Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 13:33, Widek napisał:

uwierzycie ze dzis jest 4 marca a tp pokazuje ciagle limit z 12 lutego :)


Hehe to i tak masz nieźle. Mnie pokazuje limit z 10 lutego. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:27, Treant napisał:

Jaki limit? Przecież to jest stan nie limit, choć rzeczywiście niezbyt świeżej daty.


No się czepiasz szczegółów. I tak wszyscy wiedzą o co chodzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:27, Treant napisał:

Jaki limit? Przecież to jest stan nie limit, choć rzeczywiście niezbyt świeżej daty.


o ja piernicze:) Jak powiedział HumanGhost tak sie powiedziało i tak zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę. Znowu sie dziś bawią w tej tepsie! Raz mam normalną szybkość łącza a raz takie lagi ,że szkoda gadać. Jak ktoś to powiedział wcześniej - TPSA prawie jak profesjonaliści, prawie robi wielką różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:52, HumanGhost napisał:

Ja nie mogę. Znowu sie dziś bawią w tej tepsie! Raz mam normalną szybkość łącza a raz takie
lagi ,że szkoda gadać. Jak ktoś to powiedział wcześniej - TPSA prawie jak profesjonaliści,
prawie robi wielką różnicę.


Weź przestań szkoda gadac;/ Najbardziej sie poryłem jak w najmniej oczekiwanym momencie mnie wyrzuciło z netu:( a wtedy liczyły sie sekundy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra po prawie 2 miesiącach licznik znowu działa:)

Odlcizaliscie sobie cos tam od podatku bodajze nawet 760zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie nażekam na neostrade,jak kupiłem kompa do dostałem zestaw za złotówke i jeszcze ta promocja pół roku za zeta czyli mam neostrade przez pó łroku za w sumie niecale 10 zł :D najtanszy net na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta Nesotrada coraz bardziej podoba. Na początku jak grałem online to przez pierwszy miesiąc były lagi 200-300, a normalnie na mojej szybkości powinny być pingi 30-40 max więc zadzwoniłem do nich raz, poźniej drugi, a za trzecim razem facet powiedział mi żebym tam wpisał do wiersza poleceń te rózne polecenia ping www.wp.pl itd. Odrazu zorientował się, że coś jest nie tak i powiedział, że za 2 dni w poniedziałem powiino być wszystko ok. Nawet mu nie uwierzyłem.... i się myliłem, bo od poniedziałku pewniego pięknego dnia grudnia lagi ustały i do dziś nie mam żadnych problemów z łączem, ani z rozłączaniem internetu ( co działo się wtedy bardzo często ) Obecnie neo rozłącza mnie raz na tydzień nawet żadziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mi napierw jak podłączyłem wogóle nie chciała chodzic, zadwoniłem i powiedziałem że przy instalacji powiedzieli że wszystko ma byc ok a tu nie działa. następnego dnia wszystko chodziło cacy .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:00, Marcin-91 napisał:

ja nie nażekam na neostrade,jak kupiłem kompa do dostałem zestaw za złotówke i jeszcze ta promocja
pół roku za zeta czyli mam neostrade przez pó łroku za w sumie niecale 10 zł :D najtanszy net
na świecie.


tak, ale co potem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:24, Arkadiusz napisał:

> ja nie nażekam na neostrade,jak kupiłem kompa do dostałem zestaw za złotówke i jeszcze
ta promocja
> pół roku za zeta czyli mam neostrade przez pó łroku za w sumie niecale 10 zł :D najtanszy
net
> na świecie.

tak, ale co potem? :P

mam oferte że potem będzie 65 zł mieś. to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krotka historyjka:

u mnie po 15 miesiacach dzialania neostrady nagle przestalo cos dzialac (byl piatek), zadzwonilem i powiedzialem ze nie dziala, wiec stwierdzili ze wysla technika do centrali i naprawi (w srode zaczelo dzialac)

a teraz najlepsze: chyba nie mogli uwiezyc ze im sie udalo naprawic bo juz 3 razy dzwonili i upewniali sie czy nestrada u mnie dziala :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 15:55, Arkadiusz napisał:

krotka historyjka:

u mnie po 15 miesiacach dzialania neostrady nagle przestalo cos dzialac (byl piatek), zadzwonilem
i powiedzialem ze nie dziala, wiec stwierdzili ze wysla technika do centrali i naprawi (w srode
zaczelo dzialac)

a teraz najlepsze: chyba nie mogli uwiezyc ze im sie udalo naprawic bo juz 3 razy dzwonili
i upewniali sie czy nestrada u mnie dziala :P:P:P:P


Uuu jestem pełen podziwu:) Niektorzy uzytkownicy to do nich muszą dzwonic 3 razy i ciagle powtarzac ze cos nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na neo 128 kb/s bede mógł grać np. Counter-Strike, lub Batlefield?? czy wogle jest sens ją zakładac??? bo nie wiem ile się płaci za miech na 256kb/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:13, Michał Raven napisał:

Za Neo 256kb/s miesięcznie płaci się 78zł, więc tylko 6 zł więcej niż za 128kb/s. Moim zdaniem
najlepszym wyjściem do gry w necie jest Neo 512kb/s koszt 85zł.


to dzwine moj kolega ma Neo 128 roczna umowa za około 40zł :) Jezeli sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować