Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Polacy mają jakąś dziwną mentalność, przez którą ośmieszamy się, dosłownie, u innych narodów. Zamiast wierzyć w sukces, to większość mówi, że nie da rady, lipa będzie, etc. Bzdura. A ja Wam mówię, że zrobimy mistrzostwa lepsze niż kiedykolwiek, czy może raczej olimpiadę, jak niesłusznie mówi nasz prezydent. Czemu? Bo jesteśmy kraj robotniczy, a dobre zabezpieczenie przed "kibolami" (główna siła naszego ew. pogrążenia) to już połowa sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:22, Lord FANat1c napisał:

Polacy mają jakąś dziwną mentalność, przez którą ośmieszamy się, dosłownie, u innych narodów.
Zamiast wierzyć w sukces, to większość mówi, że nie da rady, lipa będzie, etc. Bzdura. A ja
Wam mówię, że zrobimy mistrzostwa lepsze niż kiedykolwiek, czy może raczej olimpiadę, jak niesłusznie
mówi nasz prezydent. Czemu? Bo jesteśmy kraj robotniczy, a dobre zabezpieczenie przed "kibolami"
(główna siła naszego ew. pogrążenia) to już połowa sukcesu...

Po części mają rację bo Polska jest na tyle duża, że mogła samodzielnie organizować Mistrzostwa...Pozatym finał będzie w Kijowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mój sor od Historii usiadł na lekcji do kompa i w milczeniu zaczął serfować w necie, każdy patrzył co on robi. Kiedy wrzasnął i z szokiem wyskoczył z fotela, który sie przewrócił każdego murowało. Kiedy powiedział co go tak ucieszyło całą klasa zwariowała. Nie mając pod ręką szampana poszedłem z kolegą do bufetu i kupiliśmy oranżadę dla każdego żeby opić sukces Polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie martwie czy rodzice mnie zawioza na mecz, przecież to dopiero za kilka lat , bede miał swoja fura, a wracając do stadionów to nareszcie będziemy mieć prawdziwe stadiony. szkoda tylko że finał będzie na ukrainie bo nie pojade tam przecież(chociaż kto wie co będzie za cztery lata) ale na półfinał na pewno - kiedy będą sprzedawane bilety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:32, czerwonypies napisał:

No, szkoda. Ale dobre jest chociaż to, że w Polsce impreza tego typu w ogóle jest!

No wypas ja będę na studiach jak będą grali to postaram się chodzić na mecze we Wrocku :) A w dodatku ile kasy do budżetu państwa wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 15:54, qrczak90 napisał:

W Portugalii postawili stadiony w 2 lata chyba :> Obiekty olimpijskie w Atenach tak samo.


Portugalia to nie Polska. Tam jest lepszy system i w ogle. Chociaż ostatnio Polska politycznie podnosi się ogólnie. Z tym Krakowem zgodzę się- bardzo źle zrobili pomijając to miasto. Ale przyznaj mi rację, że z tą Łodzią też nas skrzywdzili, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL
Jeden ze stadionów będzie tuż przy moim domu (Gdańsk)
Wystarczy, że przejdę przez tory, trochę się przejdę i już jestem na stadionie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:47, xbit71 napisał:

Wystarczy, że przejdę przez tory, trochę się przejdę i już jestem na stadionie:)))

Ups, sorry, dwa razy w zdaniu napisałem te same słowa:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:42, mroczny mrok napisał:

Portugalia to nie Polska. Tam jest lepszy system i w ogle. Chociaż ostatnio Polska politycznie
podnosi się ogólnie. Z tym Krakowem zgodzę się- bardzo źle zrobili pomijając to miasto. Ale
przyznaj mi rację, że z tą Łodzią też nas skrzywdzili, prawda?:)


Tyle że nasza Łódź nie potrafiła skompletować dokumentacji niezbędnej do tego by miasto mogło kandydować do organizacji Euro 2012. Do tej pory nie wiadomo co ze stadionem miejskim. Czy będzie jeden nowy, czy dwa zmodernizowane, czy (najprawdopodobniej) w ogóle. Przy takim nastawieniu władz miasta naprzód w tej sprawie raczej się nie posuniemy, bo Kropaszenko widziałby jeden stadion na terenach ŁKSu, na co przynajmniej połowa Łodzi się nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:47, Zgłębiczart napisał:

Teraz to wygląda tak, jakby Polska i Ukraina nie dostały tych mistrzostw xD


A to dlaczego? Przecież skreślone jest tylko "candidate for" a zostało to co trzeba, czyli "Poland Ukraine UEFA Euro 2012".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam najbliżej do Wrocka. 2 godz. drogi bez korków ;/ Ale do WaWy na pewno pojadę na meczyki, gdyż moja rodzina tam mieszka i będę miał darmowy nocleg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi w ogóle???


żartowałem :D ja choć się nie interesuję piłką za bardzo, też się ucieszyłem. a z tym końcem świata to spokojnie. koniec świata pewnie też kibic i dopiero po mistrzostwach rozwali świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:57, Zgłębiczart napisał:

Tak będzie lepiej ;)


Etam, zbyt prozaiczne i nie podkreśla mojego entuzjazmu z tego iż to my właśnie z kraju kandydującego staliśmy się dziś organizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko do 2012 roku polska miała dosyć dobry skład i co najwarzniejsze trenera, jeżeli tak będzie to tytuł mamy na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh masz racje :((( Twój projekt był lepszy :)
Godzine temu oglądałem fakty :) Aż miło było popatrzeć z jakim zapałem polacy podchodzą do organizacji :) Mam nadzieje że Polska dotrwa żywa do 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:42, mroczny mrok napisał:

Portugalia to nie Polska. Tam jest lepszy system i w ogle.


No, to nie podlega dyskusji...

Dnia 18.04.2007 o 19:42, mroczny mrok napisał:

Chociaż ostatnio Polska politycznie
podnosi się ogólnie.


Raczej gospodarczo ... Politycznie to schodzimy na kaczory :)

Dnia 18.04.2007 o 19:42, mroczny mrok napisał:

Z tym Krakowem zgodzę się- bardzo źle zrobili pomijając to miasto. Ale
przyznaj mi rację, że z tą Łodzią też nas skrzywdzili, prawda?:)


Może dlatego pominęli, bo w sumie Łódź jest bardzo blisko Warszawy (100km?). Nie chcieli może wszystkiego w jednym regionie robić. Ale pominięcie całej Polski południowej to już parodia jest. No bo jakie szanse mają Chorzów i Kraków na organizację jakichkolwiek meczów będąc na liście rezerwowej>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować