Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 15:31, bezimienny15 napisał:

Ludzie z europy nie są przyzwyczajeni do takich kiepskich dród,

Większość i tak pewnie przyleci samolotami,a ci co mają blisko to już te drogi znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:24, Domon napisał:

No tak. Ale bierzesz tu pod uwage kibiców z Polski a przyjadą zza granicy.


Ale późniejsze utrzymanie takich obiektów również kosztuje i jest w jakimś stopniu proporcjonalne do ich wielkości. Ty mówisz o kilku meczach rozgrywanych w ramach Mistrzostw Europy, gdzie rzeczywiście stadion wypełni się po brzegi. Ja mówię o bardziej długoterminowej perspektywie. Poza tym ostatnio zauważa się tendencję do zmniejszania tego typu obiektów. Stary stadion Juventusu czyli Stadio delle Alpi początkowo miało pojemność 70.000, nowo budowana Juventus Arena ma mieć 40.000. Podobnie słynna Maracana - kiedyś zmieściło się na niej podobno 200.000 kibiców (choć oficjalny rekord to nieco ponad 170.000), zaś obecna pojemność to zaledwie 70.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem EURO 2012 przyniesie wiele korzyści. Przedewszystkim będzie wiele nowych stadionów , większa bezpieczność na stadionach, większe zainteresowanie się piłką nożną w śród młodzieży, wzbogaci sie polska piłka , nowe drogi i promocja naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:49, Jojti napisał:

Moim zdaniem EURO 2012 przyniesie wiele korzyści.

Moim też :D

>Przedewszystkim będzie wiele nowych stadionów

Dnia 20.04.2007 o 15:49, Jojti napisał:

, większa bezpieczność na stadionach,

No przedewszystkim długo wyczekiwany stadion Narodowy :D i w Krakowie pudło na 30 tysięcy ;) nieźle ;D

Dnia 20.04.2007 o 15:49, Jojti napisał:

większe zainteresowanie się piłką nożną w śród młodzieży,

Niewiele osób wspominało o tym wcześniej a to ważne... może pojawią się jakieś nowe talenty co zaczęły trenować w przypływie radości po ogłoszeniu że mamy Euro2012?

Dnia 20.04.2007 o 15:49, Jojti napisał:

wzbogaci sie polska piłka , nowe drogi i promocja naszego kraju.

No racja. Nowe drogi. Coś typowo polskie można by rzec, czyli dziury pójdą w zapomnienie :D i niezła promocja... to do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:08, Carl92 napisał:

Jeśli jesteście ciekaw jak będą wygląda stadiony na Euro 2012 wejdźcie na tą stronkę. Niektóre
projekty są imponujące. M.i Stadion Gdański
http://stadiony.net/projects.php#aktualne

Stronkę znam. Nie powiem. Ale te stadiony mają gigantyczne koszta, i nawet nie mam podstaw prawnych do ich budowy... robota papierkowa może trwać ze 2 lata... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:30, rafisport napisał:

Mi szczególnie zaimponował projekt stadionu Baltic Arena. Myślę że będzie to najładniejszy
stadion w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie...


nie liczy się to czy będą ładne tylko to że wogóle będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:45, bezimienny15 napisał:

> Mi szczególnie zaimponował projekt stadionu Baltic Arena. Myślę że będzie to najładniejszy

> stadion w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie...

nie liczy się to czy będą ładne tylko to że wogóle będą.

niom ale jak już wybudują stadion to niech nasi nie zrobią nam siary i niech wygrają
i będzie cacy ;)
a od ME do MŚ i do IO i potem może być koniec świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:45, bezimienny15 napisał:

nie liczy się to czy będą ładne tylko to że wogóle będą.


Oczywiste, ze liczy sie najbardziej, żeby w ogóle były, ale jak już mają być to przecież muszą reprezentować jakiś poziom. Zgadzam się z rafisportem, że Baltic Arena moze być jednym z najładniejszych stadionów w Europie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:45, bezimienny15 napisał:

nie liczy się to czy będą ładne tylko to że wogóle będą.

Masz złe podejście .Gdyby tak było dalej klepalibyśmy maluchy i Polonezy . Nie ważne jakie oby były .Stadion ma być ładny i funkcjonalny .Jego wygląd jest równie ważny gdyż prawie zawsze jest wizytówką miasta i drużyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:10, Madia napisał:

> Moim zdaniem EURO 2012 przyniesie wiele korzyści.
Moim też :D

>Przedewszystkim będzie wiele nowych stadionów
> , większa bezpieczność na stadionach,
No przedewszystkim długo wyczekiwany stadion Narodowy :D i w Krakowie pudło na 30 tysięcy ;)
nieźle ;D

> większe zainteresowanie się piłką nożną w śród młodzieży,
Niewiele osób wspominało o tym wcześniej a to ważne... może pojawią się jakieś nowe talenty
co zaczęły trenować w przypływie radości po ogłoszeniu że mamy Euro2012?

> wzbogaci sie polska piłka , nowe drogi i promocja naszego kraju.
No racja. Nowe drogi. Coś typowo polskie można by rzec, czyli dziury pójdą w zapomnienie :D
i niezła promocja... to do roboty :D

No to są dobre strony minusy ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:01, Jojti napisał:

No to są dobre strony minusy ?? :P

Minusy? Mogło by się wydawać, że w takim wydarzeniu nie ma minusów. Osobiście widzę dwa.
1. Jeśli zbyt skupimy się na problematyce rozwoju stadionów, infrastruktury itd itp. to możemy pominąć inne problemy w Polsce.. takie jak edukacja, słuzba zdrowia... ale to sie raczej da połączyć
2. To nie problem, ale taki zabawny dodatek :D (chociaż czasami irytujący szczególnie jak sie mieszka w takim turystycznym mieście jak Kraków): stada turystów :D tym razem kibiców.. i jeszcze nie można zapominać, że jak dojdzie do bitek na naszym terenie to będzie na nas, że mamy złą policje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:09, Madia napisał:

> No to są dobre strony minusy ?? :P
Minusy? Mogło by się wydawać, że w takim wydarzeniu nie ma minusów. Osobiście widzę dwa.
1. Jeśli zbyt skupimy się na problematyce rozwoju stadionów, infrastruktury itd itp. to możemy
pominąć inne problemy w Polsce.. takie jak edukacja, słuzba zdrowia... ale to sie raczej da
połączyć
2. To nie problem, ale taki zabawny dodatek :D (chociaż czasami irytujący szczególnie jak sie
mieszka w takim turystycznym mieście jak Kraków): stada turystów :D tym razem kibiców.. i jeszcze
nie można zapominać, że jak dojdzie do bitek na naszym terenie to będzie na nas, że mamy złą
policje ;/

haha w moim graidołku to nie ma co zwiedzać wiec sie tego nie obawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:13, Jojti napisał:

haha w moim graidołku to nie ma co zwiedzać wiec sie tego nie obawiam :D

No najgorzej to chyba ma Warszawa... bo niedość, że dostali dobre mecze to jeszcze stolica... Gdańsk też ma przerąbane, bo nad morzem a wiadomo jak będzie ciepło to ludzie przy okazji się kąpać w Bałtyku będą xD A do Krakowa to mogą na noclegi przyjeżdżać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:22, Madia napisał:

> haha w moim graidołku to nie ma co zwiedzać wiec sie tego nie obawiam :D
No najgorzej to chyba ma Warszawa... bo niedość, że dostali dobre mecze to jeszcze stolica...
Gdańsk też ma przerąbane, bo nad morzem a wiadomo jak będzie ciepło to ludzie przy okazji się
kąpać w Bałtyku będą xD A do Krakowa to mogą na noclegi przyjeżdżać xD

a wszystko będzie zależeć od miejsca rozegrywanie meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to będzie jedna wielka klapa ze strony Polski. Może wybudują jeden stadion w Warszawie, ale o innych albo zapomną, albo "trochę" je odnowią. Podobno mamy dostać 100 milionów euro na to przedsięwzięcie, ale część na pewno pójdzie do kieszeni polityków. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Jak usłyszałem że mamy organizować Euro 2012 to pomyślałem że to żart. A jednak. Osobiście już zbieram kase na bilety. Fakt mam troche obaw jak to wszystko będzie zorganizowane. Ale jestem dobrej myśli. I jeszcze jakby nasze Orły doszły tak do półfinału to już całkiem bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:03, Murezor napisał:

Heh.. Jak usłyszałem że mamy organizować Euro 2012 to pomyślałem że to żart. A jednak. Osobiście
już zbieram kase na bilety. Fakt mam troche obaw jak to wszystko będzie zorganizowane. Ale
jestem dobrej myśli. I jeszcze jakby nasze Orły doszły tak do półfinału to już całkiem bajka.

Jeśli nasi wyjdą z grupy to będzie dopiero sukces!!! Na więcej bym nie liczył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować