Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Macie jakieś doświadczenia związane z wypożyczaniem filmów z tv na życzenie? Tak się zastanawiam jak to działa czy kosztuje tylko 5zł które doliczają do faktury i kiedy mogę ten film oglądać, czy da się go przewijać, zatrzymać, w jakiej jakości on jest, czy wymaga to szybkiego internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko, po formacie nie moge sie polaczyc z neo bo gdzies mi wcielo kartke z haslem i loginem, nawet nie pytajcie jak to sie stalo bo nie wiem. Da sie to jakos odzyskac np telefonicznie? Jesli tak to jakich danych potrzebuje bo umowe to sam nie wiem czy znajde teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników neostrady, otóż mam problem dotyczący połączenia z internet, w niektóre dni internet mi szaleje i ciągle połączenie się zrywa i nie ma przez 10-15 minut, później znowu jest na 5-10 minut i znów się zrywa, a w niektóre dni jest cały dzień internet, no może raz się zerwie i nie wiem o co chodzi, czy to jest wina routera czy może na linii coś, bardzo prosiłbym o pomoc co może być nie tak, ja stawiam na router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 14:39, Eternal101 napisał:

Liveboxa ;/


Zrestartuj go, ja miałem podobnie, restart pomaga ale nie na długo, ja codziennie go restartuje. Ale zgłoś ten problem niech sprawdzą bo być może to u nich jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 17:14, Isildur napisał:

> Liveboxa ;/

Zrestartuj go, ja miałem podobnie, restart pomaga ale nie na długo, ja codziennie go
restartuje. Ale zgłoś ten problem niech sprawdzą bo być może to u nich jest problem.


O to chodzi że jak net zniknie to nawet restart nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:04, Eternal101 napisał:

O to chodzi że jak net zniknie to nawet restart nie pomaga :(


To kontaktuj się z działem obsługi technicznej pod numerem 801 505 505 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:07, Isildur napisał:

> O to chodzi że jak net zniknie to nawet restart nie pomaga :(

To kontaktuj się z działem obsługi technicznej pod numerem 801 505 505 :)


oki jutro z rana zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś parędziesiąt minut temu coś się... stało. Nie wiem co, ale nagle straciłem dostęp do masy stronek, głównie zagranicznych. Wie ktoś, co się dzieje? Próbowałem się dodzwonić na pomoc techniczną, ale wszystko zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:47, Hubi_Koshi napisał:

Jakieś parędziesiąt minut temu coś się... stało. Nie wiem co, ale nagle straciłem dostęp
do masy stronek, głównie zagranicznych. Wie ktoś, co się dzieje? Próbowałem się dodzwonić
na pomoc techniczną, ale wszystko zajęte.


Godzinę temu miałem ten sam problem pomogło mi ponowne uruchomienie routera... O tej porze ciężko się dodzwonić na pomoc techniczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:49, Isildur napisał:

Godzinę temu miałem ten sam problem pomogło mi ponowne uruchomienie routera... O tej
porze ciężko się dodzwonić na pomoc techniczną...

Próbowałem, nic z tego. Automat na pomocy technicznej poinformował mnie że Mają jakąś awarię i 8 godzin potrwa jej usunięcie, chciałbym tylko wiedzieć Co to za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:47, Hubi_Koshi napisał:

Jakieś parędziesiąt minut temu coś się... stało. Nie wiem co, ale nagle straciłem dostęp
do masy stronek, głównie zagranicznych. Wie ktoś, co się dzieje? Próbowałem się dodzwonić
na pomoc techniczną, ale wszystko zajęte.

Mam to samo. Wychodzi na to, że z ich winy. Gram mi działa. Twitch.tv załapał po ponownym uruchomieniu neta, choć nowych streamów już nie mogę włączyć. Programy w większości padły. Mam nadzieję, że to chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:51, Hubi_Koshi napisał:

Próbowałem, nic z tego. Automat na pomocy technicznej poinformował mnie że Mają jakąś
awarię i 8 godzin potrwa jej usunięcie, chciałbym tylko wiedzieć Co to za problem.


Nie mam pojęcia teraz u mnie działa wszystko dobrze jedynie czasami muli. Poczekaj do jutra i wtedy zadzwoń, chyba że naprawdę chcesz wiedzieć teraz to dzwoń aż ktoś odbierze, chociaż z własnego doświadczenia wiem, że ciężko z tym o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:53, Isildur napisał:

Nie mam pojęcia teraz u mnie działa wszystko dobrze jedynie czasami muli. Poczekaj do
jutra i wtedy zadzwoń, chyba że naprawdę chcesz wiedzieć teraz to dzwoń aż ktoś odbierze,
chociaż z własnego doświadczenia wiem, że ciężko z tym o tej porze.

Aż tak "zdesperowany" nie jestem i tak niedługo spać idę... no nic poczeka się do jutra i sorki za zawracanie gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj stronkę na którą wejść nie możesz, sprawdzę jak to u mnie wygląda, spokojnie nie uznam tego za reklamę czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:53, rob006 napisał:

Może DNSy? Na jakie stronki nie możesz się dostać?

Zagraniczne w większości, Facebook, Deviantart, Tvtropes i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować