Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Chains of Olympus - zobacz różnice pomiędzy wersją na PS3 i PSP

24 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2011 o 18:06, Jakub_Motyka napisał:

Na PS3 ładniejsza.

Thank you Cpt. Obvious

Drastycznych różnic poza rozdzielczością mimo wszystko nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie brzydkie. :]

Nie grałem w żadną część, w tę też nie zagram, z powodu braku jakiejkolwiek konsoli Sony (kiedyś tylko miałem PS1). A szkoda, bo ponoć najlepszy slasher na rynku. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sinir@ proszę Cię kolego, nie rozpoczynajmy tu FlameWar. Polecam kupic PSP, lub PS2 żeby zobaczyć na jakim poziomie są to gry. Gram obecnie w GoW 1&2 HD, i ciągle uważam że ta seria jest mistrzostwem świata pod wszystkimi względami (nawet grafiki, mimo że są to gry na PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3 znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane, już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwie pierwsze części GoW''a wyszły w czasie kiedy co niektórzy PS2 już chcieli pogrzebać i ozdobić jej nagrobek klasycznym R.I.P. . To samo z wersjami na PSP.
Co do różnic to ja osobiście widzę różnicę, może nie jakieś gigantyczne ale są. Naturalnie rozdziałka i ostrość ale i niektóre efekty są lepsze na Plejtaku 3.
Chciało by się by zrobili te PS trójkowe wersje CoO i GoS na silniku GoW3 ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja to i tak kupię gdyż obie części GoW z Kieszonsolki są dwoma z trzech gier z PSP w które chcę zagrać<Do tego Assasins Creed Bloodline> a dla trzech gier nie opłaca się mi kupić PSP.
I ciekawe czy te rewelacje z niemieckiego sklepu na temat wszystkich części GoW<z PS2, PS3 i PSP>w jednym pudełku okażą się prawdą :D

@TobiAlex, mam tak samo tylko na odwrót i ja wytrzymałem 5 minut demówki. Kolega miał pełną wersję lecz spasowałem. Ale to jest tylko i wyłącznie kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:38, TobiAlex napisał:

sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3
znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane,
już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.

Nie pogrążaj się. Zagrałbyś w pełną to po samym intro szczena opadłaby Ci do ziemi. Jakie porównanie? Lepszy bohater, lepsze miejscówki, lepsza grafika z ponad 40FPS (castlevania ledwo zipie przy 25)... Opierać sięna podstawie dema ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:38, TobiAlex napisał:

sinir dla mnie najlepszym slasherem jest Castlevania Lords of Shadow. Demo GoW3 na PS3
znudziło mnie po 10 minutach, nic nadzwyczajnego. Da mnie po prostu przereklamowane,
już lepiej bawiłem się grając w starego (ale jarego!) Conana.


Cóż,grałem we wszystkie części GoW na PS3 w tym roku i mogę się zgodzić że poza oprawą wizualną trójka prezentuje trochę niższy poziom / przede wszystkim dlatego,że jest trochę przewidywalna,przeciwnicy to kolejni bogowie,mało tu zaskoczenia / ale to nadal świetna gra a sam początek to mistrzostwo
w Conana gram od wczoraj i mimo wszystko,nie ma porównania - owszem,gra niezła ale wygląda jak GoW na PS2 a poza tym nie ma tego czegoś,tego " powera " jaki ma Kratos - ale nie żałuję bo za używkę dałem cztery dychy.
" Castelvania " jest świetna ale jednak to trochę inna gra niż GoW,jest bardziej różnorodna przez co ciężko ją do GoW porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem na PSN bundle dwóch pierwszych części, pograłem w jedynkę aż do zobaczenia pewnego bardzo dużego jegomościa i od miesiąca leży. W sumie nie powiem - ciekawa gra i fajny bohater, ale gameplay mnie tak jakoś nudzi i trochę się zmuszam do gry :P Wolę pograć Kratosem w MK :D Ale przejść pewnie w zimie sobie przejdę, w końcu wraz PS3 dostałem GoWa 3 także mam defacto całą trylogię i szkoda, żeby ot tak sobie leżało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że będę mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie dostosować sterowania do pada należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:23, Czaroxxx napisał:

Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że będę
mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu
PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili
krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie dostosować
sterowania do pada należycie.

Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany pad do PS2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:49, Tomoya-kun napisał:

Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany
pad do PS2/3

Zminiaturyzowany pad PS/PS2/PS3 :P

20110814132350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:49, Tomoya-kun napisał:

> Nie rozumiem waszego problemu. Dla mnie największą zaletą tej wersji jest to, że
będę
> mógł zagrać na zajekozackim TV przy użyciu normalnego pada a nie na malutkim wyświetlaczu

> PSP. Grafika obu części na PSP i tak była lepsza niż w 1 więc jeśli tylko wygładzili

> krawędzie to mi to zupełnie wystarcza. Jedyną obawę jaką mam to to, że mogli nie
dostosować
> sterowania do pada należycie.
Czemu miało by nie wyjść? Przecież poza 2 analogiem i dolnymi triggerami to psp to zminuaturyzowany
pad do PS2/3


Bo zostawią np. r+l jako taczanie się zamiast analoga. O to się obawiam a grę i tak kupuje na 100% bo GoW to seria idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować