Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2012 o 21:56, Isildur napisał:

Podaj stronkę na którą wejść nie możesz, sprawdzę jak to u mnie wygląda, spokojnie nie
uznam tego za reklamę czy coś w tym stylu :)

Tak jak mówiłem, np. deviantart.com albo Tvtropes.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:56, Hubi_Koshi napisał:

> Może DNSy? Na jakie stronki nie możesz się dostać?
Zagraniczne w większości, Facebook, Deviantart, Tvtropes i inne takie


Mi działają bez problemu te strony, które podałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:53, rob006 napisał:

Może DNSy? Na jakie stronki nie możesz się dostać?

Chyba problem jest globalny i dotyczy wszystkich uższyszkodników. Dla przykładu Facebook, gram.pl, Own3d.tv chodzą jak marzenie. Reddit, Rock Paper Shotgun, Twitch.tv nawet nie chcą się odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:58, luzac napisał:

Chyba problem jest globalny i dotyczy wszystkich uższyszkodników. Dla przykładu Facebook,
gram.pl, Own3d.tv chodzą jak marzenie. Reddit, Rock Paper Shotgun, Twitch.tv nawet nie
chcą się odpalić.


Może i globalny ale akurat te strony mi działają bez problemu, czasami przymula ale wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:57, sinir napisał:

Jak przychodzą goście od montowania neta, to muszę czekać miesiąc na aktywację czy będzie
od razu?


Po przyjściu poszedłem do salonu po router i resztę papierów i po dwóch dniach miałem neta włączonego. Cała operacja może z tydzień trwała od zamówienia po włączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:58, luzac napisał:

> Może DNSy? Na jakie stronki nie możesz się dostać?
Chyba problem jest globalny i dotyczy wszystkich uższyszkodników. Dla przykładu Facebook,
gram.pl, Own3d.tv chodzą jak marzenie. Reddit, Rock Paper Shotgun, Twitch.tv nawet nie
chcą się odpalić.

Ja np. moge oglądać stream na twitchu który odpalony został po restarcie neta, ale nowych już nie uruchomię. FB, own3d mi nie działają.
Natomiast battle.net i gram z lekkim lagiem ale działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że nie otrzymałem odpowiedzi na pismo - dzwoniłem na ich magiczną linię. Po zgłoszeniu w ciągu paru godzin przyjechali technicy! Woah! Co za obsługa :) Żeby 7 miesiecy czekać na naprawę linii - Refleksu to im zadroszczę.

Jest tylko pewien haczyk! - Przyjechali, popatrzyli na kabel i pojechali. Gdybym nie wyjrzał przez okno nawet bym nie wiedział że są. Oczywiście jutro dzwonię ponownie, bo technicy po swoich 24h nic nie zrobili. Nic tylko czekać aż pies sąsiada zacznie bawić się kablem, bo nie wiele już mu brakuje do skakanki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zalezy od regionu..? Tez mialem ostatnie pare godzin problemy z wieloma stronami, wszystkie byly zagraniczne, szczesliwie to czego potrzebowalem bylo w google cache dostepne i w miare aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Edit] Ups:D chyba nie ten temat :D

Ostatnio przedłużyłem umowę i zamówiłem pakiet Internet+telefon. Oczywiście wciśnięto mi na siłę Liveboxa i zmuszono do korzystania z niego gdyz teraz musze miec podpięty do niego telefon stacjonarny(teraz przeszedł na VoIP). I tutaj pojawia się problem z połączeniami przychodzącymi./ Ja moge dzwonić do każdego i o kazdej porze natomiast gdy ktoś chce zadzwonić do mnie słyszy "podany numer nie istnieje";"wybrany numer jest nieosiągalny". Numer mam ten sam od wielu, wielu lat i nie ma mowy, że wpisałem zły. Owszem mój telefon ma swoje lata(3/4) ale ma wybieranie tonowe. |Czy to wina tego, że jest za stary na te nowoczesne technologie? Chociaz wydaje mi się że jest ok, skoro ja moge dzwonić;) I jeszcze jedno. Podczas testów telefonu przez stronkę konfiguracyjną Liveboxa słyszę, że telefon działa wydaje z siebie normalne dźwięki. Według panów z TP/Orange wszystko jest w porzadku i nie wiedza co to może być. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że twój ''neofon'' ma inny numer. Poprzednio miałeś wpięty aparat w gniazdko telefoniczne, a obecnie masz w livebox''a. Więc szukałbym numeru w papierach od niego. Choć wydaje mi się to głupie, bo przecież często jest na telefonie wyświetlany numer dzwoniącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Funpacku HD. Potrzebuję wymienić telefon stacjonarny na taki, który działał by w tej nowej sieci Voip od Orange z LiveBoxem 2.0. Potrzebuję takiego, żebym mógł jeden telefon stacjonarny podpiąć do tego routera, a drugi telefon ze stacją ładującą był podłączony na innym piętrze tylko do zasilania. Da się coś takiego zrobić? Wybrałem sobie takie model, ale nie wiem czy spełnia to, o czym napisałem: http://www.electro.pl/produkt-Telefon_PHILIPS_CD1902B_2F53_-645992,287.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim łączu dzieją się ostatnio dziwne rzeczy. Do tej pory miałem normalnie koło 10mbit przez cały dzień, ale od 3 dni, w okolicach godz. 20 nagle zrywa połączenie na kilka godzin. Z tego co widzę na routerze to nagle synchronizuje się na tylko 6mbit z modulacją g.dmt, przy czym snr margin ma wartości w granicach 1-2dB i synchro ginie po paru sekundach. Sąsiad w domku obok ma takie samo łącze (10mbit) i nie miał w tym czasie żadnych problemów (wyłączył router na chwilę i bez problemu zsynchronizował się na 10mbit po włączeniu, gdzie u mnie cały czas nie mógł utrzymać chociaż tych 6). Pytanie czy to jest problem na centrali i dzwonić po technika cy po mojej stronie występuje błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TPSA / Orange pobiło rekordy głupoty, burdelu, totalnego braku organizacji i ogólnego rozpiździeju. Przysłami mi wezwanie do zapłaty za rzekomo nie oddanego Liveboxa i inne przyległości. Co z tego, że data na pisemku to styczeń 2012. xD Cóż ... jeden telefon i najwyraźniej się ktoś pomylił. Myślałem że takie cuda to tylko gdzieś na drugim końcu świata.

Kocham was TPSA ... ops ... tepso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 22:36, Tyler_D napisał:

TPSA / Orange pobiło rekordy głupoty, burdelu, totalnego braku organizacji i ogólnego
rozpiździeju.


Tyle epitetów, a problem załatwiłeś jednym telefonem? Jak zwykle: narzekanie dla narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 22:43, Daelor napisał:

Tyle epitetów, a problem załatwiłeś jednym telefonem? Jak zwykle: narzekanie dla narzekania.

A jak miałem to niby inaczej załatwić? ;-) Poza tym po pierwsze - przestroga dla innych przed tepsą, po drugie - gdzie niby takie kwiatki jak roczne ''zadłużenia'' + burdel w księgowości istnieją? Gdzieś na pewno ale z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 22:53, Tyler_D napisał:

> Tyle epitetów, a problem załatwiłeś jednym telefonem? Jak zwykle: narzekanie dla
narzekania.
A jak miałem to niby inaczej załatwić? ;-) Poza tym po pierwsze - przestroga dla innych
przed tepsą, po drugie - gdzie niby takie kwiatki jak roczne ''zadłużenia'' + burdel
w księgowości istnieją? Gdzieś na pewno ale z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem
do tej pory.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81465&u=3

Przestrzegać to sobie możesz, większość osób korzysta z usług TP tylko dlatego, bo nie ma lepszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, zmieniłem operatora i widzę kolosalną różnicę. I w szybkości i w działaniu [ właściwie zero większych zwiech, problemów technicznych etc ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować