Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 23:35, PJ_MW napisał:

Hiszpania wygrała Euro 2012 rozgrywane w Polsce i na Ukrainie.


Eee, ciężko tego nie wiedzieć, więc trochę dziwny post. O.o

Naprawdę to Euro wygrała Polska. Pokazaliśmy się Europie naprawdę z bardzo dobrej strony i może w końcu inne państwa nie będą miały o nas wyobrażania nieumytych alkoholików tudzież czegoś podobnego.

A tak BTW to finał trochę (haha) jednostronny. Szkoda Włochów, zwłaszcza że od 60 minut grali w 10 przez kontuzje Motty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o organizację to wywiązaliśmy się z tego zadania dobrze. Szkoda tylko, że finał był w Kijowie, bo z wielu komentarzy można było wywnioskować, że tam takiej atmosfery jak w Polsce nie było, zainteresowanie mniejsze i ludzie z gorszym nastawieniem niż Polacy. Sukcesu sportowego nie było, ale o tym już wiele słów zostało powiedziane. Szkoda, że nic w najbliższym czasie podobnego się nie wydarzy, bo co by nie mówić piłka nożna ma u nas niesamowite zainteresowanie i imprezy sportowe innych dyscyplin nie dorównają chyba nigdy futbolowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie po raz drugi udowodnili że nie można ich lekceważyć. I bardzo dobrze że pokazali Włochom co potrafią ;P
Odnośnie jeszcze do całego turnieju sądzę że był udnany nie było bowiem żadnych poważniejszych interwencji policji itp. Kibice bardzo dobrze się bawili. I to się liczy.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 00:13, MisticGohan_MODED napisał:

I po turnieju... wnie ma wątpliwości ,że były udane :]
Szkoda tylko ,że Włosi nie wygrali w finale :P


No nie mięli szans, jeszcze później w 10-tke grali, ale obronę mieli dobrą. Hiszpania w finale grała jak Hiszpania, czyli tiki taka, zabójcza szybkość i świetnie przeprowadzone ataki i strzały. Szkoda mi się zrobiło Włochów najbardziej Pirlo i Balotelliego, którzy mieli łzy w oczach. Taka jest piłka i lepsi wygrali. Hiszpania pierwszą drużyną w historii, która ma potrójny tytuł. Brawa dla Vicente Del Bosque.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hiszpania w finale grała jak Hiszpania, czyli tiki taka
po opiniach ludzi widzę, że były różne transmisje finałów. Jeżeli drużyna która przez większość meczu ma mniejsze posiadanie piłki i odbija to sobie dopiero przy grze w przewadze może grać tiki-takę to fajnie wiedzieć ;]
Z tego co ja widziałem, to Hiszpanie po raz pierwszy na tym Euro zaprezentowali szybką piłkę bez miliona zbędnych idiotycznych defensywnych podań i było to ich PIERWSZE, tak mocno zasłużone zwycięstwo na tym Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 23:24, Hellmut napisał:

9 miesięcy po nagłośnieniu sprawy dopiero tutaj to przedstawiasz? ;]

Tak na koniec Euro żeby niektórzy nie zapomnieli [ a na bank sporo osób tego nie widziało w ogóle ] że Euro to nie tylko piłka, fajne emocje i litry piwa. Szkoda tylko że o takich faktach się jakoś za bardzo nie chce mówić. No ciekawe dlaczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie zgadzam się, że o takich rzeczach nie chce się mówić, bo w okresie czasu z którego pochodził news był to jeden z najgorętszych tematów dot. Euro. Notkę wymieniono nawet na Wikipedii, z całym zestawem źródeł w postaci portali informacyjnych.

Od tego czasu mieliśmy już dokument, zapewnienia o przerwaniu działań, niewywiązanie się z nich, ponowne zwrócenie uwagi etc. Tego newsa uznaję więc za historycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może i tak ale teraz? Jak już Euro się skończyło, każdy liczy zyski, sukcesy, straty i porażki to ni chu chu, nikt nie chce psuć bądź co bądź dość pozytywnego wydźwięku owych mistrzostw i robić rabanu ... Właśnie - wszystko BYŁO a co jest? Niewiele - sam pisałeś o niewywiązanie się z działań. A tak widzisz ... narzekamy na okrutnych Azjatów [ choćby Chińczycy - nawet na forum był o tym temat ] i ich znęcaniu się nad psami a sami nie widzimy albo nie chcemy widzieć podobnych scen które rozgrywają się prawie pod naszym nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 16:51, Tyler_D napisał:

Kiedyś może i tak ale teraz? Jak już Euro się skończyło, każdy liczy zyski, sukcesy,
straty i porażki to ni chu chu, nikt nie chce psuć bądź co bądź dość pozytywnego wydźwięku
owych mistrzostw i robić rabanu ... Właśnie - wszystko BYŁO a co jest? Niewiele - sam
pisałeś o niewywiązanie się z działań. A tak widzisz ... narzekamy na okrutnych Azjatów
[ choćby Chińczycy - nawet na forum był o tym temat ] i ich znęcaniu się nad psami a
sami nie widzimy albo nie chcemy widzieć podobnych scen które rozgrywają się prawie pod
naszym nosem.


Tak? Cóż... ciekawe w takim razie, czy skoro teraz przejmujesz się psami, to czy jutro będziesz mógł zjeść śniadanie normalnie wiedząc, że setki tysięcy dzieci na całym świecie, pod rządami różnych reżimów, umierają z głodu, podczas gdy dyktatorzy zagarniają cały majątek państwa dla siebie, a każde z tych dzieci marzy o tym by móc zjeść choć jedną suchą bułkę przez cały dzień, podczas gdy ty namyślasz się, czy na kanapeczkę położyć sobie szyneczkę, czy serek z majonezem, a mógłbyś wartość tej jednej bułki codziennie przekazać, na któreś z tych dzieci.

Innymi słowy jak sprawę ktoś zauważył i zostało zrobione to co mogło być, to nie wiem po co to wyciągać, skoro jest miliard innych ważnych spraw oczekujących na rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie pierwszy raz wyjeżdżasz tu na forum do mnie z takimi hm ... nie wiem jak to dokładnie określić ale masz taki strasznie dziwny tok myślenia, zgoła inny od mojego ... Wracając do meritum ...

Skoro uważasz że w tej sprawie zostało zrobione wszystko co było do zrobienia to gratuluję, wiesz jak to się nazywa? Zamiatanie sprawy pod dywan tudzież ''wpupcimamto'' mówiąc delikatnie.

Co do przykładu - kompletnie nietrafiony - nie znasz moich warunków bytnościowych więc że tak powiem gadasz a sam nie wiesz o czym. :-) Jeżeli ja nie zjem tego śniadania albo ja zjem mniej to mnie się ''oberwie'' - poza tym skąd wiesz czy i co robię lub nie dla ogólnego ''dobra''? Nic.

Takie sprawy wyciągać imo należy między innymi dlatego że gro ludzi [ ograniczmy się w tym momencie do naszego społeczeństwa tylko ] nie ma lub ma bardzo małe pojęcie o tym, o takich aferach, przekrętach i ukrywanych tajemnicach. Poza tym jak już mówiłem - wielu ludzi oskarża Azjatów a jak już mówiłem daleko nie trzeba szukać by znaleźć podobne incydenty. Dodajmy do tego że ludzie mimo tej całej hurraoptymistycznej [ no może poza Jarkiem ] fali europodobnej winni widzieć że to miało miejsce - ciekawe ilu twoich znajomych np: o tym wie albo wiedziało przed Euro i teraz o tym też pamięta ...

Ważniejsze sprawy? Nie bądź śmieszny ... poza tym najłatwiej jest tylko mówić że są ważniejsze sprawy lub mieć na wszystko głęboko wyrąbane. Cudowne po prostu, wiesz że nie kopie się studni jak się pali? Albo że ciche przyzwolenie wraca ze zdwojoną siłą? Najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 19:43, Tyler_D napisał:

Skoro uważasz że w tej sprawie zostało zrobione wszystko co było do zrobienia to gratuluję,
wiesz jak to się nazywa? Zamiatanie sprawy pod dywan tudzież ''wpupcimamto'' mówiąc delikatnie.


MKRaven ma po prostu zdrowe podejście do życia, o wiele lepsze niż twoje - wiecznie marudzącego malkontenta, który w każdej sytuacji znajdzie powód żeby sobie ponarzekać. Euro się skończyło, psów nie wskrzesisz, ta sprawa jest zamknięta. Próbując na siłę zepsuć wizerunek zakończonego turnieju nic dobrego nie zdziałasz. Jak chcesz zbawiać świat, to próbuj zapobiegać takim sytuacjom (uprzedzając odpowiedź - wyciągając takie burdy na pewno to ci się nie uda), a nie nagłaśniać rewelacje sprzed kilku miesięcy. Co prawda trudniej wtedy o sensację, no i pole do narzekania mniejsze, ale w przeciwieństwie do zwykłego marudzenia na forum, masz szanse coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie dziwi że akurat ty tu wyjechałeś w jego obronie.

Psucie wizerunku na siłę? Bądźże poważny i ty. Ty również jak i twój przedmówca nie zrozumiał clue całego posta a ja nie zamierzam enty raz bawić się w tłumaczenie jak dziecku. Są ludzie którzy widzą tylko to co chcą widzieć, widzę że się nie dogadamy, baju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:31, Tyler_D napisał:

Jakoś mnie nie dziwi że akurat ty tu wyjechałeś w jego obronie.


To nie w niczyjej obronie, bardziej przeciwko głupiemu marudzeniu dla zasady. Wpadasz do tematu, wyciągasz sprawy przed 9 miesięcy opatrzone swoim komentarzem typu "Patrzcie, Euro wcale nie jest takie fajne" i dziwisz się że ludzie zwracają ci uwagę że marudzisz bez sensu? Naprawdę, na tym forum widzę tylko twoje marudzenie, żadnych konkretnych działań, które mogłyby coś zmienić w tym na co narzekasz. Nie dziw się później że nikt nie bierze na poważnie twoich tłumaczeń, że ty takie sprawy wyciągasz dla dobra ogółu, a nie żeby sobie ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:31, Tyler_D napisał:

Jakoś mnie nie dziwi że akurat ty tu wyjechałeś w jego obronie.

Psucie wizerunku na siłę? Bądźże poważny i ty. Ty również jak i twój przedmówca
nie zrozumiał clue całego posta a ja nie zamierzam enty raz bawić się w tłumaczenie jak
dziecku. Są ludzie którzy widzą tylko to co chcą widzieć, widzę że się nie dogadamy,
baju.


Według mnie to całkiem ważna sprawa, sam niezwykle lubię zwierzęta, ale takie bredzenie nic nie da. Zostało to zamiecione pod dywan, a jeżeli jesteś tak bardzo przejęty, to powinieneś coś zrobić wcześniej. Są ludzie, którz robią, działają w ruchach, protestują etc. i tacy jak Ty, którzy siedzą na jakiś forach i pieprzą, nie wiem co chcąc osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 15:53, Pernia napisał:

>Hiszpania w finale grała jak Hiszpania, czyli tiki taka
po opiniach ludzi widzę, że były różne transmisje finałów. Jeżeli drużyna która przez
większość meczu ma mniejsze posiadanie piłki i odbija to sobie dopiero przy grze w przewadze
może grać tiki-takę to fajnie wiedzieć ;]
Z tego co ja widziałem, to Hiszpanie po raz pierwszy na tym Euro zaprezentowali szybką
piłkę bez miliona zbędnych idiotycznych defensywnych podań i było to ich PIERWSZE, tak
mocno zasłużone zwycięstwo na tym Euro.


Racja, ale za to Włosi trochę się gubili, Hiszpanie byli dla nich za szybcy i nie mogli też dobrej akcji utworzyć. Udało im się parę razy "pogrozić" bramce Casillas''a, ale Iker dobrze bronił. W pierwszej połowie Włosi wywołali pressing na drużynie Hiszpańskiej, a później zaczęli się gubić, bo jak mówię Hiszpania grała jak Hiszpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować