Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 22:19, pretorianie napisał:

Nie wiem dlaczego finał ma być w Kijowie, Czy ktoś może mi to wyjaśnić?


Finał z powodzeniem może być w Kijowie. W końcu to Ukraina nas zaprosiła do udziału a nie my Ukraine. Przez ten fakt mysle, że to ona ma pierszenstwo przed ustalaniem gdzie mają się odbyć mecze. Noi ustalili razem z Polską, że mecz inauguracyjny i półfinał mają się odbyć w Warszawie i za to powinniśmy dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że dobrze się stało bo wybrali nas na organizatorów EURO2012. Może w końcu będziemy mieli jakieś prawdziwe stadiony na europejskim poziomie i nareszcie wezmą się za budowę autostrad i modernizowanie kolei. Kraj się rozwinie a Polska zdobędzie Mistrzostwo Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:52, edzio13 napisał:

A ja uważam, że dobrze się stało bo wybrali nas na organizatorów EURO2012. Może w końcu będziemy
mieli jakieś prawdziwe stadiony na europejskim poziomie i nareszcie wezmą się za budowę autostrad
i modernizowanie kolei. Kraj się rozwinie a Polska zdobędzie Mistrzostwo Europy.


Marzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:22, Doktor14 napisał:

> Nie wiem dlaczego finał ma być w Kijowie, Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
>

Finał z powodzeniem może być w Kijowie. W końcu to Ukraina nas zaprosiła do udziału a nie my
Ukraine. Przez ten fakt mysle, że to ona ma pierszenstwo przed ustalaniem gdzie mają się odbyć
mecze. Noi ustalili razem z Polską, że mecz inauguracyjny i półfinał mają się odbyć w Warszawie
i za to powinniśmy dziękować.

>JA CI NIE WYJAśNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław tym problemem się już zajął :) Przede wszystkim budowę tego stadionu planował niezależnie od mistrzostw. Po drugie miasto od kilku dni jest właścicielem klubu piłkarskiego Śląska, kupionego za grosze (5 milionów). W ciągu dwóch lat klub ma awansować do ekstraklasy, a wtedy o utrzymanie obiektu nie powinno być trudno. Miasto od kilku lat mówi o stworzeniu we Wrocławiu drużyny na wysokim poziomie, a teraz te obietnice realizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 11:34, wojowwnik napisał:

Mam nadzieję, że mecze będą również na stadionie w jakże pięknym mlekiem i miodem płynącym
mieście Chorzowie.


Z tego co pamiętam to Chorzów jest jednym z miast rezerwowych... a szkoda bo ja także bym chciał żeby tam się coś działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 08:11, Nyron napisał:

> A ja uważam, że dobrze się stało bo wybrali nas na organizatorów EURO2012. Może w końcu
będziemy
> mieli jakieś prawdziwe stadiony na europejskim poziomie i nareszcie wezmą się za budowę
autostrad
> i modernizowanie kolei. Kraj się rozwinie a Polska zdobędzie Mistrzostwo Europy.

Marzenia :]


Co nazywasz marzeniem? Że się rozwiniemy w końcu czy że Polska zdobędzie Mistrzostwo Europy?? Jak dla mnie to chyba to drugie będzie jeszcze marzeniem przez długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 12:37, reaven1 napisał:

> Mam nadzieję, że mecze będą również na stadionie w jakże pięknym mlekiem i miodem płynącym

> mieście Chorzowie.

Z tego co pamiętam to Chorzów jest jednym z miast rezerwowych... a szkoda bo ja także bym chciał
żeby tam się coś działo:)


Dokładnie, Chorzów jest miastem rezerwowym... Może złóżmy petycję, żeby w Chorzowie były mecze.. Spróbować zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 12:40, haderQ napisał:

Dokładnie, Chorzów jest miastem rezerwowym... Może złóżmy petycję, żeby w Chorzowie były mecze..
Spróbować zawsze można


Spróbować i można by było, ale po 1 by nas wyśmiali, po drugie stadion jest malutki amusoi być powyżej (40000 miejsc) a po 3 kto by sie na to połasił... szkoda, a Chorzów na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 12:42, reaven1 napisał:

> Spróbować zawsze można

Spróbować i można by było, ale po 1 by nas wyśmiali, po drugie stadion jest malutki amusoi
być powyżej (40000 miejsc) a po 3 kto by sie na to połasił... szkoda, a Chorzów na to zasługuje.


No właśnie, Chorzów na to zasługuje... Nie wiem czy by nas wyśmiali... No i cio z tego, że malutki, w Poznaniu modernizują więc w Chorzowie też by wypadało... Szkoda by była wielka, do Poznania z Częstochowy mam daleko a tak to Chorzów blisko na ME :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 12:42, reaven1 napisał:

Spróbować i można by było, ale po 1 by nas wyśmiali, po drugie stadion jest malutki amusoi
być powyżej (40000 miejsc) a po 3 kto by sie na to połasił... szkoda, a Chorzów na to zasługuje.

W dzień ogłoszenia organizacji przez nas mistrzostw trwała dyskusja o innych miastach i konkluzja była całkiem prosta: nie ważne kto na to zasługuje, ale kto przedstawił lepszy projekt organizacji imprezy, to było czynnikiem decydującym o wyborze miast. A nie jakieś tam gadanie "gdzie byłoby fajniej jakby były mecze". Były konkretne kryteria według, których wybierano projekty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie :P, ale to najpierw niech zaczną coś robić. Wiadomo pewnie wam,że na Ukrainie juz trwają prace budowlane, a u nas??? Wyobrażacie sobie co będzie jak zawalą termin? Boje się nawet o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:43, marian538 napisał:

Wszystko fajnie :P, ale to najpierw niech zaczną coś robić. Wiadomo pewnie wam,że na Ukrainie
juz trwają prace budowlane, a u nas??? Wyobrażacie sobie co będzie jak zawalą termin? Boje
się nawet o tym myśleć...

Jeśli to sie stanie to ja uciekam z kraju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad wszystkim czuwać będą przedstawiciele Unii i UEFA. Jeśli zauważą, że nie zdążymy z przygotowaniem imprezy przeniosą mistrzostwa do Italii, w której gotowa jest przez cały czas. Nam pewnie dowalą jakąś karę pieniężną, którą będą spłacać nasze prawnuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:49, gaax napisał:

Nad wszystkim czuwać będą przedstawiciele Unii i UEFA. Jeśli zauważą, że nie zdążymy z przygotowaniem
imprezy przeniosą mistrzostwa do Italii, w której gotowa jest przez cały czas.

Tak pamiętam,, nie pozostaje mi nic innego, jak wierzyć w ludzi, którym będzie zależeć, to pięć lat, ale tak wiele do zrobienia. Ciekawe kto to wszystko zorganizuje, wybuduje, zaopatzry, jak większość pracowników za granicą:P Czeka nas najzad tańszej siły roboczej z Chin :P To dopiero...heheh

>Nam pewnie dowalą

Dnia 23.04.2007 o 13:49, gaax napisał:

jakąś karę pieniężną, którą będą spłacać nasze prawnuki ;]


Albo lepiej, ale to nic, gorsza będzie kompromitacja na skalę globalną i nienawiść społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.04.2007 o 14:06, marian538 napisał:

Czeka nas najzad tańszej siły roboczej z Chin :P To
dopiero...heheh

Niekoniecznie. Może w końcu będzie to czynnik hamujący emigracje zarobkowe, a nawet sprowadzający budowlańców do Polski

Dnia 23.04.2007 o 14:06, marian538 napisał:

Albo lepiej, ale to nic, gorsza będzie kompromitacja na skalę globalną i nienawiść społeczeństwa.

No ja bardziej niż kompromitacji obawiałbym się jednak kary finansowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:49, gaax napisał:

Nad wszystkim czuwać będą przedstawiciele Unii i UEFA. Jeśli zauważą, że nie zdążymy z przygotowaniem
imprezy przeniosą mistrzostwa do Italii, w której gotowa jest przez cały czas. Nam pewnie dowalą
jakąś karę pieniężną, którą będą spłacać nasze prawnuki ;]

Tylko czy Italia się zgodzi?Wiesz obyś nie miał racji co do tej kary,to by nam jeszcze bardziej popsuło reputację.Co prawda jak się tak barziej zastanowić to też widzę to czarno - czy w 5 lat wybudujemy te: drogi,tory,hotele ,stadiony? A na dodatek młodzi wykształceni ludzie wyjechali za granicę w poszukiwaniu zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wcale tego czarno nie widzę :) O tej karze mówiłem w odpowiedzi na pytanie mojego poprzednika. Nie jestem w tej sprawie niepoprawnym optymistą, wiem że to masa roboty, ale nie wierzę żebyśmy nie wykorzystali szansy. Nie możemy być tak beznadziejni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 15:55, gaax napisał:

Ależ ja wcale tego czarno nie widzę :) O tej karze mówiłem w odpowiedzi na pytanie mojego poprzednika.
Nie jestem w tej sprawie niepoprawnym optymistą, wiem że to masa roboty, ale nie wierzę żebyśmy
nie wykorzystali szansy. Nie możemy być tak beznadziejni ;)

Zgadzam się, poziom beznadziejności osiągnąłby nowe ramy...
Mówiąc poważnie szansa jest wielka, a chyba niektórym się wydaje że 5 lat to szmat czasu, być może ale nie w tym kontekście. Boję się tylko czy cała ta impreza nie znajdzie się odrobine w cieniu igrzysk w Londynie bo tego chyba nikt nie bierze pod uwagę....Aczkolwiek tak z ME jest zawsze, więc to chyba zbędne obawy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować