Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 16:31, marcincinek15 napisał:

Dokładnie tak samo pomyślałem. Też będę miał 21 lat więc wyjazd na kilka meczów z kumplami
nie będzie problemem. Opuszczenie Euro w naszym kraju byłoby grzechem bo taka okazja może się
już w naszym życiu nie powtórzyć. Także wszyscy jedziemy na mecze w 2012 roku !!

Obawiam się, że podobnie myśli setki tysięcy Polaków....Nie wiem jak to będzie ale na pewno biletów dla wszystkich nie starczy...Pewnie jakieś losowania będą...W końcu musi coś zostać dla zagranicznych kibiców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:39, Sephirath napisał:

A tak w ogóle to ile my mamy stadionów? :D


Teoretycznie? Sześć. Praktycznie? Jeden. Ten w Chorzowie trzyma jako taki poziom...A reszta - pożal się Boże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:18, Norbi.7 napisał:

Nie martw sie tak latwo ich nie wypedzisz z wawy ;]


A czy ja chcę ich wypędzać ? Będą budowali stadion ;-P (po cenach stadionowych :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:41, qrczak90 napisał:

> A tak w ogóle to ile my mamy stadionów? :D

Teoretycznie? Sześć. Praktycznie? Jeden. Ten w Chorzowie trzyma jako taki poziom...A reszta
- pożal się Boże :P

Niezłe są jeszcze stadiony w budowie Lecha i Wisły. Najsłabsze we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.
Ale wszystko da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:41, qrczak90 napisał:

Teoretycznie? Sześć. Praktycznie? Jeden. Ten w Chorzowie trzyma jako taki poziom...A reszta
- pożal się Boże :P

A właśnie jako jedyny z "nominowanych", który spełnia warunki do EURO to stadion Lecha w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie żart, to fakt ;) Jesteśmy gospodarzami EURO 2012 wraz z Ukrainą, naszym wschodnim sąsiadem ;) Nie ma co pisać, będzie super, może w końcu dobre drogi pobudują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze beda w Polsce te mistrzostwa... moze wroce z Anglii zobaczyc jak sie Polakom udalo to zorganizowac... Trzymam kciuki, ze bedzie dobra impreza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zdążymy wybudować stadiony i autostrady na czas ;) Ale jak by się coś nie udało to zapraszam do Lublina na stadion Motoru. Trochę mały, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, martwicie się na zapas o te stadiony. Tyle Wam powiem. 5 lat to naprawdę sporo czasu i oto, że stadiony będą wybudowane i dobrze przygotowane się nie martwię. Szkoda tylko, że mecz finałowy odbędzie się w Ukrainie, bo na finał to bym się chętnie wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro 2012 w Polsce to będzie według mnie dobrze zorganizowana impreza. Ja bym się nie martwił o wybudowanie stadionów, dróg, hotelów, lotnisk itd. Polacy już nie raz pokazywali że umią organizować imprezy światowego i europejskiego formatu. Choćby ME do lat 21 bodajże rozegrane w zeszłym roku w PŁ. Choćby Liga Światowa w siatkówce, skoki w Zakopanem. To wszystko imprezy były i są dobrze organizowane. Oczywiście wiadomo ME to inna bajka. Takiej imprezy nie było nigdy w Polsce. Ale Polska sobie poradzi i napewno dobrze zainwestowane pieniądze zwrócą się. Nic tylko czekać do 2012 roku na mecz otwarcia w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST!! JEST!! JEST !! mamy Euro :) Od samego począrku wierzyłem że Polska będzie organizować tą imprezę.Teraz tylko pytanie czy temu podołamy w nalezyty sposób,czy te wszystkie stadiony zostaną wybudowane.Ale i tak gospodarka w kraju dostanie kopa (nie powiem w co :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie moge uwierzyć - brawo!!! U nas wszyscy o tym dowiedzieli się w czasie nudnego wykładu przez smsy, wiadomość rozeszła się błyskawicznie i było słychać tylko szum plotkarzy :-D Mam nadzieje ze uda mi się kupić jeden bilet na mecz w Warszawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 17:53, Cheed napisał:

Ja do tej pory nie moge uwierzyć - brawo!!! U nas wszyscy o tym dowiedzieli się w czasie nudnego
wykładu przez smsy, wiadomość rozeszła się błyskawicznie i było słychać tylko szum plotkarzy
:-D Mam nadzieje ze uda mi się kupić jeden bilet na mecz w Warszawie :-)

No w Warszawie to i ja bym chciał jeśli w ogóle za pięć lat będzie taka możliwość. To jednak troche czasu i sporo się w życiu zmienić może. Ale oby na lepsze :P! Zaletą jest że w Wawie będzie największy stadion, chyba 63000 miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować