Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 17:44, Joorg napisał:

i zagadka: po ile jest euro?
po 2012!

Ale denna zagadka.
Fajny jest ten nowy dodatek do Gazety wyborczej. Duzo jest o prezentacji, na dzien przed ogłoszeniem wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:53, Joorg napisał:

> No to chyba jesteś ślepe i głuche dziecko. było było! nic nowego!

Uspokuj sie. Nie chce sie z tobą kłucić. W tym dodatku było dużo napisane o liście do UEFA i prezentacji. Ale zostawmy lepiej juz ten temat :)
A tak apropo to w necie coraz częściej widze pesymistyczne komentarze x( Nie wiem czemu, powinniśmy sie cieszyc że w ogóle mamy szanse na ogranizacje takiej imprezy. Mam nadzieje że za 5 lat będzie już zupełnie inny rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:00, Joorg napisał:

kaczyński dojdzie do wniosku, że w 2012 będzie koniec świata więc po co się starać :)

Znająć Kaczyńskiego to będzie sie starał nawet w chwili gdy w Ziemie uderzy (przykładowo) Słońce :) Mam nadzieje że rząd nie popsuje takiej szansy jaką jest organizowanie EURo x| Zobaczymy w 2012... (a może nawet wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:04, Zgłębiczart napisał:

> kaczyński dojdzie do wniosku, że w 2012 będzie koniec świata więc po co się starać :)

Znająć Kaczyńskiego to będzie sie starał nawet w chwili gdy w Ziemie uderzy (przykładowo) Słońce
:) Mam nadzieje że rząd nie popsuje takiej szansy jaką jest organizowanie EURo x| Zobaczymy
w 2012... (a może nawet wcześniej)

noo ale w końcu do 2012 roku to chyba Kaczyńskiego już nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:10, Joorg napisał:

oby go już nie było ale pożyjemy zobaczymy :]

do 2012 to będą jeszcze 2 kadencje chyba to raczej go nie powinno być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:08, Norbi.7 napisał:


> Według mnie Ukraińcy to nawet z grupynie wyjdą.

Ukraina jest postawiona wyżej od Polski w rankingu FIFA. Ciekawi mnie ile będą kosztowały bilety
na 1 mecz

No i co z tego wynika? Ranking FIFA nie jest według mnie zbyt aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:18, fataem napisał:

No i co z tego wynika? Ranking FIFA nie jest według mnie zbyt aktualny.

Ok, ale to oni walczyli jak równy z równym w MŚ, odpadając dopiero w 1/4 po meczu z późniejszymi Mistrzami Świata. To oni, nie my. Ponadto walczą jak równy z równym w El. Euro 2008 a w grupie mają Francuzów, Szkotów i Włochów! Czyli Mistrzów i vicemistrzów Świata. Do tego zbudowali sobie podstawy i myślę, że będą grać jeszcze lepiej. Uważam że zarówno na Euro 2008 jak i 2012 mogą powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:32, Madia napisał:

> No i co z tego wynika? Ranking FIFA nie jest według mnie zbyt aktualny.
Ok, ale to oni walczyli jak równy z równym w MŚ, odpadając dopiero w 1/4 po meczu z późniejszymi
Mistrzami Świata. To oni, nie my. Ponadto walczą jak równy z równym w El. Euro 2008 a w grupie
mają Francuzów, Szkotów i Włochów! Czyli Mistrzów i vicemistrzów Świata. Do tego zbudowali
sobie podstawy i myślę, że będą grać jeszcze lepiej. Uważam że zarówno na Euro 2008 jak i 2012
mogą powalczyć.

Tylko, że Tymoszczuk Schewczenko raczej nie będą już grali, a to jest podstawa składau Ukraińców, a następców nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:42, Pawlo100 napisał:

Kozak sprawa że będzie u nas !!!! :D. ALE I TAK GO NIE WYGRAMY :P


O to sie nie musisz martwic ;]. Statystyki mówią, ze gospodarze raczej nie wygraywaja mistrzostw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Miliardy wyrzucone na jakieś igrzyska. Zadłużmy się jeszcze bardziej. Ludzie potrzebują pracy i normalności, a nie igrzysk. Podatników będzie to kosztować pi razy drzwi:
1. stadiony - 8 mld
2. 1000 km dróg 10-15 mld
3. 12x odnowa lotnisk 20-25 mld
4. 2200 km linii kolejowych i ich naprawa 40 mld
5. 300 hoteli 8-10 mld
6. druga nitka metra 8-10 mld
Znowu zacznie się okradanie obywateli... niech płacą ci, co ten burdel chcą. Socjalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować