Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 18:31, rob006 napisał:

> Czy to jakieś przygotowanie czy coś?

Raczej norma - często wyświetlana jest inna wartość niż powinna, ale na szybkość łącza
nie ma to żadnego wpływu.

Nie zdarzyło mi się to nigdy wcześniej. Często zaglądam do routera :) Jak jutro zniknie, to znaczy że jakaś anomalia, jeśli nie - coś nakombinowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:38, destro177 napisał:

Nie zdarzyło mi się to nigdy wcześniej. Często zaglądam do routera :) Jak jutro zniknie,
to znaczy że jakaś anomalia, jeśli nie - coś nakombinowali:)


Ja bodajże przez półtora roku nie miałem takiego "problemu", i nagle zaczęła mi się wyświetlać prędkość z kosmosu (chyba 2x szybsza). Trwało to ze 2 miesiące i znikło również samo z siebie, więc na twoim miejscu bym to po prostu olał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:36, destro177 napisał:

Czy to jakieś przygotowanie czy coś?

Nie zdziwiłbym się gdyby Ci już zwiększyli prędkość, ze względu na przedłużenie umowy.
Ja już miałem tak dwa razy - jak przedłużałem umowę, to nawet na drugi dzień miałem już zwiększoną prędkość - mimo tego, że do początku obowiązywania nowej umowy jeszcze trochę czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 19:48, balduran2 napisał:

> Czy to jakieś przygotowanie czy coś?
Nie zdziwiłbym się gdyby Ci już zwiększyli prędkość, ze względu na przedłużenie umowy.
Ja już miałem tak dwa razy - jak przedłużałem umowę, to nawet na drugi dzień miałem już
zwiększoną prędkość - mimo tego, że do początku obowiązywania nowej umowy jeszcze trochę
czasu zostało.

Nie zauważyłem zwiększenia się prędkości netu. Jeżeli będzie tak jak mówisz, to może później. Jeszcze prawie dwa miesiące zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:13, piotreqqq napisał:

czy w Neostradzie TP są limity ? mam 1 MB neostrada TP. Czy mam jakiekolwiek założone
limity na pobieranie danych ?

Kiedyś limity były, ale już ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 17:21, piotreqqq napisał:

mam jeszcze jedno pytanie. Czy w Neostradzie jest zmienne IP, chodzi mi o rapida żeby
nie trzeba było czekać 15 minut, da się to jakoś ominąć ?

Tak, jest zmienne. Wystarczy reset połączenia, żeby dostać nowe IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie! Przez dwa lata męczyłem się z neo 512kb/s. Na szczęście umowa powoli się kończy. Nie ukrywałem szczęścia, że w końcu zmienię ofertę tepsy na coś innego i szybszego... ALE NIE! Kolesie od neostrady systematycznie wydzwaniali do domu kusząc "znakomitą ofertą i "aparatem"". Mówiłem tacie, żeby czasem nie przedłużał umowy, ale oczywiście mnie nie posłuchał... W domu leży już "aparacik", a szybkość neta to astronomiczne 1mb/s... Biorąc pod uwagę, że za tą samą cenę w Netii mam 4mb/s, chyba rozumiecie moje zażenowanie... Oczywiście ja nie mam nic do gadania...

Powiecie, że można zrezygnować z umowy w ciągu 10 dni. Tak, ale jak przyjechałem ze szkoły, aparat był już rozpakowany, więc nic z tego... No nie jest fajnie ;/


PS Post odpowiedni do tytułu tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech jakim cudem w tp płacisz tyle z internet, że mógłbyś mieć netie 4 MB przecież z tego wynika że taniej byś miał zawiązując nową umowę z p niż ją przedłużając ech dziwny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:58, MaderMan napisał:

Ja tam mam TP 1Mb/s i jestem zadowolony.

Ja też miałem, ale przeszedłem do netii. Wszystko to samo tylko taniej. Nie wiem o ile, na razie nie sprawdzałem. Korzystam nadal z modemu i programu neostrady tylko mam wpisane inne dane. Jak na razie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:57, xD ominik napisał:

> Ja tam mam TP 1Mb/s i jestem zadowolony.
Ja też miałem, ale przeszedłem do netii. Wszystko to samo tylko taniej. Nie wiem o ile,
na razie nie sprawdzałem. Korzystam nadal z modemu i programu neostrady tylko mam wpisane
inne dane. Jak na razie jestem zadowolony.


Tak, a we wszystkich mediach, komputerowych gazetkach i tego typu rzeczach gadają, że tp jest najlepsze. A neostrada nie dość że jest tak cholernie droga to jeszcze są problemy z działaniem i często z zakładaniem. W dodatku mają w ofercie internet 128 mb hehe za taką cenę, że w wielu innych ofertach możnaby za to dostać jedynkę, a już na pewno 512. Śmieszne.
Tytuł tematu - strzał w dziesiątke, rozwaliłeś mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opłaca się brać neostradę 1mb z telewizją cyfrową za 70zł na dwa lata? Czy jakość tej telewizji jest rzeczywiście taka dobra i można oglądać filmy w HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:29, THE WITCHER1990 napisał:

Jak myślicie opłaca się brać neostradę 1mb z telewizją cyfrową za 70zł na dwa lata? Czy
jakość tej telewizji jest rzeczywiście taka dobra i można oglądać filmy w HD?


Nie opłaca się nawet pomimo tego, że dają darmową telewizję. Neostrada to największa kicha, która kiedykolwiek pojawiła się w Polskich multimediach. Polecam Netię (przynajmniej można się połączyć...) i jakiś tani pakiet telewizji cyfrowej, będzie o wiele bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 19:32, Adamzzz napisał:


Nie opłaca się nawet pomimo tego, że dają darmową telewizję. Neostrada to największa
kicha, która kiedykolwiek pojawiła się w Polskich multimediach. Polecam Netię (przynajmniej
można się połączyć...) i jakiś tani pakiet telewizji cyfrowej, będzie o wiele bardziej
opłacalne.

Tylko wtedy jest problem bo trzeba płacić trzy rachunki- jeden tp za telefon, drugi netii za neta i trzeci za telewizję:/ Tak wszyscy narzekają na neostradę ale docenilibyście ją dopiero na moim miejscu. Ja mam bezprzewodowy internet z orange za blisko 60zł na miecha mam limit transferu 1gb i jeśli go przekroczę z prędkości 15-17kbps robi się 2-3kbps;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkasz w większym mieście, całkowicie zrezygnuj z telekomuny i przenieś się do Netii wraz z telefonem. Zaoszczędzisz 20 złotych na abonamencie co miesiąc.

Nie chcę robić reklamy, ale ostatnio TVN wprowadził ''telewizję na kartę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a wy też tak macie, że wam sie co pare minut net rozłącza? Czy tylko ja taki pechowy?
No, ale jak już tu jestem to może doradzicie, co zrobić, aby się nie rozłączał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:04, trutututu napisał:

O, a wy też tak macie, że wam sie co pare minut net rozłącza? Czy tylko ja taki pechowy?

No, ale jak już tu jestem to może doradzicie, co zrobić, aby się nie rozłączał?



Jeśli nie jest to wina modemu to dzwoń do nich.

Mi rozłącza co każdy telefon ;d
Jak ktos dzwoni to net mi się rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować