Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 17:57, Szympek napisał:

I tak sie tymi mistrzostwami nie nacieszymy bo w 2012 ma być koniec świata ! xDDD


Jak już jesteś taki katastrofista, to mógłbyś sprawdzić dokładniej i zauważyć, że przepowiadana data to 21.12.2012, a impreza o której mowa odbywa się na przełomie Czerwca i Lipca. Tak więc Mistrzostwa zorganizujemy a potem to już niech się dzieje co się chce. Swoją drogą to który koniec świata w ciągu ostatnich kilkunastu lat? Dziesiąty? Dwudziesty? Na razie wszystkie przeżyłem, więc z tym też nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać piłkę kopaną w TV, najchętniej Ligę Mistrzów oraz wszelakie Mistrzostwa Świata czy Europy. Dlatego cieszę się niezmiernie, że takiej rangi impreza zawita do naszego pięknego kraju nad Wisłą. Teraz tylko niech nasze kochana władza wszystko zorganizuje abyśmy nie musieli się wstydzić (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:41, qrczak90 napisał:

Teoretycznie? Sześć. Praktycznie? Jeden. Ten w Chorzowie trzyma jako taki poziom...A reszta
- pożal się Boże :P


Nie piernicz smutów :). W Poznaniu mamy też bardzo ładny stadion, a w innych miastach będą budowane nowe, luksusowe stadiony, także może nie będzie na co narzekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za mały offtop.
Przepowiednia rzeczywiście mówi, że 21 XII 2012 ma nastąpić koniec świata, nie wiadomo jednak jak ma on wyglądać. Jest wiele przypuszczeń na ten temat. Jest wersja (najpopularniejsza), że tego dnia cały świat pójdzie w piz**, inna wersja mówi, że wtedy poznamy jakąś obcą cywilizację z kosmosu, jeszcze inna wersja końca świata mówi, że poznamy prawdę o Bogu... A jak będzie naprawdę zobaczymy za 5 lat..
Koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku stawiałem na Polskę i Ukrainę więc jestem tym bardziej zadowolony że wygraliśmy ;]
Oby tylko udało się wszystko wybudować na czas. Polska Białoczerwoni!!! ;D

20070418182609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:26, Marko Pele napisał:

Ja od początku stawiałem na Polskę i Ukrainę więc jestem tym bardziej zadowolony że wygraliśmy ;]
Oby tylko udało się wszystko wybudować na czas. Polska Białoczerwoni!!! ;D


Co do obrazka - taki mało aktualny ;)
Na szybcika zrobiłem upgrade :D

20070418183036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Oto bym się nie martwił... Z tego co wiem, stadiony mają być skończone i otwarte w 2010r, ale to informacje niepewne. Wiadomo, coś może się przedłużyć, ale nie aż dwa lata ( tu chodzi mi tylko o obiekty sportowe ). Co do dróg, to mam nadzieję, że wszystko uda się zrobić na czas... W końcu będziemy mięli po czym jeździć i podróżowanie będzie szybsze! Słyszałem jednak, że może być problem z fachowcami, którzy masowo wyjeżdżają na zachód... Bądź co bądź wierzę, że wszystko wypali i impreza będzie cacy! Nie mogę się doczekać, aż 2012r. zawitam na jeden z nowych obiektów sportowych i obejrzę jakiś mecz drużyn europejskich...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nie ma bata. W końcu doczekaliśmy się w Polsce jakiejś pożądnej imprezy sportowej :)
Też mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze, i że wszystkie budowy i inwestycje skończą się na czas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:05, graczomaniak napisał:

Nie piernicz smutów :). W Poznaniu mamy też bardzo ładny stadion, a w innych miastach będą
budowane nowe, luksusowe stadiony, także może nie będzie na co narzekać...:)


Bardzo ładny jak na nasze warunki. Jakby na dzień dzisiejszy przyjechały jakieś Raule czy inne Lampardy to by pomyślały, że to pastwiska, a nie stadiony :] Poza tym "będą budowane" nie jest równoznaczne z "zostaną zbudowane na czas" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:30, Klimos napisał:

> Ja od początku stawiałem na Polskę i Ukrainę więc jestem tym bardziej zadowolony że wygraliśmy
;]
> Oby tylko udało się wszystko wybudować na czas. Polska Białoczerwoni!!! ;D

Co do obrazka - taki mało aktualny ;)
Na szybcika zrobiłem upgrade :D



Wyślij to do zarządu, może rozpatrzą Twoją propozycje i dostaniesz jeszcze za to jakaś kase ;)) :PP
Bo do mnie przemawia Twoje upgrade ;)) =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, bo w koncu sie cos w tym kraju ruszy. Mozemy obserwowac na przykladzie Portugalii, jak taka impreza podniosla cala gospodarke panstwowa. I w sumie tylko to sie dla mnie liczy, bo pilki nozenj nie lubie. Jest glupia. :D
Co do stadionow, to czy ktos zauwazyl, ze nigdzie nie pokazuja stadionu w Kijowie? Czy ktos wie jak on ma wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że mecze Euro 2012 odbędą się w Polsce i Ukrainie... Przed chwilą oglądałem fakty w TVN i widziałem wybuchową reakcje polskich kibiców i działaczy. Jednak kiedy kamery pokazywały Kijów i tamtejszych kibiców, to jakby nie zrobiło to na nich większego wrażenia. Być może Ukraina ma teraz inne zmartwienia, niedopuszczenie do wcześniejszych wyborów. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jak bardzo się pomylisz (przypomnę Ci)

Naprawdę się ciesze, że to akurat Polska i Ukraina będą organizatorami ME. Widzieliście miny Włochów, Węgrów i Chorwatów po ogłoszeniu wyników głosowania;) miodzioooooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mial 21 lat. Juz 2 lata temu obiecalem sobie ze jak Euro bedzie w Polsce obejrze wszystkie mecze w Warszawie i we Wrocławiu a także po jednym w Gdańsku i we Lwowie. Pozniania nie lubie ze względów regionalnych, więc tego miasta nie odwiedzę. Ktoś orientuje się ile meczów/meczy (nigdy nie wiem jak to sie pisze) bedzie na każdym stadionie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować