Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

jak zwykle postów od groma nie chce mi sie tego czytać :P jak zostało to wspomniane trudno :/ do łączenia nie używać tego programu najlepiej to jest zrobić przez windowsa dajemy utwórz nowe połączenie a jak poprosi o numet ro wpisujemy *
i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet potrzebny mi jest w szczególności do gier on-line, więc po założeniu neostrady niebędą obchodziły mnie tam żadne limity ;P ważny jest ping! ;) Obecnie posiadam neta który nieposiada limitów, ale pingi są do kitu ;( Szkoda, że w mojej miejscowości niema chello odrazu bym sobie założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś limitów w swojej sieci nie mam - no chyba, że jeszcze nie odkryłem, mimo iż parenaście GB zdarzyło mi się zassac nie raz. Wiec, bynajmniej nie "wszystkie sieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 18:42, buras napisał:

znowu starasz sie rymowac ? Ostatni Twoj rym jaki czytalem byl nieco lepszy :D

@ Widek -> Wat ma niewiele, raptem napiecie
w sieci telekomunikacyjnej razy prad pobierany przez urzadzenie ... :) Za to wad cala kupe, chociaz pewnie lzej mi sie to
mowi bo mam stalke wifi... ale gdy bym nie mial takiej mozliwosci to trzeba by sie bylo pogodzic z jej niedostatkami...

Tak
jak pisze Arkadiusz przyczyna moze byc stan okablowania i to niekoniecznie u ciebie w domu. Nekaj biuro usterek tak dlugo,
az sprawdza cala linie do ciebie. Jak mielismy klopoty z DSL-em w firmie okazalo sie ze bylo to polaczone dzialanie rozwalonej
puszki z ktorej kabelki wisialy na sloncu i deszczu oraz przebicia w jednej z ich skrzynek rozdzielczyh ... Ogolnie infrastruktora
TP to wielka ruina, tym bardziej w mniejszych miejscowosciach...

Ale zanim zaczniesz tracic na impulsy do tepsy, pro forma
formatnij dyski i zrob na czysto nowy i porzadnie zabezpieczony system...


Postaram sie lepiej rymować
by na hip hopie się uchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczesniej powiedział że każda siec ma limity,a teraz ostatniio sobie przegladałem i na 6 ma tylko 2 neo i chello, u chello na 1mb/s limit to 15 GB czyli jeszcze wieksza tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo 1Mb/s i jakoś nie narzekam. Mam do linii podłączone dwa kompy w domku i jak sprawuje się nieźle. Zdarzają się minutowe przestoje lub kłopoty w uzyskaniem IP ale to drobiazg. Jak na rok korzystania z usługi żadnych większych problemów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama neostrada jest ok
ale problem się zaczyna wtedy gdy traficie do telepunktu lub do orange i
personel wciska ci jakieś pier**** np.
mamy zamknięty portal a co to doom czy jak żeby im arka niedziałała.
a najlepsze jest to że jak pojedziesz do innego telepunktu to tam się okaże że żadnych problemów wogule nie było.
No ja rozumiem że czasami się niechce ale żeby aż tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz zgubili moją umowe, innym razem modemów nie było. Ale po kilku miesiącach otrzymałem neostrade i... czekałem następny miesiąc na zmiane linii. W końcu mam neo i działa dobrze. Ale oczekiwanie było denerwujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radiówke i odrazu mówie ze gdy zobaczyłem neo u kuzyna to 100 razy lepsza wczesniej neo w mojej miejscowosci niebylo więc radiówke mi rodzice załorzyli płace 68,48 zł za miecha 128 kb ciągle lagi rozłacza mnie oh... NIE PROPONUJE NIKOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:42, Widek napisał:

Jeden plus dla neo ze opcja 512 jest w miare tania - 85zł


Czy tak tanio! Tez z tej opcji kozystam i troszku mi sie widzi drogo!
Wkurzam sie bo na poczatku podpisywania umowy mowili ze miesieczna stawna na abonamen dla osow fizycznych (student, uczen, pracownik itd...) jest cena netto (czyli bez VAT) a tu figa ... place brutto i musze sie z tym godzic ! Szkoda ze tak wprowadzaja ludzi w blad!
Niekiedy wkurza mnie to ze trace polaczenie i za nic nie moge sie polaczyc z netem ale to szczegol... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja na tp''sa też czekam długo około 4 lat ale mam teraz bezprzewodową osiedlową (bool) i nieste3ty nadaje sie tylko do przegladania stron :( w grach pingi od 150-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 18:34, Milteen napisał:

> Jeden plus dla neo ze opcja 512 jest w miare tania - 85zł

Czy tak tanio! Tez z tej opcji kozystam i troszku mi sie
widzi drogo!
Wkurzam sie bo na poczatku podpisywania umowy mowili ze miesieczna stawna na abonamen dla osow fizycznych (student,
uczen, pracownik itd...) jest cena netto (czyli bez VAT) a tu figa ... place brutto i musze sie z tym godzic ! Szkoda ze
tak wprowadzaja ludzi w blad!
Niekiedy wkurza mnie to ze trace polaczenie i za nic nie moge sie polaczyc z netem ale to
szczegol... :]


No ale pamiętaj że VAT na poziomie 22% to nam zafundował sejm a właśnie odchodzący prezyden to podpisał a nie tepsa, ona czy chce czy nie chce musi go odprowadzić, więc my musimy go zapłacić. Tak jak z innymi produktami które kupujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Neostrade przez dwa miech i z miejsca moge stwierdzić, że to shit. Transfer w ofercie wyraźnie był napisany - 512 kb/s. Podczas gdy teraz lookam i ile jest? 5, czasem skoczy do 100. I nic wiecej. Dzwoniłem, sprawdzałem , czy nie przekroczyłem limiltu. A tu nic. Cóż pozostaje mi zgrzytanie zębami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze oni zawsze te najgorsze rzeczy piszą małym druczkiem, tak samo z ceną, netto tez jakos tak schowane
A najbardziej sie poryłem , bo myslalem ze predkosc spadnie mi do 32kb/s a nie łącze:D i stronki otwierały się 3 minuty, sciaganie plikow 1kb/s czyli 2 razy gorzej niz modem cos strasznego i jeszcze za to zapłaciłem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować