Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Niech to przez te g*wno jakim jest Neo TP 1m/s mam wszystkich grach częste lagi a ping zawsze najwyższy na serwerze, może jakieś dobre rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:34, Bratek196 napisał:

Niech to przez te g*wno jakim jest Neo TP 1m/s mam wszystkich grach częste lagi a ping zawsze
najwyższy na serwerze, może jakieś dobre rady ??


Ja mam neo 512 i bez problemu gram w różne gry mp. Twój problem zapewne tkwi w tym, że podczas grania w tle ściągasz różne rzeczy/masz włączony komunikator/przeglądarkę itp.

Jeśli się mylę, to nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:05, Manieusz napisał:

Miałem taki sam problem z TP, wiesz co musisz zrobić ? Jak do nich dzwonisz musisz być stanowczy
;] Nie daj sobie właśnie wkręcić wałka w stylu wina kompa ;] Do mnie też tak mówili, ale się
skończyło. Gdy będziesz z nimi rozmawiał powiedz, że chcesz reklamacje(o ile net się nie poprawi,
dadzą Ci jeszcze 2-3 na "zastanowienie się) Lecz przez te 2-3 dni prędkość będzie taka jak
opisałeś ;] Bardzo mała ;)). Idziesz z reklamacją do najbliższego punktu, tam się trochę pokłócisz
i rozwiązujesz umowę ;]


Dodam tylko, że te "problemy z kompem/oprogramowanie/wirusy" to rzeczywiście wierutne kłamstwo. Kiedyś miałem problemy z netem (modem szlag trafił), po zadzwonieniu dowiedziałem się, że "ma pan wirusy na komputerze, które uniemożliwiają połączenie". Akurat miałem zamiar reinstalować system i przy okazji formatować oba dyski (instalacja z XP miała już dwa lata). Po formacie, na "czystym" systemie spróbowałem się połączyć z netem i... oczywiście nic. Jak już napisałem wcześniej, modem był uszkodzony, musiałem go oddać do reklamacji.

Przy okazji - czy wam też nie uruchamia się oprogramowanie od Neostrady jeżeli PeCet działa w trybie awaryjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny jestem zadowolony z usługi TP pt:"Neostrada" net nie działał od kilku godzin więc zadzwoniłem pod infolinię wprawdzie musiałem poczekać kilka minut aż ktoś odbierze słuchawkę gdy to nastąpiło otrzymałem miłe przeprosiny od równie miłego pana z TP po przedstawieniu swojego problemu po ok 7 minutach internet znowu działał :)

Pozdrawiam! (Ja tam lubię Neo) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię neostradę dlaczego że jakiś rok temu miałem przez 3 miesiące za darmo interent 1mbit/s. Zapomnieli mi odłączyć usługi jak do nich zadzwoniłem. Oczywiście rachunek nie przychodził...;)
Pomylili wtyczki i odłączyli pewnie komuś innemu internet...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko, gdzie są przechowywane ustawienia (hasła i tak dalej) neostrady na dysku ?? Bo chciałbym sobie zrobić backup, ale nie bardzo wiem gdzie tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa razy miałem duży problem z NEO dotyczył on filtra i modemu oba były wadliwe, ale je wymieniłem i jak dotąd nie mam z netem problemów. Przez filtr jak ktoś dzwonił neo rozłączał się, a przez modem po 5 minutach robił to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:46, Meledictum napisał:

Przy okazji - czy wam też nie uruchamia się oprogramowanie od Neostrady jeżeli PeCet działa
w trybie awaryjnym?


Oprogramowanie do neostrady? Ja tego w ogóle nie mam zainstalowanego. Jedyna rzecz, do której się to przydaje, to tylko pierwsze uruchomienie neo i uzyskanie kodów. Po tym najlepiej jest usunąć aplikację dostępową neostrady. System windows lepiej sobie radzi sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:49, Hubi Koshi napisał:

mam takie pytanko, gdzie są przechowywane ustawienia (hasła i tak dalej) neostrady na dysku
?? Bo chciałbym sobie zrobić backup, ale nie bardzo wiem gdzie tego szukać.


A tak w ogóle to co ty za ustawienia chcesz sobie zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:25, rob006 napisał:

A tak w ogóle to co ty za ustawienia chcesz sobie zachować?

Właśnie loginy i hasła, mam je pozapisywane, ale wolę być pewny na 110%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:26, Hubi Koshi napisał:

> A tak w ogóle to co ty za ustawienia chcesz sobie zachować?
Właśnie loginy i hasła, mam je pozapisywane, ale wolę być pewny na 110%.


A nie masz tego zapisanego w żadnym innym miejscu? Ja to sobie w jakimś pliku zapisałem - w razie czego tylko Ctrl+C i Ctrl+V. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:33, rob006 napisał:

A nie masz tego zapisanego w żadnym innym miejscu? Ja to sobie w jakimś pliku zapisałem - w
razie czego tylko Ctrl+C i Ctrl+V. :)

MAM... chodzi mi o plik z ustawieniami neostrady, który mógłbym skopiować na Flasha i potem w razie problemów wrzucić z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:38, Hubi Koshi napisał:

MAM... chodzi mi o plik z ustawieniami neostrady, który mógłbym skopiować na Flasha i potem
w razie problemów wrzucić z powrotem.


Hm, a jakie są tam jeszcze ustawienia oprócz loginu i hasła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:41, rob006 napisał:

Hm, a jakie są tam jeszcze ustawienia oprócz loginu i hasła? ;)

...
Tłumaczę po raz ostatni. Chcę zrobić coś takiego
1. Jest plik zawierający login i hasło. Chcę wiedzieć jaki to plik i gdzie go znaleźć
2. Chcę go skopiować na Flashdrivea i przechowywać tam
3. Jeśli coś się "spsuje" albo będę musiał zrobić formata to po formacie po prostu wkleję ten plik z powrotem tam gdzie jego miejsce
Dość zrozumiałe czy nie ?? Czy mam może tłumaczyć łopatologicznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam, jakie ustawienia są tam jeszcze przechowywane? Bo nie przypominam sobie, aby było tam coś wartościowego oprócz loginu i hasła. Też proste pytanie, prościej już nie mogę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:50, rob006 napisał:

Też proste pytanie, prościej już nie mogę

Pewnie żadnych :-P Mi chodzi tylko o loginy i hasła bo tak jest wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie czym można by było rozdzielić sygnał telewizyjny z liveboxa( na błękitnej linii powiedzieli że można) tylko czym i za ile :)
Pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować