Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na PC tylko z jednym profilem

86 postów w tym temacie

Czyli trzeba będzie myśleć jaki nick zrobić na Origin... i tyle w tym temacie...

BTW: czy EADM i Origin to to samo? Bo nie włączałem go po włączeniu do internetu i nie wiem czy dostanę jakieś info na temat update i tak dalej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:11, Muradin_07 napisał:

BTW: czy EADM i Origin to to samo? Bo nie włączałem go po włączeniu do internetu i nie
wiem czy dostanę jakieś info na temat update i tak dalej... :/


Tak EADM jest to samo co Origin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:13, Isildur napisał:

Tak EADM jest to samo co Origin ;)


Aha... bo mam nadal EADM na kompie, będę musiał się pobawić w update. Czyli w sumie to nie mam problemu z nickiem i tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na XBL jest zdaje się tak samo, ale na PC takie posunięcie to idiotyzm, do premiery już niedaleko. Ciekawy jestem jaki shitstorm jeszcze się rozkręci do tego czasu, bo zapewne nie wiemy jeszcze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:27, Damianuss1 napisał:

Na XBL jest zdaje się tak samo, ale na PC takie posunięcie to idiotyzm, do premiery już
niedaleko. Ciekawy jestem jaki shitstorm jeszcze się rozkręci do tego czasu, bo zapewne
nie wiemy jeszcze wszystkiego.

Z tym, że na XBL i PSN po wrzuceniu gry na drugą konsolę/drugi profil problem znika, z tego co wiem ;-)

Chyba, że wraz z BF3 doczekamy się cd-keyów na X360 i PS3. O zgrozo.

EDIT

Newamajnd, faktycznie - będzie coś w stylu online pass. ŚWIETNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden profil (lol)? Zastanawiałem się czy by nie kupić tej gry w premierze. Teraz wiem, że na pewno tego nie zrobię. Poczekam aż stanieje przynajmniej o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:28, sznajder23 napisał:

nie mam nic do powiedzenia na ten temat ale przynajmniej jestem pierwszy


Oja :D Nie no piękny tekst :)

Battlefield i Battlefield... A ja nie lubię gier wojennych, bo za duży chaos w nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ogłoszeniu nowego cs''a miałem dylemat na co przeznaczyć pieniądze. Cóż... Dzięki panowie z EA, że podjęliście tę decyzję za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:27, Ekonochrist napisał:

Założę się, że za chwilę przeczytamy tu kilka komentarzy
w stylu "Cholerne EA, już tej gry nie kupię" :P

Łał, może byś chociaż się pofatygował i poczytał poprzednie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe posunięcie:/współczuje ludziom z rodzeństwem;P Troche głupio jak jeden gra gorzej to drugiemu staty psuć będzie;/
Ja i tak kupuje na xbox-a wiec to jakoś mi na sercu nie leży.Ciekawe jeszcze jakie "asy" maja w rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Os0
Hola hola. Do Steama można mieć mieć jedno konto do danej gry, ale w większości gier pozwala na stworzenie kilku profili. Jaki problem zrobić to w BF3?

@Stingerji
Z tą różnicą, że na Steamie są gry wszystkich producentów a na syfiastym Origin tylko gry EA. Daleko im do Steama (gdzie backup gier???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli panowie z EA idą tropem Blizzarda z Sc2, jedna gra = jedno konto. Rozwiązanie to ma swoje plusy i minusy w przypadku Sc2, nie ma smurfingu i bardzo dobrzy gracze nie facerollują noobów w ladderze, jednak w BF3 nie ma takiego zjawiska co powoduję, że takie rozwiązanie jest bardzo źłe.

Dziwi mnie jeden fakt, jak można otworzyć możliwość pre-orderu gry bez poinformowania kupujących co tak naprawde zamawiają... Boje się wchodzić na gram.pl i czytyać newsy o BF3 bo jutro się okaże że będzie miesięczny abomament, że trzeba będzie zainstalować 15 programów żeby gra działała, albo że trzeba będzie słuchać Justina Bibera w czasie gry bo inaczej będzie ban -_-

P.S Wielu z was chyba nie rozumie, że zmiana nicku na Origine nie stworzy nam nowego profilu tylko zmieni nazwe istniejącego, więc jak spieprzycie sobie KD ratio i inne staty bo graliście po kilku piwach for fun, to to już zostanie na zawsze, chyba że kupicie nową gre :) / chyba że się myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 20:37, Szczena1993 napisał:

Moje pytanie brzmi: skąd/po co takie ograniczenie?


Nie każdy kupi / sprzeda konto na którym grał od dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę to, że pojawić ma się portal śledzący nasze poczynania zmiana nie jest taka zaskakująca.

Zresztą nie każdy kupując nowy tytuł tworzy następne konto, podobnie sprawa będzie się miała z Orgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować