Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dzisiaj do mnie dzwonili z TP, czy nie chcę zamienic usługi neo z przewodową na bezprzewodową.
Oczywiście abonament idzie w górę, a że mi kabel w ogóle nie przeszkadza to podziękowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:54, Mixon1988 napisał:

Dzisiaj do mnie dzwonili z TP, czy nie chcę zamienic usługi neo z przewodową na bezprzewodową.

Oczywiście abonament idzie w górę, a że mi kabel w ogóle nie przeszkadza to podziękowałem ;)


i bardzo dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym ( do kiedy?:) ) posiadaczem Lifebox TP...
I póki co nie narzekam... Działa mi dobrze , ładnie śmiga.
Czy to jakiś cud że neo działa mi zupełnie bezawaryjnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:59, Khazi napisał:

Jestem szczęśliwym ( do kiedy?:) ) posiadaczem Lifebox TP...
I póki co nie narzekam... Działa mi dobrze , ładnie śmiga.
Czy to jakiś cud że neo działa mi zupełnie bezawaryjnie?:D


To jest normalna rzecz, tylko że większość osób nie zwraca uwagi na to, że coś im działa - lamentować zaczynają dopiero, gdy coś jest nie tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:23, krl.krl napisał:

Neostrada to jedna z największych tragedii pod słońcem - najbardziej wkurzyło mnie gdy ściągałem
jakąś tam grę ważącą 500 MB. Zerwało mi w połowie.


najwieksza tragedia to chyba jestes ty. Bo normalny uzytkwonik do pobierania duzych pilkow uzywa do tego jakiesgos programu ktory ma funkcje wznawiania polaczen np. DAP, FLASH GET. gdybys ssal nimi nie mial bys tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 12:07, MLODY2K6 napisał:

najwieksza tragedia to chyba jestes ty. Bo normalny uzytkwonik do pobierania duzych pilkow
uzywa do tego jakiesgos programu ktory ma funkcje wznawiania polaczen np. DAP, FLASH GET. gdybys
ssal nimi nie mial bys tego problemu

Zależy jeszcze z jakiej strony kolega pobierał tę grę... Bo jeżeli był to np rapidshare, to tam nie da się wznowić połączeni, trzeba ściągać od początku... Oczywiście pobieranie gry było legalne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 13:49, Seqiu napisał:

> najwieksza tragedia to chyba jestes ty. Bo normalny uzytkwonik do pobierania duzych pilkow

> uzywa do tego jakiesgos programu ktory ma funkcje wznawiania polaczen np. DAP, FLASH GET.
gdybys
> ssal nimi nie mial bys tego problemu
Zależy jeszcze z jakiej strony kolega pobierał tę grę... Bo jeżeli był to np rapidshare, to
tam nie da się wznowić połączeni, trzeba ściągać od początku... Oczywiście pobieranie gry było
legalne...;)



DA SIE WZNAWIAC. mnp rapgetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy neostrada jest taka fatalna jak się często słyszy?? być może będę sobie właśnie neostrade zakładał (obecnie radiówka) a nie chciałbym się przejechać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie neostrada wkurza tylko wieczorem jak jest dużo ludzi na necie tak to sobie tłumaczę. Ja mam neostrade 7MB/s
i jak ściągam np. silkroad to w 15 min przy szczęściu, a kolega około 4-5h wiec może też zależeć od prędkości ją dysponujemy, jak idę do kolegi to wytrzymać nie mogę, bo tak muli ale to moje własne odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:45, player000 napisał:

Czy neostrada jest taka fatalna jak się często słyszy?? być może będę sobie właśnie neostrade
zakładał (obecnie radiówka) a nie chciałbym się przejechać:/



slcuahj ja mam nostradae 3 lata . najpierw mialem 512@640 a potem zmienilem na 6144. Fakt zdaza mi sie ale to jest wina centrali ze zawiesi sie port. I niestety oni roboa ta centrale. Ale nie narzekam. NEO zrobilem w domu na wifi + accespointa wstawilem i dziala jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 14:54, Kyuubis napisał:

Mnie neostrada wkurza tylko wieczorem jak jest dużo ludzi na necie tak to sobie tłumaczę. Ja
mam neostrade 7MB/s


Przedewszystkim to nie ejst zalezne od neostrady tylo od stron na ktorcyn przesiadujesz bo jesli jest to np nasza-klasa.pl to tam u kazdego sa problemy. Rozumiem ze chodzilo ci o neo 6 mbit

Dnia 15.01.2008 o 14:54, Kyuubis napisał:

i jak ściągam np. silkroad to w 15 min przy szczęściu, a kolega około 4-5h wiec może też zależeć
od prędkości ją dysponujemy,


Nie moze zalezec tylko to ejst pewne. Normalne ze jak on ma np 1bit a ty 6 to u Ciebie zessa sie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:39, MLODY2K6 napisał:

> Mnie neostrada wkurza tylko wieczorem jak jest dużo ludzi na necie tak to sobie tłumaczę.
Ja
> mam neostrade 7MB/s

Przedewszystkim to nie ejst zalezne od neostrady tylo od stron na ktorcyn przesiadujesz bo
jesli jest to np nasza-klasa.pl to tam u kazdego sa problemy. Rozumiem ze chodzilo ci o neo
6 mbit

> i jak ściągam np. silkroad to w 15 min przy szczęściu, a kolega około 4-5h wiec może też
zależeć
> od prędkości ją dysponujemy,

Nie moze zalezec tylko to ejst pewne. Normalne ze jak on ma np 1bit a ty 6 to u Ciebie zessa
sie szybciej.


Eeee ja się czasem gubię z nazewnictwem ;d wiem że mam jedna z najszybszych i problemów nie mam, ale też zależy od pory bo jednak wszytko ma swoje granice, nawet jak z neostrady korzysta bardzo dużo użytkowników naraz np, w piątek wieczór to czasem muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy mi sie nic takiego nie zdazylo. Zawsze mam maxymalne transfery. Jedynym minusem NEO 6MBIT jest to ze ze predkosc wysylania wynosi 512kb powinno byc co najmniej 1mbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:49, MLODY2K6 napisał:

nigdy mi sie nic takiego nie zdazylo. Zawsze mam maxymalne transfery. Jedynym minusem NEO 6MBIT
jest to ze ze predkosc wysylania wynosi 512kb powinno byc co najmniej 1mbit

Z tym się zgadzam, ale mogę potwierdzić to że to zależy ile osób używa obecnie neostrady od prędkości jaką posiadamy wejdź na http://speedtest.pl/ i kilka razy sprawdź prędkość np. w piątek rano i w piątek wieczorem ja miałem maksymalnie 10MB/s czy jak tam sie oznakowywało (dawno nie miałem infy :/ od ponad 3 lat) a raz 3MB/s.
Wiem też że wyszła neostrada podajże 25MB/s, chyba to była neostrada nie jestem pewny ale raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszło do mnie pismo z TP... Cytuję (fragment)
"Bardzo Pana przepraszamy z powodu mniejszej prędkości(przez cały grudzień miałem po 30kb/s -.-)
Przysługuje Panu 50% zniżka z tej racji na abonament( na wszystkie usługi z TP) przez miesiąc styczeń
Mniejszą prędkości powoduje przeciążenie sieci szkieletowej( to co ... nie wiedzą jakie servy mają ? i ilu ludzi mogą wziąść)"

A na koniec mi napisali, że nie mogę się starać o odszkodowanie ... No poprostu Pożal się Boże jak jest w tytule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:01, MLODY2K6 napisał:

nie ma takiej neostrady jaki piszesz. To chello ma 25 mbit w swojej ofercie za niecale 300zl
miesiecznie

Spytałem się taty, on ma firmę i mówi że ma większa bo mu oferowali :D, nie wiem dokładnie czy jest tata mówi że mają jeszcze szybsze niż 6mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:05, Kyuubis napisał:

> nie ma takiej neostrady jaki piszesz. To chello ma 25 mbit w swojej ofercie za niecale
300zl
> miesiecznie
Spytałem się taty, on ma firmę i mówi że ma większa bo mu oferowali :D, nie wiem dokładnie
czy jest tata mówi że mają jeszcze szybsze niż 6mb


TP ma szybsze lacza od Neo 6 mbit ale to sa juz DSL-e a ich dla domowego uzytkownika nie oplaca sie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale z początku neostrada rozłączała się często lub nie można było włączyć internetu, ale im dłużej ją mam tym mniej problemów a teraz już jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:08, MLODY2K6 napisał:

> > nie ma takiej neostrady jaki piszesz. To chello ma 25 mbit w swojej ofercie za niecale

> 300zl
> > miesiecznie
> Spytałem się taty, on ma firmę i mówi że ma większa bo mu oferowali :D, nie wiem dokładnie

> czy jest tata mówi że mają jeszcze szybsze niż 6mb

TP ma szybsze lacza od Neo 6 mbit ale to sa juz DSL-e a ich dla domowego uzytkownika nie oplaca
sie brac.

Pewno dlatego od taty słyszałem, bo ma firmę i chciał założyć ją w domu :D (w domu też pracuje właśnie przez neta) ale tata powiedział, że będziemy mieć szybszy net jak będzie TV przez neta rozwinięta :D Mam nadzieję że mojego zapa przyjmiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować