Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa, wzbogacona wersja gry już wkrótce

115 postów w tym temacie

"Dodatkowo o ile jedynka była praktycznie niegrywalna w dniu premiery" bez przesady, ze niegrywalna - ja tam problemow nie mialem :P poza tym patch wtedy wyszedl baardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 08:57, Altair1333 napisał:

Mam nadzieję, ze nie będie to Wiedźmin 2 Edycja Rozszezona w wersji pudełkowej, tak jak
było z jedynką


A dlaczego nie?
W przypadku części pierwszej mogłeś edycję rozszerzoną pobrać z internetu bez opłat. Tutaj będzie pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:50, kozak40 napisał:

Wątpie żeby coś takiego dodali. Pewnie same usprawnienia techniczne, ewentualnie poprawione
teksturki i modele.


Wtedy równie dobrze mogliby wydać wersję 1.4, skoro miałyby być to według ciebie same usprawnienia techniczne i tak dalej.

Ta cyfra 2.0 bardziej mi zwiastuje wydanie edytora przygód, na który czekają modderzy. Fajnie by było - uwielbiam przygody stworzone przez graczy. No i mam nadzieję, że do samego Wiedźmina 2 dadzą więcej questów i to jakieś w miarę porządne, bo ten z patcha 1.3 niezbyt mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CDP Red pokazuje klasę

Dnia 14.08.2011 o 02:40, Nagaroth napisał:

rozdając DLC i duże update''y za darmo kiedy inni za byle gówno każą sobie płacić spore
pieniądze. Do każdej gry w dzisiejszych czasach trzeba prędzej czy później coś dociągnąć.


To jest ich sposób rehabilitacji w oczach fanów za problemy w dniu premiery i babole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:33, Sanders-sama napisał:

To jest ich sposób rehabilitacji w oczach fanów za problemy w dniu premiery i babole...


Błąd, to żaden sposób rehabilitacji, tylko strategia dystrybucji - przed premierą mówili o darmowych DLC, przed wszystkimi babolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać wybór czy chcemy mieć wszystkie poprawki + nowe rozdziałki, czy tylko poprawki bez nowych rozdziałek. Jak osobiście wolę te czarne paski po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:58, Growin napisał:

Mogliby dać wybór czy chcemy mieć wszystkie poprawki + nowe rozdziałki, czy tylko poprawki
bez nowych rozdziałek. Jak osobiście wolę te czarne paski po bokach.


Także, wtedy jest kamera oddalona, więcej widać, cutsceny i dialogi lepiej wyglądają z pasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:33, Sanders-sama napisał:

>CDP Red pokazuje klasę
> rozdając DLC i duże update''y za darmo kiedy inni za byle gówno każą sobie płacić
spore
> pieniądze. Do każdej gry w dzisiejszych czasach trzeba prędzej czy później coś dociągnąć.


To jest ich sposób rehabilitacji w oczach fanów za problemy w dniu premiery i babole...

Rehabilitacja już była. Dali darmową koszulkę. Chyba wystarczy za kilka godzin czekania? Mnie wystarxczyło. I tak musiałem iść spać, bo miałem kolokwium rano w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:06, Reinmar napisał:

BioWare powinni się od nich uczyć udostępniania DLC za darmo.

Bioware powinni się uczyć udostępnienia DLC w ogóle. Do dziś nie rozumiem dlaczego, mimo wydania niemałej forsy na EK ME 2 nie mogłem, nawet za opłatą, pobrać 2 z 3 najbardziej sensownych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:49, MBi napisał:

Mi się osobiście wiedźmin 2 nie podoba. Też czasami przeklinam ale ilość "rzucanego mięsa
w tej grze" jest nie do zniesienia i zastanawiam się komu to się podoba?. Może gra jest
dobra, ale na pewno byłaby lepsza bez tej całej "polskości".

BTW - Rzeczywiście, nie było lepszej gry aby promować polskie produkcje na świecie ~~.


Brawo! W końcu ktoś normalny:)
W książkach nie było tylu bezsensownych przekleństw. W ogóle Geralt był bardziej porządnym facetem. A ci co mówią, że przekleństwa dodają dorosłości to po prostu dzieciaki. Prostaki przeklinają w każdym wieku, a nie dorośli.
No ale teraz jest moda na "dorosłość", rozumianą tak jak dzieciaki - przekleństwa, brutalność i seks - i już dorosłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie DLC do ME2 zostały spolszczone na socialu przez fanów gry i są z nasza wersją w 100% kompatybilne, ba założę się, że i save z takiej gry ze spolszczonymi DLC z ME2 do ME3 będzie działała bez problemu.
Jak by się chciało poszukać polonizacji która umożliwia tym DLC 100% komaptybilność z polską wersją to by się pograło.
Ale wiadomo, lepiej stękać na forum i dalej być leniwym nie wykazując żadnej własnej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 12:49, Bobo napisał:

Brawo! W końcu ktoś normalny:)
W książkach nie było tylu bezsensownych przekleństw. W ogóle Geralt był bardziej porządnym
facetem. A ci co mówią, że przekleństwa dodają dorosłości to po prostu dzieciaki. Prostaki
przeklinają w każdym wieku, a nie dorośli.
No ale teraz jest moda na "dorosłość", rozumianą tak jak dzieciaki - przekleństwa, brutalność
i seks - i już dorosłość!


No nie wiem czy w książkach nie było tylu przekleństw tam po prostu autor zastosował zdanie ''zaklną plugawie'' które często się pojawiało przy samym bohaterze i jego kamratach. A w grze te zdanie musieli zamienić na normalne wulgaryzmy więc nie wiem skąd wy macie takie problemy mi osobiście to nie przeszkadza a niektórym postacią dodaje charakteru takie plugawe słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytales ksiazki w ogole? Tam jest jakies... conajmniej 10 razy wiecej bluzgow niz w tej grze. Szczerze mowiac, nawet ich nie zauwazylem grajac pierwszy raz. W dowolnym filmie sensacyjnym bedziesz miec przesyt bluzgow, bo tam rzeczywiscie, jest ich za duzo. Ale generalnie- w dowolnej czesci sagi znajdziesz wiecej bluzgania niz w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 16:02, SerwusX napisał:

Jeśli nie zmienią tego kretyńskiego systemu walki to mogą sobie tę grę wsadzić i dopchnąć.


Aż tak tragicznie nie jest, zakładając, że posiada się umiejętność sterowania myszką i ze trzy szare komórki na krzyż ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 16:27, Bezi_113 napisał:

Jest kretyński, bo nie można stać w miejscu i na ślepo klikać lpm ?

Mogliby podmienić turlanie się na coś bardziej logicznego. Nikt mi nie wmówi, że jakikolwiek fechmistrz podczas walki robi co chwilę przewrotki - w tym aspekcie, to właśnie owa durnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować