Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Już po problemie dzieki balduran zrobiłem to, ale przed przeczytaniem tego posta. Ze też na to nie wpadłem. Przeglądałem pudełko w poszukiwaniu instrukcji i patrze a tu kable :P. Ale i tak ci dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odłączyliśmy się od tp czyli nie płacimy abonamentu nie mamy telefonu ale wciąż mamy kable. teraz moje pytanie czy w takiej sytuacji mogę założyć neo na najtańszym abobnamencie tzw socjalnym? I ile może kosztować zerwanie 2lub 3 letniej umowy z orange po roku? chodzi o internet z orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:26, THE WITCHER1990 napisał:

I ile może kosztować zerwanie 2lub 3 letniej umowy z orange
po roku? chodzi o internet z orange

To bedzie wartosc abonamentu do uplywu umowy + plus jakas suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:30, Adam k. napisał:

> I ile może kosztować zerwanie 2lub 3 letniej umowy z orange
> po roku? chodzi o internet z orange
To bedzie wartosc abonamentu do uplywu umowy + plus jakas suma.

czyli tak abonament bodaj 55zł x 12= 660zł+ bonus:/ ;| czyli chyba sie nie opłaca:/ Kurde, że też starsi wzięli taki net!!! AAA nie moge sobie tego darować!!! A co z tym podłączeniem neo jeśli bym się zdecydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:39, THE WITCHER1990 napisał:

czyli tak abonament bodaj 55zł x 12= 660zł+ bonus:/ ;| czyli chyba sie nie opłaca:/ Kurde,
że też starsi wzięli taki net!!! AAA nie moge sobie tego darować!!! A co z tym podłączeniem
neo jeśli bym się zdecydował?

Chyba sie nie da, ale nie radze zamawiac neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nei narzekam na neostarde tylko ze szybkosc slaba 500 kb/s to w dzisiejszych czasach. teraz to ludzie maja po 2mb/s albo 12mb/s ;) ale nei narzekam dobre lazce mam nie ma lagow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 23:03, Jaki Ganh1 napisał:

Co powiecie mi o 1 MB, jakieś wady, zalety?

Wszystko zależne jest od tego gdzie mieszkasz. Tzn. jeśli do tej pory nie miałeś problemów z 256 kb/s, to teraz z 1 Mb/s też nie powinieneś mieć problemów. Z internetem od TP jest tak, że w pewnych regionach działa idealnie, natomiast w innych działa koszmarnie.
Odnośnie jeszcze Neo 1 Mb/s, to ta opcja ma stosunkowo słaby upload - bodajże tylko 256 kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przesiadlem sie z NEO 512 na 1 mb bodajze pol roku temu. Neo mam lacznie od 4 lat i bywalo roznie. Najczesciej narzekac mozna w wieczornych godzinach lub w weekend gdy pada albo jest wolne od budy . W wakacje kazdy gdzies smiga i wtedy mozna sciagac jak sie wychodzi ;P wiele osob tez narzeka na NEO bo ma wysokie pingi. To jest niestety prawda sam nie raz chcialem grac z kumplem w fife ale mialem duze bo przy 70 juz niezle scinalo :/ a z tymi rejonami to nie wiem jak jest ja akurat mieszkam w Jastrzebiu i wielu kolegom wlasnie robi sie tak jak opisalem. Choc niekiedy np mi net zle chodzi a sasiadowi z 2 klatki idelanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:05, Jaki Ganh1 napisał:

Hmm... A jak 2 MB? Akurat w moim regionie działa idealnie :)

ja mam neo 1Mb i gdybym miał teraz wybór wziął bym 2Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah...a to dziwna sprawa. Mialem umowe z neo na dwa lata (256kb), 3 miesiace przed koncem postanowilem zawiazac umowe z tele2. Po 3 tygodniach przyszla mi odpowiedz, ze nie mozna skorzystac z uslugi poniewaz tp nie wyraza zgody. Zadzwonilem do tele komunikacji, poinformowano mnie, ze nie mozna miec internetu z dwoch firm. W takim razie poczekalem do konca umowy i znowu wypelnilem formularz do tele2. Bylem bez internetu 5 tygodni. Po uplywie tego czasu internet przychodzi, nie wiadomo skad. W ten sam dzien pracowniczka z tele2 dzwoni i mowi mi, ze czas oczekiwania moze sie przedluzyc, powiedzialem jej, ze mam juz internet. Tydzien pozniej (dzisiaj) przychodzi mi pismo z tele2 "Infrastruktura techniczna po stronie telekomunikacji polskiej uniemozliwia swiadczenie uslugi szerokopasmowego dostepu do internetu."
...w takim razie skad mam internet? Cos jest nie tak moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Re: Adam k.
Skad masz internet? Sprawdz na jakich parametrach sie laczysz. Jesli na xxxxxxx@neostrada.pl to masz internet z tepsy. Jesli na innych to z Tele2.

re: Jaki Ganh1
Wszystko zalezy od parametrow twojej linii, jesli sa dobre to bedzie dziac nawet 6Mb jesli slabe to bedziesz mial problemy nawet z 256Kb. Tak wiec to, ze dzialalo Ci 1Mb nie znaczy, ze 2Mb tez bedzie dzialac. Aha, przy neo 1Mb i 2Mb upload jest ten sam: 256kb(32KB)

BTW: Internet ADSL z tepsy, netii czy tele2 to w zasadzie to samo. Usluga jest swiadczona na tych samych urzadzeniach i linii, obsluguja ja pewnie nawet ci sami monterzy. Jedyna roznica to chyba naklejka na modemie ;D Wiec jesli nasz problemy z neostrada to na 99% bedziesz je mial u innego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:50, Adam k. napisał:

...w takim razie skad mam internet? Cos jest nie tak moim zdaniem...

2 lata temu założyłem sobie neostradę 256, podpisałem umowę na rok. Po roku umowa mi się skończyła i nie wyraziłem zgody na jej przedłużenie. Dzień po odłączeniu neta włączam kompa... I widzę że mam neostradę 1024...;). Oczywiście w ogóle nie dzwoniłem do TP, bo przecież żadnej umowy nie podpisywałem. W sumie miałem tego neta za free przez 3 miesiące, dopiero później z nienacka mi go odłączyli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:50, Adam k. napisał:

...w takim razie skad mam internet? Cos jest nie tak moim zdaniem...

Pewnie od telekomunikacji. Najwyraźniej zapomnieli odłączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 01:16, ziptofaf napisał:

Pewnie od telekomunikacji. Najwyraźniej zapomnieli odłączyć ;)

Odlaczyli... 5 tygodni nie miaem neta...teraz mam szybszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 01:20, Adam k. napisał:

Odlaczyli... 5 tygodni nie miaem neta...teraz mam szybszego. :)

Czyli masz internet i sam nie wiesz skąd? Ja osobiście nadal podejrzewam telekomunikację - to, co czasem się tam dzieje przekracza ludzkie pojęcie. Pojawienie się internetu wcale nie jest aż tak nieprawdopodobne ;).
Pewnie dowiesz się, kto jest twoim nowym dostawcą, jak przyjdzie rachunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 01:25, ziptofaf napisał:

- to, co czasem się tam dzieje przekracza ludzkie pojęcie. Pojawienie się internetu wcale
nie jest aż tak nieprawdopodobne ;).
Pewnie dowiesz się, kto jest twoim nowym dostawcą, jak przyjdzie rachunek...

Niech sobie przychodzi, ja nie mam umowy, nie bede placil. Tp zrobilo to pewnie dlatego, zeby miec jakis powod by nie zezwolic na usluge w tele2. (tp ma u mnie kable)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem nesotrada mi nie działa (dziwne co nie ) chciałem ja zainstalować ponownie czyli usunełem i robie instalke a ty mi pojawia sie komunikat przy wybraniu jezyków błąd instal ~ 1 .exe
i co mam zrobic nie ma neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować