakładasz neostradę. Niektórzy mają ciągłem problemy z internetem, np ciągłe rozłączania, albo zwykła awaria łącza, inni natomiast są zadowoleni z neostrady. Ja należałem do tej drugiej grupy użytkowników, jednak kiedy zobaczyłem jakie są oferty w Chello, lub w Multimo, to postanowiłem zmienić operatora. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Dzieci Neostrady'''' przyznać się kogo neostrada stworzyła... hmm... można do tego różnie podejść podejść np. Z kim Neostrada ma te dzieci ;DD haha
Zamiast ,,Dzieci neostrady'''' najlepszym określeniem by było ,,Dzieci wykorzystujące Neostrade''''... o jaa... ta neostrada to zboczona jakaś... albo te dzieci...sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować