Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Chains of Olympus - zobacz różnice pomiędzy wersją na PS3 i PSP

24 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2011 o 20:25, wyrzuccie_ww3pl napisał:

Nie pogrążaj się. Zagrałbyś w pełną to po samym intro szczena opadłaby Ci do ziemi. Jakie
porównanie?

Ja grałem w GoWy na Ps2 jeszcze i Gow3 to dla mnie kolejna praktycznie taka sama gra. I po demie nie mam nawet ochoty trzeciej cześci kupować.

Dnia 13.08.2011 o 20:25, wyrzuccie_ww3pl napisał:

Lepszy bohater, lepsze miejscówki, lepsza grafika z ponad 40FPS (castlevania
ledwo zipie przy 25)... Opierać sięna podstawie dema ;/

Lepszy? Hm Gabriel jest bardziej rozbudowany, bardziej "kul" i mniej bezmyślny, ale może faktycznie jest gorszy. Lokacje mniej ciekawe? Hmmmm nie sądzę ;) Grafika to raczej rzeczy drugorzędna, ale ta z Cast jest całkiem dla oka miła. CoS to dla mnie gra bardziej rozbudowana i ciekawsza niż GoW, choć po 3 części też pewnie będę miał dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:43, Namaru napisał:


Lepszy? Hm Gabriel jest bardziej rozbudowany, bardziej "kul" i mniej bezmyślny, ale może
faktycznie jest gorszy. Lokacje mniej ciekawe? Hmmmm nie sądzę ;) Grafika to raczej rzeczy
drugorzędna, ale ta z Cast jest całkiem dla oka miła. CoS to dla mnie gra bardziej rozbudowana
i ciekawsza niż GoW, choć po 3 części też pewnie będę miał dosyć.


Ja wszystkie cztery gry / GoW 1,2,3 i Castelvanię / przeszedłem w tym roku i wszystkie bardzo mi się podobały,przyznam jednak że trzecia odsłona GoW ustępuje dwójce,choć to nadal świetna gra ale wkradła się doń monotonia,za dużo bogów jako bossowie
Castelvania bardzo mi się podoba ale to jednak gra nieco odmienna od serii GoW,przede wszystkim większy nacisk położono tu na historię,jest więcej zagadek a sam bohater,mimo ze fajny to nie ma tego '' powera '' którym dysponuje Kratos
dla mnie,więc są to dwie odmienne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować