Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa, wzbogacona wersja gry już wkrótce

115 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2011 o 20:46, KG_Gnelus napisał:

Ja liczę na jakiej porządne intro oraz na dodanie 1/2 aktów choć wiem że jest to mało
prawdopodobne ;/

Nawet nie malo prawdopodobne, co praktycznie niemozliwe. W najlepszym przypadku otrzymasz kilka misji pobocznych aby przedluzyc - powiedzmy - 3ci akt.
Bardziej spodziewalbym sie wsparcia dla modow, jakis edytor na miare Djinni, ewentualnie osobne "przygody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby grubsze DLC? Oj ucieszyłbym się o to bardzo, mało mi Wiedźmina mało. Zaledwie kilka miesięcy po premierze, a ja jestem nienasycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ooo może nareszcie dostaniemy trzeci akt (ten prawdziwy ofc)?



Hehe, trafna uwaga ;-) Bo na razie to akt III przypomina dość krótki epilog, a epilog przypomina.... - nie tutaj jednak postąpie taktownie i nie będę się wyzłośliwiał ;-)

IMO te niedostatki ratuje jednak spore replayability - ścieżki Roche''a/Iorwetha są tak diametralnie różnie, że jestem w stanie wybaczyć żenującą długość "aktu" III (nazwanie tego aktem to IMO w obecnej postaci taki easter egg ze strony redów, moze jednak powinniśmy docenić takie poczucie humoru ?).

Niemniej po wersji 2.0 będzie trzecie przejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że wyjdzie takie coś. Jak będzie takie pudełkowe wydanie za 20zł (tak jak w 1 części) to na 100% kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:44, Kraju napisał:

Właśnie przez spór z Namco mogą być problemy z ewentualną nową edycją pudełkową, przynajmniej
na świecie. No nic zobaczymy, ale skoro wersja 2.0 powstaje to mogą i być kolejne.

wątpię, sprzedaż pudełek z edycją pecetową to ich biznes. No chyba, że zaczną truć dupę o to, że można kupić update tylko za 20 zeta (lub pobrać za darmo), zamiast sprzedawać to jako WITCHER 2 SUPER TURBO HD REMIX, ofc po cenie jak za premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów Czerwoni uczą nas żeby ich produktów nie kupować w dniu premiery tylko poczekać z zakupem. Współczuje następcy Tomasza Gopa i zmagania się z fanami serii przy premierze W3 oj będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:08, Azuredragon napisał:

Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Edycji Rozszerzonej do "jedynki" tak i w przypadku
sequela taki udpate będzie dostępny zarówno jako darmowy patch do pobrania z sieci oraz
jako specjalny "pudełkowy" zestaw.


Tego nie wiadomo, z tego powodu, że wersja pudelkowa powstała z inicjatywy graczy, ktorzy na forum wykazali zainteresowanie dostateczne taką wersją.

@Up

Co Ty gadasz? Przecież Ci którzy tę grę mają i tak dostaną ten update za darmo, tak jak poprzednio. Nawet w newsie jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP RED usłysz nasze wołanie - ta gra jest ZA KRÓTKA! ;) Ech, jeśli nie zrobią dodatkowych aktów to niech chociaż 3 część gry będzie o wiele dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:26, RobsonAmbro napisał:

Współczuje następcy Tomasza Gopa i zmagania się z fanami serii przy premierze
W3 oj będzie ciężko.


Nikomu nie będzie ciężko i żadnych wielkich narzekań nie będzie. CDP Red pokazuje klasę rozdając DLC i duże update''y za darmo kiedy inni za byle gówno każą sobie płacić spore pieniądze. Do każdej gry w dzisiejszych czasach trzeba prędzej czy później coś dociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 02:40, Nagaroth napisał:

> Współczuje następcy Tomasza Gopa i zmagania się z fanami serii przy premierze
> W3 oj będzie ciężko.

Nikomu nie będzie ciężko i żadnych wielkich narzekań nie będzie. CDP Red pokazuje klasę
rozdając DLC i duże update''y za darmo kiedy inni za byle gówno każą sobie płacić spore
pieniądze. Do każdej gry w dzisiejszych czasach trzeba prędzej czy później coś dociągnąć.


Dodatkowo o ile jedynka była praktycznie niegrywalna w dniu premiery (zaciąłem się nie mogąc kontynuować wątku głównego przez błąd w grze) o tyle dwójka już nie miała takich problemów.
Przeszedłem wersję 1.0 bez żadnych zgrzytów. Najmniejszych. Wystarczy mieć komputer spełniający wymienione wymagania i grasz na pełnych detalach z 60 klatkami/s.

Patch 1.3 dla mnie poprawił przede wszystkim płynność gry (tzn mogę już grać z opcją ubersampling gdzie gra chodzi 25-30 klatek) i mankamenty z celowaniem.

Nie mogę się doczekać co pokażą w następnym dużym patchu. Na pewno nie pogardził bym przedłużeniem gry jakimś konkretnym płatnym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 08:24, dariuszp napisał:

Na pewno nie pogardził bym przedłużeniem gry jakimś konkretnym płatnym DLC.


Redzi mówili już, że wszelkie DLC będą darmowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować