Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2012 - lista stadionów i materiały wideo o zmianach względem poprzedniej części

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Konami systematycznie publikuje nowe informacje na temat zawartości kolejnej odsłony cyklu Pro Evolution Soccer. Tym razem otrzymaliśmy listę dostępnych w grze stadionów.

Przeczytaj cały tekst "Pro Evolution Soccer 2012 - lista stadionów i materiały wideo o zmianach względem poprzedniej części" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu. Nie gadajcie, że w PES 2011 tak się strzelało karne :D Komedia normalnie hahah. Po za tym teraz co z tego, że w nowym PESie będzie widok z tyłu jak nawet nie będzie można się nacieszyć strzelonym golem, bo tak dziwnie zmienia się kamera po strzale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od niedawna jednak wygrywa FIFA nawet jeżeli byłem wielkim fanem PES''a... jednak ilość lig w których można grać mnie skłania do tego żeby przesiąść się na grę od EA. Już dość mam grania w fikcyjnej lidze angielskiej lub hiszpańskiej, w której tylko mamy najlepsze zespoły odwzorowane, a reszta jest potraktowana tandetnie.

Dlatego teraz zainwestuję w 11, a potem najprawdopodobniej w 12... choć i tak nie jestem zwolennikiem kupowania gier wychodzących co roku to wolę kasę dać dla ludzi z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tych co niewiedzą - istnieje dodatek PeSedit - dodaje on mnóstwo klubów, tysiące twarzy i nowych zawodników, mnóstwo lig (są nawet jakieś meksykańskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek bardziej przypomina jakąś grę z tych o zombie, RE, dead island czy coś w tym stylu a nie grę sportową ;).
Niestety od wydania 2008 (które też było słabe) nie kupuję już pesa. Ciągle pogrywam w część 6. Fifa mnie całkowicie odpycha, a nowe pesy nic ciekawego nie wprowadzają. Co roku konami obiecuje rewolucję i od dawna już im nie wierzę. Do tego coś co kiedyś mi nie przeszkadzało, czyli mało prawdziwych lig, teraz zwyczajnie też mnie odpycha od pesa. Co mi po stadionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko to są właśnie mody... a ja nie płacę za to że sobie grę będę "modował" żeby pograć w coś. Aktualizacje składów to tak... ale jeżeli w grze jest liga angielska, to chcę zespoły ligi angielskiej... a nie np. zamiast Chelsea Londyn mieć London FC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Stamford Bridge? No dobra, nie będę wybrzydzał. I tak się postarali. Ciekaw jestem wyglądu Allianz Arena. Na żywo jest piękny, ciekawe jak go odwzorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować