Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

No nie,teraz to już Włosi przesadzili.Co to ma znaczyć że niby mistrzostwa odbędą się w Polsce, rządzonej przez "rasistowską koalicję'''' ? Włosi nie umieją się pogodzić z tym że może być raz ktoś od nich lepszy,tak samo Niemcy znowu mają wątpliwości co do wyboru Polaków.Nic tylko się załamać lub wogóle nie przejmować tymi bredniami.Tyle że w Polsca nie ma takiego huligaństwa jak we Włoszech,tak samo w Polsce nie było Hitlera,ale co kogo to obchodzi :/
Zresztą poczytajcie sobie sami:
Głupota Włochów ------- http://sport.onet.pl/0,1248713,1521987,wiadomosc.html
Problem Niemców -------- http://sport.onet.pl/0,1248713,1521934,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:58, boduczek napisał:

No nie,teraz to już Włosi przesadzili.Co to ma znaczyć że niby mistrzostwa odbędą się w Polsce,
rządzonej przez "rasistowską koalicję'''' ? Włosi nie umieją się pogodzić z tym że może być
raz ktoś od nich lepszy,tak samo Niemcy znowu mają wątpliwości co do wyboru Polaków.Nic tylko
się załamać lub wogóle nie przejmować tymi bredniami.Tyle że w Polsca nie ma takiego huligaństwa
jak we Włoszech,tak samo w Polsce nie było Hitlera,ale co kogo to obchodzi :/
Zresztą poczytajcie sobie sami:
Głupota Włochów ------- http://sport.onet.pl/0,1248713,1521987,wiadomosc.html
Problem Niemców -------- http://sport.onet.pl/0,1248713,1521934,wiadomosc.html

Polska jest nielubiana w Europie. Są stereotypy, których tak łatwo nie "przeskoczymy". Ogólnie informacje o Euro 2012 przyjąłem dość sceptycznie. Początkowo była radość a potem pomyślałem jak przez 5 lat zdążymy ze wszystkim? Mam na myśli głównie autostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 16:58, boduczek napisał:


Teraz powinniśmy im pokazać stadionami i autostradami do 2012. Gorycz i pochopne słowa to domena przegranych i nie ma sensu rozmawiać.
Nie nakręcajmy się - jesteśmy słabi piłkarsko, nie mamy stadionów i dróg. Rządzeni jesteśmy zaś przez osoby postrzegane tak a nie inaczej - reszta to tylko garść chamstwa, co razem z jakimś wewnętrznym niezadowoleniem z tego, że dużo w tym prawdy - gotuje w nas krew.

Ale w POS6 albo FM 2007 i tak im dokopiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:06, popcorn napisał:

Polska jest nielubiana w Europie. Są stereotypy, których tak łatwo nie "przeskoczymy". Ogólnie
informacje o Euro 2012 przyjąłem dość sceptycznie. Początkowo była radość a potem pomyślałem
jak przez 5 lat zdążymy ze wszystkim? Mam na myśli głównie autostrady.


Nie rozumiem jakim trzeba być hipermegaultrapesymistą, żeby widzieć coś złego w organizacji Euro 2012 przez Polskę i Ukrainę. Jak to "co będzie jak nie zdążymy ze wszystkim"? Jeżeli faktycznie tak będzie, to w odpowiednim momencie zabiorą nam po prostu te mistrzostwa i tyle. I będzie jak dawniej.

IMO możemy na tym tylko i wyłącznie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ze jeszcze nic nie zaczeto budowac itp a juz PZPN liczy ile wpłynie na ich konto....byle nikt nie zajumal tej kasy od unii i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 17:06, popcorn napisał:

Polska jest nielubiana w Europie. Są stereotypy, których tak łatwo nie "przeskoczymy". Ogólnie
informacje o Euro 2012 przyjąłem dość sceptycznie. Początkowo była radość a potem pomyślałem
jak przez 5 lat zdążymy ze wszystkim? Mam na myśli głównie autostrady.

Może nie od razu że nielubiana.Niektórzy nie są dla nas aż tacy nie mili.Ale większość jest,bo Polacy zamiast poprawiać stosunki w Europie to wchodzą za przeproszeniem do d#$y amerykaną.Nie mówie że to jest złe,ale taki 60 % Niemców ma o nas negatywne zdanie....A co do autostrad to też trochę się martwię,bo jakby nie było jest to około 1000 km autostrady + kolej mają ,,ulepszyć'''' ale skoro w Fakcie pisało że ze stadionami mają zdąrzyć na 2010 rok to i z tym sobie poradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 17:06, Anim napisał:

Teraz powinniśmy im pokazać stadionami i autostradami do 2012. Gorycz i pochopne słowa to domena
przegranych i nie ma sensu rozmawiać.

Faktycznie,tylko jakby Polacy zrobili takie coś to od razu była by afera że obrażamy inne kraje.A tu? Mogą o nas wszystko powiedzieć.

Dnia 19.04.2007 o 17:06, Anim napisał:

Nie nakręcajmy się - jesteśmy słabi piłkarsko, nie mamy stadionów i dróg. Rządzeni jesteśmy
zaś przez osoby postrzegane tak a nie inaczej - reszta to tylko garść chamstwa, co razem z
jakimś wewnętrznym niezadowoleniem z tego, że dużo w tym prawdy - gotuje w nas krew.

Tak,ale Leo coś w końcu zmienił w naszej piłce.Stadionów co prawda nie mamy wogóle -takich jak np w Hiszpani czy Francji , ale teraz jest szansa żeby coś zmienić,żeby pokazać tym wszystkim dumnym i zarozumiałym że Polak też potrafi ;)

Dnia 19.04.2007 o 17:06, Anim napisał:

Ale w POS6 albo FM 2007 i tak im dokopiemy ;)

Hehe,co do tego nie mam wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ile ja bym dałe żeby Tomaszewskiemu zakneblowali usta. Mam go powy żej uszu, a tu się zapowiada, że przez najbliższe 5 lat będzie go pełno, bo przecież EKSPERT (pożal się Boże).
Druga Sprawa.... Listek. Udało mu się fak, ale powinno mu się powiedzieć DO-WI-DZE-NIA! On nad dużą organizacją panować nie potrafi, jak pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:10, Domek napisał:

> Polska jest nielubiana w Europie. Są stereotypy, których tak łatwo nie "przeskoczymy".
Ogólnie
> informacje o Euro 2012 przyjąłem dość sceptycznie. Początkowo była radość a potem pomyślałem

> jak przez 5 lat zdążymy ze wszystkim? Mam na myśli głównie autostrady.

Nie rozumiem jakim trzeba być hipermegaultrapesymistą, żeby widzieć coś złego w organizacji
Euro 2012 przez Polskę i Ukrainę. Jak to "co będzie jak nie zdążymy ze wszystkim"? Jeżeli faktycznie
tak będzie, to w odpowiednim momencie zabiorą nam po prostu te mistrzostwa i tyle. I będzie
jak dawniej.

IMO możemy na tym tylko i wyłącznie zyskać.

Nie jestem pesymistą, a realistą. Jeżeli rocznie budujemy 3 km autostrad to jak przez 5 lat wybudujemy 900? Chyba, że pieniądze z UE oraz zagraniczni inwestorzy pomogą na tyle, aby założone plany zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:25, Bartkula napisał:

Zapraszam do popierania:
http://www.euro2012naslaskim.pl/

Chorzów jednak nie jest takim miastem jak pozostałe, nie jest centrum regionu...Poza tym nie wiem czemu, ale wciąż pamiętam jak było w meczu z Kolumbią... Nieźle się wtedy Boruc wkurzył, pamiętacie? Ale z Portugalią to pokazali świetny doping. Więc to chyba już nie ma znaczenia...Ale oprócz śląskiego to nie wiem czemu Chorzów miałby organizować. Jednak lepsze bazy powstałaby w większych miastach - moim zdaniem wybór miast jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że w końcu jakaś wielkie wydarzenie sportowe odbywa się w Polsce. Należy się jednak martwić, czy zdążą zbudować tyle autostrad ( tu prawdopodobne jest to, że aby zdążyć zaniedbają normalne drogi :( ) i stadion w Gdańsku ( Balic Arena, po prostu nie mogli dać gorszej nazwy :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 17:10, Domek napisał:

IMO możemy na tym tylko i wyłącznie zyskać.


Mnie tylko ciekawi komu zabiorą, żeby to wszystko sfinansować... 500 miliardów euro (całkowity koszt mistrzostw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:41, Zgłębiczart napisał:

Ludzie, co wy macie z tą Balic Areną? W Gdańsku powstanie Baltic Arena lol xD A swoją
drogą to będzie piękny stadion ...

No stadion będzie ładny...ale nocą! Nazwa rzeczywiście średnia, ale sam bym lepszej nie wymyślił więc niech będzie ta :P.
Zauważyliście, że stadion w Warszawie ma wyglądać jak taka opona :D!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2007 o 17:43, HiroshiTakubo napisał:

Zauważyliście, że stadion w Warszawie ma wyglądać jak taka opona :D!??

I bardzo dobrze :) To będzie chyba najoryginalniejszy stadion jaki ma powstać. Fajnie że projaktanci mają jakieś ambicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować