Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dowód na to, że Deus Ex: Bunt Ludzkości ociera się o doskonałość

52 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Games Master to kolejny magazyn, który ocenił już Deus Ex: Bunt Ludzkości. Nota końcowa i podsumowanie recenzji wskazują, że fani oryginału nie mogą przejść obok tej gry obojętnie.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny dowód na to, że Deus Ex: Bunt Ludzkości ociera się o doskonałość" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm... nie... Z całym szacunkiem, ale to żaden dowód, tylko kolejna opinia - jedna z wielu, w dodatku z pewnością nie niepodważalna ;).

Czepiam się, wiem, ale te przeżywanie każdej oceny z osobna to już lekka przesada. Wierzę z całego serca, że nowy Deus Ex faktycznie będzie czymś wyjątkowym, ale czy dostanie on 94/100 czy 93/100, czy nawet te 8/10, to nieszczególne ma znaczenie - no chyba, że kogoś obchodzi średnia na metacritic z jakiegoś powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Official Playstation Magazine dał 8/10, bo pewnie wersja PS3 (którą pokazują wszędzie i którą chciałem kupić) jest spieprzona. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynki i dwójki nie udało mi się skończyć (i tak uważam je za dobre gry, ale nie mam już czasu na takie produkcje), ale tego DE i tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac jak ta branza dziala, oplacone recenzje pojawiaja sie pierwsze i to sporo przed premiera

ja tam zludzen nie mam, po beznadziejnej becie moga sobie ta gre wsadzic

^wersja na ps3 jest na pewno najlepsza, w koncu ps3 to wiodaca platforma dla tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, do premiery jeszcze trochę dni zostało, obiektywna ocena pojawi się potem poprzez opinię społeczności [recenzje recenzjami - przedpremierowe są przeważnie odpowiednio "przedpremierowo" opłacone]

Swoją droga, pytanie z innej beczki - podawano gdzieś jaki będzie DRM [jeśli w ogóle jakiś] w nowym DE ?
Tzn jestem ciekaw czy dostaniemy kolejny upierdliwy chłam jak np Ubisoftowski AC2 który bez pirackiego obejścia będzie dla uczciwych użytkowników utrudnieniem skutecznie uniemożliwiając normalną rozgrywkę czy dla odmiany będzie jakaś normalna standardowa elektroniczna rejestracja bez udziwnień.

Eidos gdzieś podawał jak gra będzie zabezpieczona w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:45, Pietro87 napisał:

Swoją droga, pytanie z innej beczki - podawano gdzieś jaki będzie DRM [jeśli w ogóle
jakiś] w nowym DE ?

Gra ma używać Steamworks, więc jak będziesz chciał ją kiedykolwiek odsprzedać, to szykuj nowe konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2011 o 16:48, Henrar napisał:

Gra ma używać Steamworks, więc jak będziesz chciał ją kiedykolwiek odsprzedać, to szykuj
nowe konto :)



Bomba, Steama przeżyje bo mogę grac nawet jak by się coś spierdzieliło [konserwacja/awaria netu] w trybie offline :)
A sprzedawać - nie ma szans, nawet jak był by to crap oceniony na 5-6/10, jako fan[atyk] pierwszego DE nie sprzedał bym żadnej części za żadne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:44, korkie napisał:

Poprawcie błąd w drugim zdaniu pod obrazkiem, Deus Ex stworzyło Eidos Montreal a nie
Ubisoft


Jasny gwint, dzięki!

Dnia 12.08.2011 o 16:44, korkie napisał:

Poczekamy zobaczymy, do premiery jeszcze trochę dni zostało, obiektywna ocena pojawi się potem poprzez
opinię społeczności


obiektywna ocena, powiadasz? hm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2011 o 16:53, pepsi napisał:

obiektywna ocena, powiadasz? hm... :)


Obiektywna dla mnie to taka która można odsiać z opinii ludzi, czyli racjonalne porządne recenzję odsiane z pomiędzy masy gówna [czyli przez to rozumiem tych nadmiernie zachwyconych i tych wieszających bluzgi za nic]
Jak by nie patrzeć jedyna "obiektywna" [bo w tym biznesie to bardzo względne słowo przyznaje] opinia jest tworzona przez społeczność graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:43, john_smith napisał:

widac jak ta branza dziala, oplacone recenzje pojawiaja sie pierwsze

Cóż, mój zaufany znajomy z "innego serwisu" ma okazję od kilku dni grać w nowego Deusa i wygląda na to, że nie ma mowy o opłacanych recenzjach.
Jest tak dobrze, że gra może wskoczyć to Top10 ''The best games of all time''. Seriously.

Nie wiem jeszcze, na jaką platformę biorę grę ale wiem, że jestem na nowego Deusa napalony.

Dnia 12.08.2011 o 16:43, john_smith napisał:

i to sporo przed
premiera

A co to ma do rzeczy? Recenzenci dostają swoje wersje gry sporo przed pojawieniem się jej w sklepach.


@Pietro87
Czyli jeśli ktoś jest graczem, który z jakiegoś niewiarygodnego powodu ma najzwyczajniej w świecie inne gusta od reszty ludzi na świecie, to jego zdanie jest już nic nie warte? Zebranie recenzji ze słabymi, średnimi i najlepszymi ocenami jest moim zdaniem najlepszym sposobem na uzyskanie możliwie najlepszego obrazu o grze. Zresztą, sama ocena nie ma najmniejszego znaczenia - liczy się sama recenzja, a już szczególnie jej podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:48, Henrar napisał:

> Swoją droga, pytanie z innej beczki - podawano gdzieś jaki będzie DRM [jeśli w ogóle

> jakiś] w nowym DE ?
Gra ma używać Steamworks, więc jak będziesz chciał ją kiedykolwiek odsprzedać, to szykuj
nowe konto :)


Wersja pudełkowa też?! No nie, ale lepsze to niż DRM, ale i tak mi szkoda.

Co do ocen to mnie zaskakują muszę powiedzieć, choć grze od początku kibicowałem. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło o rzetelne długie recenzje a nie recenzje w stylu "10/10 bo tak i już, bo jest zajebi**e" czy też "1/10 bo to straszne gó*no".
Ok jeśli ktoś daje ocenę słabą, czy średnią ale ma to uzasadnione logicznie i rzetelnie, pewnie, biorę jego zdanie pod rozwagę.
Ale jak ktoś pisze - "wszystko jest be i gra jest gówniana daje 1/10" to odsiewam to do wora z napisem "bullshit".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:43, john_smith napisał:

widac jak ta branza dziala, oplacone recenzje pojawiaja sie pierwsze i to sporo przed
premiera

ja tam zludzen nie mam, po beznadziejnej becie moga sobie ta gre wsadzic

^wersja na ps3 jest na pewno najlepsza, w koncu ps3 to wiodaca platforma dla tej gry

A Ty jesteś [m] nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...przełączam się na tok...hmm..."myślenia" john_smith...

Dnia 12.08.2011 o 17:02, ww3pl napisał:

Cóż, mój zaufany znajomy z "innego serwisu" ma okazję od kilku dni grać w nowego Deusa
i wygląda na to, że nie ma mowy o opłacanych recenzjach.

Twój znajomy nie dość, że jest opłacony to na dodatek jest współpracownikiem Eidos. No i chciałbym dodać to, że albo Twój zaufany znajomy nie jest zaufany, albo Ty jesteś opłacony, że tak twierdzisz.

Dnia 12.08.2011 o 17:02, ww3pl napisał:

Jest tak dobrze, że gra może wskoczyć to Top10 ''The best games of all time''. Seriously.

Jednak jesteś opłacony.

Dnia 12.08.2011 o 17:02, ww3pl napisał:

Nie wiem jeszcze, na jaką platformę biorę grę ale wiem, że jestem na nowego Deusa napalony.

Ja będąc opłaconym też bym tak napisał. Kupuj oczywiście na PS3, bo ta konsola ma niewyczerpalne źródła mocy a na dodatek Deus Ex jest specjalnie pod nią tworzony.

Dnia 12.08.2011 o 17:02, ww3pl napisał:

A co to ma do rzeczy? Recenzenci dostają swoje wersje gry sporo przed pojawieniem się
jej w sklepach.

I razem z wersją recenzencką jest przysyłany jest czek/plik banknotów.
...wyłączam tok...hmm..."myślenia" john_smith...

A tak na poważnie, to chciałbym przypomnieć jak Eidos został zgnojony, gdy zapowiedział, że planuje stworzyć nowego Deus Ex i Thief nie pomijając konsol.

PS: I jak udał mi się trolling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć jakąś częściową opinię na priv na moim GSie.
Ofc tylko dla mojej wiadomości, i samolubnie z nikim się dzielić nie będę :)

No chyba, że embargo straszne i okropne jest zapodane =)

Tudzież napisz chociaż już jawnie jak wygląda warstwa techniczna [optymalizacja dała radę ? gra stabilna ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:29, Myszasty napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P


Ale nie możesz się doczekać, żeby napisać jaka ta gra będzie wspaniała, prawda? Prawda?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować