Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Na onet.pl są wypowiedzi fanów piłki z całego świata na temat wyboru Polski. Jeden złośliwiec z Anglii zapytał kto nam te stadiony zbuduje, jak wszyscy budowlańcy do nich pracować wyjechali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:24, hehe napisał:

Na onet.pl są wypowiedzi fanów piłki z całego świata na temat wyboru Polski. Jeden złośliwiec
z Anglii zapytał kto nam te stadiony zbuduje, jak wszyscy budowlańcy do nich pracować wyjechali
:P


No i trudno mu nie przyznać racji...Chociaż to raczej do Irlandii, a nie Anglii powyjeżdżali :) A propos Anglików - jeśli budowa naszych uber-stadionów będzie wyglądała tak, jak nowego Wembley to ja już podziękuję za organizację tej imprezy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Euro u nas a nasi współorganizatorem jest Ukraina ciekawe jak to bedzie mam nadzieje że sobie poradzimy ze wszystkim jeszcze ceka nas duzo roboty najlepiej jak zaczniemy od dzisiaj:)Ale już nie moge sie doczekać do 2012 roku wielkie święto nam sie szykuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ze dostaliśmy taką szanse, tylko teraz jej nie zmarnować i zrobić wspaniałe nie zapomniane ME ;) Najbardziej sie ciesze ze Poznań bedzie jednym z organizatorów EURO2012, ale innym miastom też trzeba pogratulować, bo również będą miały fajne stadiony, bardzo ciekawie wygląda projekt Baltic Arena, niemal tak jak Alianz Arena w Monachium. Na razie oprócz poznańskiego stadionu to budowa reszty dopiero ruszy, ale łatwiej bedzie chyba te wszystkie stadiony wybudować niż połączyć je siecią autostrad, no ale zobaczymy jestem pełen nadziei :) A i ważne ze podobno inne miasta które na razie są tylko tymi rezerwowymi, takie jak m.in. Kraków mają szanse jeszcze dołączyć do Poznania, Gdanska, Wrocławia i Warszawy, a to dzieki temu ze UEFA chce by więcej państw mogło grać na ME, a wtedy kolejne stadiony będą potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak teraz Polacy poradza sobie z zbudowaniem nowych stadionow - ale nie twierdze, ze jest to nierealne, a wrecz przeciwnie! - pora bysmy zblizyli sie pod tym wzgledem do Zachodu. ^^ Bardzo fajnie oczywiscie, ze Euro bedzie u nas, w koncu Polacy w nim wystapia, bo beda miec zagwarantowane miejsce. ;-) Ale czasu sporo - w 2012 to juz chyba bede dziadkiem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdziwi was niektórych to co powiem,ale nie bardzo mnie obchodzi ze u nas będzie euro 2012.W ogóle się piłką nie interesuję ,ale coś o stadionach słyszałem i nie wiem jak oni chcą je zbudować,nie czuje też radości z powodu ze u nas i na Ukrainie jest Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię. Wiesz, nie każdego może to bawić, ale mnie, choćby jako kibica, interesuje. Dlaczego... Po pierwsze to wielka impreza sportowa, dająca wreszcie nam "szaraczkom" na zorganizowanie się i pójście na taki meczyk. Dobry meczyk na konkretną skalę. To w pewnym sensie promuje Polskę, ale czymś musimy się pochwalić, więc czeka nas masa roboty przed tą imprezą. Ja już powolutku się szykuję, na pewno też w czymś, choćby minimalnie, pomogę. Bo EURO to konkretna impreza, lecz, jak mówię, nie każdego bawiąca. Dlatego rozumiem Cię w pełni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje tylko jedno dlaczego Polsk musi organizować Euro 2012 wspólnie z Ukrainą, skoro mniejsza od nas Portugalia poradziła sobie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:09, MrSmok napisał:

Mnie nurtuje tylko jedno dlaczego Polsk musi organizować Euro 2012 wspólnie z Ukrainą, skoro
mniejsza od nas Portugalia poradziła sobie sama?


Wystawienie kandydatury naszej po pomysł Ukrainy. A że oni wiedzą, że sami nie daliby rady, to poprosili kogoś im życzliwego i bliskiego o wsparcie. Padło na nas, czym powinniśmy być zaszczyceni, a teraz, gdy nam przydzielono tą imprezę, mam nadzieję że urządzimy ją tak, żeby była długo zapamiętana.

a gdyby Polska miała sama organizować EURO to moglibyśmy nie dać rady...chociaż kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:14, Necromancer napisał:

a gdyby Polska miała sama organizować EURO to moglibyśmy nie dać rady...chociaż kto wie...

Tak w sumie zastanawiałem się nad tym i chyba pod względem sportowym byłoby to możliwe. Ale jednak wspólna organizacja to większy rynek dla sponsorów, firm itp., poza tym ma też wymiar symboliczny-Ukraina zbliża się ku Europie! Szkoda tylko, że finał w Kijowie. No ale mecz otwarcia to również wiele emocji - ceremonia otwarcia, pokazy i nerwy równie duże----a później radość z dobrego początku :D! Ale to jeszcze pięć lat. Niewiarygodne, w najbliższym roku zaczynam studia, a wtedy już je ukończę...ale opcja ^_^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś, znając porzekadło, jakoby nadzieja była matką głupich (kochającą swe dzieci), sądzę iż się nam uda.

I to nie tylko z powodu tego, że zorganizujemy świetną imprezę. Atmosfera na stadionach będzie przednia (gorzej z poza nimi, liczę na poprawę administracji poszczególnych miast), myślę, że miasta się spodobają (Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław - piękne, Chorzów- nowoczesny) i będzie dobrze.

Moja nadzieja zaś związana jest z tym, co później. Zostaną stadiony, zostaną drogi. Zostanie szacunek i prestiż (jeśli się uda). Przede wszystkim to wielka szansa. Największa po ''89 na podniesienie Polski po tylu latach trosk.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie jestem fanem Piłki Nożnej, to cieszę się z faktu, ze mistrzostwa odbędą się w Polsce. Dzięki temu nasz kraj zacznie się szybciej rozwijać, a i czymś zasłynie w Europie. Powstaną nowe drogi i obiekty sportowe co jest niewypowiedzianie wręcz ważne dla naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:24, hehe napisał:

Na onet.pl są wypowiedzi fanów piłki z całego świata na temat wyboru Polski. Jeden złośliwiec
z Anglii zapytał kto nam te stadiony zbuduje, jak wszyscy budowlańcy do nich pracować wyjechali
:P


Jeżeli do roboty będzie brakowało ludzi z Polski, to bedzie trzeba ściągnąć fachowców z Europy. Polska musi zrobić wszystko za wszelkie możliwe pieniądze, aby wybudować stadiony.

PS. Dzisiaj rano mówili w radiu, że znalazł się już miliard złotych na budowę stadionu w Warszawie.
Słyszeliście o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować