Zaloguj się, aby obserwować  
Ichibanboshi-kun

Nintendo World - czyli co się dzieje w stajni Big N

382 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2014 o 12:04, Kadaj napisał:

Popsuję autorowi piaskownicę, ale:

Hell Yeah, wreszcie mamy Pokemon Bank. :D


Właśnie chciałem wrzucić :((((


Nic nie psujesz, wrzucaj ile wlezie :D Trochę w tym tygodniu będize cieńko z GSem. Raz że Nintenewsy będą pisane na nowy sposób, a po drugie - sesja :(

20140204121330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze raz obrazek wrzócić, bo coś się nie udało za pierwszym razem. Dodam, że PokeBank znajdziecie, oczywiście, w eShopie. Wraz z nim dostaniecie miesiąc korzystania za darmo, a i do tego darmowy Celebi! Nie jest taki fajny jak Jirachi, ale dawniej był obiektem marzeń i legend :)

edit: obrazki znów nie działają :D

20140204122030

20140204122037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świecie Console Wars cisza jak makiem zasiał, to i wpisików nie ma, a po poprzednim bużliwym okresie wierzę, że ich brak wydaje się być zaniedbaniem. Sam się tak czuję to wiem co mówię! W końcu pojawiła się okazja w związku z kolejną grą free-to-play!

Rusty’s Real Deal Baseball

Bardzo mnie koncepcja tej gry rozbawiła, dlatego też stwierdziłem że muszę się nią z Wami podzielić :) Po pierwszych słowach stwierdzicie, że gra naciąga do bólu, ale! Właściciel sklepu sportowego Rusty będzie nam sprzedawał mini-gry. Pierwsza jest za darmo, a następne po 4$. Do rzyci, nie? I tutaj się zaczyna zabawa. Rusty swoje przeszedł, chłop ma co opowiadać i wie że nie wszystkich to musi interesować, w nagrodę za pocieszanie i poświęcenie kilku chwil na wysłuchanie historii z jego życia Rusty odwdzięczy się sprzedając nam tanie swoje gry! Haha, czyli mamy do czynienia z grą, która zachęca nas, aby kupić jej rozszerzenia jak najtaniej :)

Smutna wieść na koniec, póki co wiemy, że ta gra wejdzie do amerykańskiego eShopu. Cóż, my mamy łódź podwodną (całkiem niezłą zresztą), a Amerykanie Rusty''ego.


Tomodachi Collection: New Life

Potwierdzone że odwiedzi nasz kontynent! Ja tam się jaram, już wersji DSi wyczekiwałem, ale niestety się nie doczekałem (tak jak Ni no Kuni :/). Nie będę ukrywał, lubię Simsy, a Simsy w stylu Nintendo? Chcę teraz zaraz! Zdjęcia, które wyciekły z angielskiej wersji możecie zobaczyć tutaj: http://imgur.com/a/L7Qzh


Kończąc, w zasadzie się trochę tych gier uzbierało, więc o nich jeszcze napiszę. W końcu wypada napisać o Island Days, czyli Dating Sim połączony z Tower Defensem, a najgorsze jest to, że wszystko byłoby okej gdyby nie była to gra powiązana z anime i Visual Novel School Days, ugh.

20140330234305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintenews #14!
Zapraszam do całego wpisu: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=251


Na polu bitew międzykonsolowych panuje cisza. Tak głucha, że po pierwszokwietniowym wyskoku EA zrobiło się w mgnieniu oka dziwnie i kolos z miejsca przepraszał za swoje żarty wycelowane w Nintendo. Wygląda jakby po swoich premierach, sprzedażach wszystkie obozy poszły na kawę, herbatę, burgera. To spowodowało, że też nie ma specjalnei o czym pisać, a rzucać się na każdy newsik nie ma sensu. W końcu nie chodzi o ilość wejść na ten blog, a o treść. Może to winna wielu bitew bożonarodzeniowych? Teraz kompanie spoczywające w letargu czekają na wiosnę.
I czyżby właśnie przebiły się przez tę grubą warstwę ciszy pierwsze przebiśniegi? W dodatku, nie inaczej, za sprawą Nintendo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 10:10, Dared00 napisał:

Ok, łał, Tomodachi Life to jest gra, dla której byłbym w stanie kupić 3DSa.

https://www.youtube.com/watch?v=lcmx4kC0tiU

Trailer na tyle dobry, że dostał wczoraj newsa na Gramie.

Tyle że teraz nie mam pojęcia, czy chwycić za nowe Animal Crossing, czy czekać na Tomodachi Life. HNG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 15:11, ww3pl napisał:

> Ok, łał, Tomodachi Life to jest gra, dla której byłbym w stanie kupić 3DSa.
>
> https://www.youtube.com/watch?v=lcmx4kC0tiU
Trailer na tyle dobry, że dostał wczoraj newsa na Gramie.

Tyle że teraz nie mam pojęcia, czy chwycić za nowe Animal Crossing, czy czekać na Tomodachi
Life. HNG.


Właśnie tak.
Zależy czego teraz szukasz. Ja to widzę tak. Animal Crossing to przeniesienie się do bajecznej krainy wyobraźni. Rozmowy ze zwierzętami, bycie burmistrzem i te całe zajęcia rekreacyjne jak szukanie skamielin, to jest sen.
TOmodachi Life to zakręcone simsy, z tego co widzieliśmy dużą dozą japońskiego humoru. Mocniej stąpamy w tej grze po ziemi, ale nie na tyle by czuć się jak w rzeczywistości, no i fajnie byłoby rozwinąć własną wyspę :)


Na pewno walnę jakiegoś Nintenewsa o obydwóch NinyDirect :) póki co, pora na Wielkanocną imprezę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowym "problemem" jest to, że dziewczyna ma już Animal Crossing, a gdybym zabierał się za Tomodachi Life, to wolałbym chwycić od razu po jednej kopii dla każdego.

Nie wiem. Póki co, bardziej przemawiają do mnie zwierzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 18:21, Dared00 napisał:

Nintendo@E3 by Mega64 \(^_^)/

https://www.youtube.com/watch?v=ghEhI4CJjAM



Właśnie chciałem to wrzucić. Co ciekawe, dowiemy się coś niecoś o sekretnym pokoju z amerykańskiej kwatery Nintendo. O tym pokoju można było wiele poczytać w artykułach sprzed roku, kiedy to wybrańcy mieli okazję przeżyć spotkanie, o którym marzy każdy fan Nintendo. Usiedli sobie ze wschodzacymi gwiazdami Nintendo w jednym pokoju, a co więcej, towarzyszył im nie kto inny jak Shigeru Miyamoto. Pisali o tym IGN, GoNintendo (dla którego to było tym bardziej niesamowite wydarzenie, bo swoją stronę prowadzi sam, nie w ramach jakiegoś koncernu. NoA często okazuje sympatię jego pracy - na przykład miłymi komciami na Twitterze) czy Kotaku, które dla przypomnienia ów projektu Treehouse wrzuciło swój artykuł:
http://kotaku.com/inside-the-treehouse-the-people-who-help-make-nintendo-1301809672
Sam o tym rok temu pisałem, więc zachęcam do zgłębienia sekretów Nintenewsów lub tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio parę ciężkich dni i chcę pocieszyć się jakąś grą (nie tyle, co jej wesołą zawartością, co jakością).

Polecacie coś poza Bravely Default, Animal Crossing: New Leaf i Pokemonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virtue''s Last Reward
Theatrhythm Final Fantasy
Fire Emblem Awakening

I jeśli lubisz visual novel:
Hakuoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 19:18, ww3pl napisał:

To drugie nie jest przypadkiem jeszcze u nas niedostępne?

Pierwszy Theatrhythm jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować