Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 21:53, Mikecod2 napisał:

Najpierw niech zaczną budować stadiony x), bo ostatnio coś nic o tym nie mówią ; /

stadiony? najpierw to niech chociaż 10 km autostrady zrobią;p bo jakoś na razie im to nie wychodziło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:03, tm93 napisał:

> Najpierw niech zaczną budować stadiony x), bo ostatnio coś nic o tym nie mówią ; /
stadiony? najpierw to niech chociaż 10 km autostrady zrobią;p bo jakoś na razie im to nie wychodziło:/



ehh zgadzam się bo narazie to wszystko to czcze gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:08, Mikecod2 napisał:

> > Najpierw niech zaczną budować stadiony x), bo ostatnio coś nic o tym nie mówią ;
/
> stadiony? najpierw to niech chociaż 10 km autostrady zrobią;p bo jakoś na razie im to
nie wychodziło:/


ehh zgadzam się bo narazie to wszystko to czcze gadanie...

gadają gadają a na pół roku przed EURO przypomną se że trzyba by coś zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeh sprawa tego całego dziadostwa już ucichła, ale ja jestem pewien, że będą to robić na złamanie karku jak Grecy przed upływem terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska straci możliwość zorganizowania Euro 2012. Na razie praktycznie nic nie zotało jeszcze podjęte do roboty, co dopiero autostrady. Prezydent, minister sportu, szef PZPN cieszyli się z możliwości bardzo, ale do roboty to już nie chce im się wziąść. Odbiorą nam to Euro tak jak Kolumbii możliwośćzorganizowania Mistrzostw Świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 10:40, Algorus napisał:

mam nadzieję że jednak nie masz racji no chyba że chociaż drogi wybudują porządne potem moga
zabierać nam Euro:)

kurak wodny zanim oni sie ruszą to jusz dawno stracą możliwość organizowania euro... nie podoba mi sie to wszystko ale trzeba być dobrej myśli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 12:36, Klimos napisał:

A o tym słyszeliście ???


Tak. Wczoraj w Euro-golu mówili.
Myślę, że gość robi sobie jaja nie po raz pierwszy, jest z tego znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 13:17, Vaxinar napisał:

Tak. Wczoraj w Euro-golu mówili.
Myślę, że gość robi sobie jaja nie po raz pierwszy, jest z tego znany.


Też jestem takiego zdania. Po prostu dawno o Panu (P)ośle nie było nic słychać w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko boję tego, żebyśmy nie wyszli na cieci jeśli chodzi o organizację w porównaniu z Ukrainą. Ostatnio oglądałem reportaż z klubu Lewandowskiego Szachtara Donieck. Jakie oni mają zaplecze to głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj się dowiedziałem, że nie będzie autostrady łączącej Polski i Ukrainy. Będzie ona gotowa dopiero na rok 2015 a więc już po mistrzostwach Europy. Strasznie ciężko nam idą te prace "drogowe". Szkoda żeby Polska tylko i wyłącznie przez takie prace straciła w oczach jako organizator imprezy. Bo jeśli chodzi o kibiców to napewno będzie wszystko ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portale internetowe informują, że wobec braku budowlańców w Polsce (wolą budować na Wyspach Brytyjskich), stadiony i autostrady będą u nas budować więźniowie i "Indianie" :-)
Minister Kalata pojechała do Indii, żeby namawiać tamtejszych budowlańców na przyjazd do Polski.
http://biznes.onet.pl/g,1559923,wiadomosci.html
http://wiadomosci.onet.pl/1559903,11,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem pesymistą wydaje mi się z tego co widziałem co robiły nasze rządy z drogami przez ostatnie lata to wygląda tragicznie, więc obstawiam że na 40% nie zdążymy na czas ze wszystkim a mój tata mówi że na 100% nie zdążą ciekawe kto ma więcej racji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przeczytałem w papierowym wydaniu wyborczej,że nie zdążymy wybudować tych stadionów nawet do 2020.Niektóre projekty stadionów będą jeszcze przerabiane,a prawo pozwala oprotestować budowę w taki sposób że prace ciągną się latami.
Jeszcze jedno autostrady z Krakowa na Ukrainę też nie zdążą zrobić i to już tak oficjalnie.
Może na Lechu,Śląskim i Wiśle(najmniej prac do zrobienia) uda się zrobić,bo żaden inny stadion to chyba nie dopuszczą do ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:52, Bratek196 napisał:

Jako że jestem pesymistą wydaje mi się z tego co widziałem co robiły nasze rządy z drogami
przez ostatnie lata to wygląda tragicznie, więc obstawiam że na 40% nie zdążymy na czas ze
wszystkim a mój tata mówi że na 100% nie zdążą ciekawe kto ma więcej racji ??

Koleś ja daje 70% że nie damy rady mało ze cholernie dużo przed nami pracy to jeszcze nasz rząd ma nad tym wszystkim trzymać rekę. Co do ojca to mój w ogóle machną na to ręką a też tak uważam bi moim zdaniem to chyba jednak włosi mimo tych wybrykow kibiców powinni dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inne miasta moze zdarza z budowa stadionów w poznaniu mozna grac juz za 1,5 roku kraków to tez tylko trybuny, slask to dach, we wrocławiu maja przynajmniej teren a w gdansku droge do stadionu:D. warszawa na bank niezdarzy. ale bedzie wiocha jak ukraince zdarza a my nie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co zrobimy te drogi?? Budżet państwa to .... raczej dużo nie mamy ... Może odnowią przynajmniej drogi na stadion i do hotelu bo raczej więcej nie zrobimy!!! Na stadiony dostaniemy a na drogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:58, Paczek94 napisał:

Za co zrobimy te drogi?? Budżet państwa to .... raczej dużo nie mamy ... Może odnowią przynajmniej
drogi na stadion i do hotelu bo raczej więcej nie zrobimy!!! Na stadiony dostaniemy a na drogi??


od tego jest unia europejska wiekszosc kasy na drogi itd bierzemy z unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować