Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

No właśnie...To jedyny powód dla którego nigdy nie byłem i nigdy nie będę na meczu (Nawet na Euro 2012).Co prawda byłem na meczu w Londynie (Watford vs Arsenal).Na końcu wpuszczali za darmo to skorzystałem:)Nawet wtedy chuligani "działali".Co prawda tylko diabełkami ale....

P.s. Nawet jak stałem koło jednego "dziadka" to co drugie słowo brzmiało ****** Henry itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zachowanie kibiców angielskich niewiele się różni od polskich. :) Ja ciąglę sądzę, że ludzi przychodzą na mecze, żeby wyładować emocje. A jak ktoś miał naprawdę zły dzień, to wiadomo co się dzieje na stadionie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy za mało czasu nie wyrobimy sie! Przez 50 lat nie zbudowaliśmy dobrego dużego stadionu i mamy zbudowac kilka w 5 lat??? a co z naszymi drogami i z polityką w ukraine która jest ciągle na pierwszym planie najwazniejszych spraw w tym kraju! Mimo tego że sie ciesze! to myśle że to jednak nie najlepsza decyzja ze my to mamy organizować! lepiej by wyszli włosi ale cóż zobaczymy! ja to widze bardzo czarno tym bardziej że na czele tego wszystkiego może stanąć jarosław K. a w tedy ojojjj...
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. Wyładować emocje.. To puby w Anglii muszą być doszczętnie zniszczone zawsze... Heh. Jednak co emocje na stadionie a te przed telewizornią to co innego. Jak oglądałem mecz Barca vs. Villareal i gdy zobaczyłem najpiękniejszą bramke sezonu Ronaldinho to zaniemówiłem. Później gdy oglądałem ją z widoku widza na stadionie to krzyczałbym razem z nimi.. To jest inne oglądanie po prostu.

A czy wyjdziemy z grupy do Euro 2012? hm... Jak sie postarają.. Jeśli graliby tak samo jak teraz, to jestem tego pewien na 100%. Ale nie wiadomo też czy trenerem nie będzie jakiś Janas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:24, Murezor napisał:

heh.. Wyładować emocje.. To puby w Anglii muszą być doszczętnie zniszczone zawsze... Heh. Jednak
co emocje na stadionie a te przed telewizornią to co innego. Jak oglądałem mecz Barca vs. Villareal
i gdy zobaczyłem najpiękniejszą bramke sezonu Ronaldinho to zaniemówiłem. Później gdy oglądałem
ją z widoku widza na stadionie to krzyczałbym razem z nimi.. To jest inne oglądanie po prostu.

A czy wyjdziemy z grupy do Euro 2012? hm... Jak sie postarają.. Jeśli graliby tak samo jak
teraz, to jestem tego pewien na 100%. Ale nie wiadomo też czy trenerem nie będzie jakiś Janas...

Może masz rację. :) Ale to w małym stopniu sprawdza się u kibiców polskich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:19, Vuko Drakkainen napisał:

Mamy za mało czasu nie wyrobimy sie! Przez 50 lat nie zbudowaliśmy dobrego dużego stadionu
i mamy zbudowac kilka w 5 lat??? a co z naszymi drogami i z polityką w ukraine która jest ciągle
na pierwszym planie najwazniejszych spraw w tym kraju! Mimo tego że sie ciesze! to myśle że
to jednak nie najlepsza decyzja ze my to mamy organizować! lepiej by wyszli włosi ale cóż zobaczymy!
ja to widze bardzo czarno tym bardziej że na czele tego wszystkiego może stanąć jarosław K.
a w tedy ojojjj...
Pozdr.


Ale trzeba też zwrócić uwage na, to że przez cały ten czas nie mięliśmy takiej motywacji jak teraz.
Ja przyszłości nie widze w tak czarnych barwach, chociaż jestem okropnym sceptykiem.
Oczywiście wszysko może się zmienić jeżeli patronat nad tym wszystkim obejmie Jarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:24, Murezor napisał:

heh.. Wyładować emocje.. To puby w Anglii muszą być doszczętnie zniszczone zawsze... Heh. Jednak
co emocje na stadionie a te przed telewizornią to co innego. Jak oglądałem mecz Barca vs. Villareal
i gdy zobaczyłem najpiękniejszą bramke sezonu Ronaldinho to zaniemówiłem. Później gdy oglądałem
ją z widoku widza na stadionie to krzyczałbym razem z nimi.. To jest inne oglądanie po prostu.

Tak wiem jaka to jest różnica, brameczka na stadionie zobaczona a w tv... tak samo było z bramką Gołosia w meczu z Wisłą Płock jak mu piłka zeszła z nogi i poszła w okienko xD gdy potem oglądałam tą bramke to nie wyglądała już aż tak ślicznie xD no ale wiadomo na stadionie adrenalina xD

Dnia 20.04.2007 o 21:24, Murezor napisał:

A czy wyjdziemy z grupy do Euro 2012? hm... Jak sie postarają.. Jeśli graliby tak samo jak
teraz, to jestem tego pewien na 100%. Ale nie wiadomo też czy trenerem nie będzie jakiś Janas...

Ja myślę, że to zależy. Jak zaczniemy wyprzedawać te nasze talenty na zachodnie ławki to wiele z tej kadry mieć nie będziemy. Jeśli się wprowadzi dobrą politykę transferową to może może... a co do Janasa to jak on będzie trenerem to mamy szanse 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden wielki munus, który na pewno się pojawi. Gdy Polacy wybudowali autostrady, wprowadzili koszmarne opłaty za przejazdy. Podobnie będzie z biletami na mecze. Ceny będą kosmiczne, "bo musi się zwrócić za budowę". Nieważne, że dostaniemy tą kasę od Unii. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:40, Iosis napisał:

Jest jeszcze jeden wielki munus, który na pewno się pojawi. Gdy Polacy wybudowali autostrady,
wprowadzili koszmarne opłaty za przejazdy. Podobnie będzie z biletami na mecze. Ceny będą kosmiczne,
"bo musi się zwrócić za budowę". Nieważne, że dostaniemy tą kasę od Unii. xD


A mi nie wydaję się że bilety będą jakieś kosmicznie drogie... to nie o to chodzi w tym wszystkim... poza tym Polski rząd nie może dawać za wysokich cen biletów gdy fundusze są europejskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:04, reaven1 napisał:

A mi nie wydaję się że bilety będą jakieś kosmicznie drogie... to nie o to chodzi w tym wszystkim...
poza tym Polski rząd nie może dawać za wysokich cen biletów gdy fundusze są europejskie...


O ile dobrze orientuję się w temacie to rząd akurtat zbyt wiele nie do gadania. O cenach biletów decydować będzie chyba jednak UEFA, bo to ona jest organizatorem Mistrzostw. Myślę, że możemy się przygotować na jakieś 150-200 zł, czyli powiedzmy €40-50 za najtańszą wejściówkę na zwykły meecz. Swoją drogą ciekawe w jakiej walucie będziemy wtedy płacić. Według ostatnich zapowiedzi naszych władz rok 2012 jest właśnie tym, w którym możemy spodziewać się wprowadzenia nowej waluty i takie posunięcie byłoby znacznym ułatwieniem dla milionów gości z całego kontynentu mających odwiedzić nasz kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 10:28, Klimos napisał:

O ile dobrze orientuję się w temacie to rząd akurtat zbyt wiele nie do gadania. O cenach biletów
decydować będzie chyba jednak UEFA, bo to ona jest organizatorem Mistrzostw. Myślę, że możemy
się przygotować na jakieś 150-200 zł, czyli powiedzmy €40-50 za najtańszą wejściówkę
na zwykły meecz. Swoją drogą ciekawe w jakiej walucie będziemy wtedy płacić. Według ostatnich
zapowiedzi naszych władz rok 2012 jest właśnie tym, w którym możemy spodziewać się wprowadzenia
nowej waluty i takie posunięcie byłoby znacznym ułatwieniem dla milionów gości z całego kontynentu
mających odwiedzić nasz kraj.


no właśnie... oni dali kasę oni decydują... tak w zasadzie to wydaje mi się, że ta cała farsa ze stadionami to tylko pretekst by się nam do kraju wpierdzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:30, reaven1 napisał:


> O ile dobrze orientuję się w temacie to rząd akurtat zbyt wiele nie do gadania. O cenach
biletów
> decydować będzie chyba jednak UEFA, bo to ona jest organizatorem Mistrzostw. Myślę, że
możemy
> się przygotować na jakieś 150-200 zł, czyli powiedzmy €40-50 za najtańszą wejściówkę

> na zwykły meecz. Swoją drogą ciekawe w jakiej walucie będziemy wtedy płacić. Według ostatnich

> zapowiedzi naszych władz rok 2012 jest właśnie tym, w którym możemy spodziewać się wprowadzenia

> nowej waluty i takie posunięcie byłoby znacznym ułatwieniem dla milionów gości z całego
kontynentu
> mających odwiedzić nasz kraj.

no właśnie... oni dali kasę oni decydują... tak w zasadzie to wydaje mi się, że ta cała farsa
ze stadionami to tylko pretekst by się nam do kraju wpierdzielić...

Z tym (zbyt wulgarne słowo, nie chcę dostać degrada) to nie zgodzę się. Może tylko Amerykanie z tą tarczą antyrakietową. Budują u nas, a ich będzie chronić. A co do nowej waluty, to ja jestem za. Łatwiej będzie gościom na mistrzostwach, a nam będzie później wygodnie przy wyjazdach za granicę. Nie trzeba będzie do kantorów przynajmniej chodzić. Mnie osobiście to nigdy się nie chciało. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:56, kolektor napisał:

Najlepiej zapowiada się stadion w Gdańsku.
Robią go ci co robili Alianz Arena w Monachium ...


No tak tylko teraz już nie Alianz Arena tylko Fussball Arena (pisze się chyba z tą literką co w Niemieckim oznacza "ss" a wygląda podobnie jak Polskie "b"). A co do nazwy to Alianz przestał płacić i zmięnili nazwe...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:01, Doktor14 napisał:

No tak tylko teraz już nie Alianz Arena tylko Fussball Arena (pisze się chyba z tą literką
co w Niemieckim oznacza "ss" a wygląda podobnie jak Polskie "b"). A co do nazwy to Alianz przestał
płacić i zmięnili nazwe...


Eee? Może i przestał płacić, ale nic nie słyszałem o zmianie nazwy, czy to jakieś potwierdzone źródło? Dalej widuje, że nazywa się to AA.
A co do nazwy, to obojętnie czy piszesz Fußball Arena czy Fussball Arena. Oba poprawnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:30, Vaxinar napisał:

Eee? Może i przestał płacić, ale nic nie słyszałem o zmianie nazwy, czy to jakieś potwierdzone
źródło? Dalej widuje, że nazywa się to AA.
A co do nazwy, to obojętnie czy piszesz Fußball Arena czy Fussball Arena. Oba poprawnie. :)


Szczerze mówiąc nigdzie nie widziałem "pisanej" nowej nazwy, ale poski komentetor sportowy, już nie pamiętam jaki, komentując mecz Bayern Monachium - AC Milan używał cały czas nazwy właśnie Fussball Arena a nie Alianz Arena.

Niewiem jak bardzo jest to oficjalne, ale ten komentator tak mówił. A gdy później w szkole zapytałem się kolegi o co chodzi z tą zmiana nazwy (kolega dość dobrze się oriętuje w tych sprawach) potwierdził, że nazwa została zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:41, Doktor14 napisał:

Niewiem jak bardzo jest to oficjalne, ale ten komentator tak mówił. A gdy później w szkole
zapytałem się kolegi o co chodzi z tą zmiana nazwy (kolega dość dobrze się oriętuje w tych
sprawach) potwierdził, że nazwa została zmieniona.

O kurcze to ja nawet nie miałam pojęcia, że zmienili tą nazwe ;D ale najważniejsze to, że będziemy mieć równie piękny stadion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:41, Doktor14 napisał:

Szczerze mówiąc nigdzie nie widziałem "pisanej" nowej nazwy, ale poski komentetor sportowy,
już nie pamiętam jaki, komentując mecz Bayern Monachium - AC Milan używał cały czas nazwy właśnie
Fussball Arena a nie Alianz Arena.


Tylko wiesz... to że tak gadał to nic nie znaczy, bo to po prostu znaczy arena piłki nożnej. A nazwa dalej widnieje na stadionie, gdyby zmienili to i napis by zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować