Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 18:17, Milteen napisał:

a na kazdej grze sie pojawia czy tylko na jednej? na jakiej?

Gram tylko w jedna Quake2, ale dowiedziałem się od innych graczy, że neo ma jakąś awarię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:00, Seqiu napisał:

> a na kazdej grze sie pojawia czy tylko na jednej? na jakiej?
Gram tylko w jedna Quake2, ale dowiedziałem się od innych graczy, że neo ma jakąś awarię...


No to mozliwe ale gdyby tak bylo to kazdemu by sie cos takiego dzialo, ja ciupie w ruzne gry w necie i nigdy pingu nie mam duzego (jak wybiore serwer o pingu np 50 to moj ping nie jest wiekszy niz 60) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się jakiś nowy wpis w auto connect pod moim połączaniem czyli ADSL pojawiły się jeszcze dwa user 3653187 i user 3657046 co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 17:07, Seqiu napisał:

Ostatnio pojawił się jakiś nowy wpis w auto connect pod moim połączaniem czyli ADSL pojawiły
się jeszcze dwa user 3653187 i user 3657046 co to znaczy?


Ktos poza Toba korzysta z kompa? Moze sie bawil i stworzyl nowe polaczenia. Jak sie boisz, to skanuj :) Ad-awarem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 13:44, Janeks napisał:

ma ktos z WAS neo 6mb? Jesli tak, to jak sie sprawuje, bo zastanawiam sie nad zmiana na 2Mb
ew. 6Mb - jak sadzicie?


Sprawdz na infolinii, czy jest to w ogole mozliwe - usluga jest ponoc dostepna tylko w okolicach central.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:44, Ponury rzniwiaż napisał:

Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem) czy każdy
tak i o co w tym biega


Moze chodzi o synchronizacje? Bo czesto taka wielkosc pokazuja modemy (mi sie synchronizuje na 640/160). W rzeczywistosci jednak predkosc jest ok. 64 kB/s, czyli zgodna z predkoscia 512 kbit/s. A moze masz po prostu szczescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:44, Ponury rzniwiaż napisał:

Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem) czy każdy
tak i o co w tym biega


ostatnio tez wauwazylem dziwne rzeczy!!! zamowilem pakiet 512 a mam podlaczony 1024. nie warto sie tym martwic, tu dzieja sie cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:03, BaRt3k. napisał:

jakie cuda??;] ja nie mam az tak fajnie:D


wielu moich znajomych ma podniesiony transwer bez dodatkowej oplaty. nie wiem kogo to wina ale moim zdaniem technikow- tych co to podlaczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:00, Hegemon napisał:

> Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem) czy każdy

> tak i o co w tym biega

Moze chodzi o synchronizacje? Bo czesto taka wielkosc pokazuja modemy (mi sie synchronizuje
na 640/160). W rzeczywistosci jednak predkosc jest ok. 64 kB/s, czyli zgodna z predkoscia 512
kbit/s. A moze masz po prostu szczescie? :)

Nie nie o synchronizacje chodzi transfer wynosi 649 kbit/s kumple tak mówili mi że czasem się myla w tepsie i zawyżają opcje :) moze i mi się udalo;) ale inny kumpel mial pech zamówil 256 a ma transfer 128 i nie chcą mu tego naprawc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2006 o 18:54, Hegemon napisał:


Ktos poza Toba korzysta z kompa? Moze sie bawil i stworzyl nowe polaczenia. Jak sie boisz,
to skanuj :) Ad-awarem itp.

nik poza mną niekorzysta z kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co to może bć bo sie kiedyś na kompa kolezanki walmywalem przez te conecty tworzy ci sie wirtualny dysk na twoim hd i kolo ma pelna wladze nad twoim kokmem polecam antywira i skasować je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mozliwe ze mam 6,5 gb pobrane do 5 stycznia skoro 29 grudnia padła mi płyta głowna i dopiero dzis mam tymczasową to chyba błąd licznka nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg te pingi mnie już denerwują... odrazu po instalacji windowsa powinny być dużo niższe ;( to chyba już cos nie tak po stronie neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:44, Ponury rzniwiaż napisał:

Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem) czy każdy
tak i o co w tym biega


I płacisz 84 zł abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować