Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 19:10, Alamar napisał:

> Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem) czy każdy

> tak i o co w tym biega

I płacisz 84 zł abonament?

Tak tyle place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:06, Ponury rzniwiaż napisał:

> > Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem)
czy każdy
>
> > tak i o co w tym biega
>
> I płacisz 84 zł abonament?
>
Tak tyle place.


szybkosc 655,2 a nie transfer ja tez tak mam i kazdy tak ma;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle podczas grania w rózne gierki przez neta neostrada wykorzystuje max. moje łącze przez co moje pingi sa małe jednak niekiedy zdarza mi się coś takiego jak na rysunku. Zwykle ten drugi pasek sięga do samej góry...
( zdjęcie zostało zrobione podczas gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr, ja juz dluzej nie wytrzymam interniet mi dalej dziala wtegy kiedy chce(czytaj:dziala tylko w nocy i wczesnie rano).Dzwonilem do nich, przyslali montera ale ten nie przyjechal tylko zadzwonil i powiedzial ze juz wszystko powinno dzialac(w chwili gdy z nim rozmawialem net jeszcze nie dzialal, wiec go troche ojechalem ;). Zadzwonilem jeszcze raz, powiedzieli ze jescze nie dostali potwierdzenia od montera ze cos robil i kazali mi zadzwonic nastepnego dnia(przez 5 dni ten sam text slyszalem). Dzisiaj mi powiedzieli ze mam zadwonic jutro pomiedzy 8 a 12, jak zadzwonie to pewnie powiedza ze mam w czwartek zadzwonic ;/ Macie moze jakies propozycje co mam zrobic?


PS.Mozecie mi polecic jakies inne lacze, takie zeby bylo w podobnej cienie i nie sprawialo takich problemow w kozystaniu z internetu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być od groma. U mnie w ostatnim czasie internet nie działał w czasie deszczu i w brzydką pogodę. Czemu? Ekipa przyjechała i okazało się, że jakieś tam styki na kablu telefonicznym na zewnątrz domu skrachciały i trzeba skrócić. Co ciekawe TPSA nie wymyśliła jeszcze że taki kabel możnaby jakoś chronić przed wpływem warunków atmosferycznych. Tylko co pare lat przyjeżdżają monterzy i skracają kabel o centymetr czy dwa. Głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze te kable sa przyczyna, ale telefon nie przerywa(a jesli by tak bylo to chyba powinien?) . Moze jeszcze jakies pomysly ;) A i mam takie pytanie ostatni czytalem cos o necie satelitarnym, czy ktos mial z tym doczynienie i moze to jakos dokladniej opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:49, Widek napisał:

> > > Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem)


Bo to jest zsumowana wartość ściągania i wysyłania. Czyli ty ściągasz 512, a jak wysyłasz np. ten post to z prędkością 128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:58, CH1CKEN napisał:

> > > > Mam pytanie mam neo 512 a transfer wynosi 640 (sprawdzalem również programikiem)


Bo to jest zsumowana wartość ściągania i wysyłania. Czyli ty ściągasz 512, a jak wysyłasz np.
ten post to z prędkością 128.


patrz na date posta bo jest przeterminowany jak mialem na poczatku neo to nie wiedziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:53, Ledoke napisał:

A i mam takie pytanie ostatni czytalem cos o necie satelitarnym,
czy ktos mial z tym doczynienie i moze to jakos dokladniej opisac?


Slyszalem, ze to dosc drogo wychodzi. W praktyce musisz wykupic abonament satelitarny i do tego jakas inna metode (np. modem, albo jakas Neostrade) na wysylanie danych, bo wysylanie danych wprost do satelity to droga technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neostradę 256 i mam lagi że ho ho ho ;( niewiem jaka może byc tego przyczyna w cmd sprawdzałem średnie pingi wynosza 108 ms ;/ Na początku wszystko było ok. ( jakiś miesiąć od instalacji ) dopiero niedawno zaczęło się coś takiego dziać i to napewno nie z winy kompa bo żadnego robala nieposiadam. Jak do niech zadzwoniłem to powiedzieli mi żebym podłączył modem z gniazdkiem telefonicznym oryginalnym kablem od neostrady ( musiałem kupić jakiś 9 metrowy kabelek bo tamten był za krótki ) ponieważ ten mój kabel może posiadać usterki... jeżeli założę sobie gniazdko i podłącze wszystko tak jak powinno być, a problem zacznie się powtarzać kazali mi oddzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 21:44, Winmenia napisał:

Ogólnie deneczko drogo i serwis do dupy :/

mi w aster wychodzi 54 zł tylko że za kablówkę i telefon płaci ojciec.A serwis to kopia wp i GOLa z opóźnionymi i do dupy informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Chello ma tak mały zasięg w Polsce. Gdyby obejmowało całą Polskę wszyscy by mieli Chello i nie byłoby problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa a po 16 to....Aster jest tam najlepsze,jest na pradze,nie traktuje ludzi jak głupków,Nie ma do dupy serwisu(robionego od niechcenia),a po 2 w nocy 2 razy większa prędkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam neo 1,5 roku i powiem jedno : zero problemów !!! przez caly ten czas raz sie zdarzylo ze przez godzine nie mialem neta... Ale moze to dlatego ze mieszkam jakies 30 m od centrali ?? :P A wczesniej mialem neo 128 : lagow zero, teraz mam neo 256 i lagow... jeszcze mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rok miałem neo 128, jakieś 1,5 miesiaca temu zwiększyli mi sami (w ramach promocji) na 256 i zaczęły sie problemy, że to wina komputera lub telefonu ?!
Nowo postawiony system mam i antywira aktualnego więc nie podejrzewam jakiegoś robala.
druga ekipa wymieniła mi kabel, co poprawiło tylko to, że w słuchawce nie szumi, ale czasami nadal nie moge się połączyć.
TPSA twierdzi, że u nich wszystko ok.
I co ja mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:16, argon napisał:

I co ja mam robić ?


Sprawdzic jeszcze spyware, a potem reklamowac. Jesli problemy zaczely sie nagle i wlasnie po zwiekszeniu predkosci, to to musi byc wina Tepsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować