Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

a dlczego Chorzów jest na ostatnim miejscu na tej liście miast. przecież u nas tutaj na Śląsku jest najlepsza infrastruktura z całej Polski. hotele, lotnisko itd. jesli chorzow nie dostanie organizowania meczów to tych mistrzostw w polsce nie będzie. :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wg mnie dostaniemy tą organizację jak przesuną Kraków z rezerowego miasta! Coraz lepiej wygląda nasz stadion na Wiśle :) a jeśli nie my to Chorwaci z Węgrami... bo Włosi mają za dużo afer i nie jest u nich za bezpiecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:31, Madia napisał:

Siema! Wg mnie dostaniemy tą organizację jak przesuną Kraków z rezerowego miasta! Coraz lepiej
wygląda nasz stadion na Wiśle :) a jeśli nie my to Chorwaci z Węgrami... bo Włosi mają za dużo
afer i nie jest u nich za bezpiecznie....


No niestety u nas też zbyt bezpiecznie nie jest :) Chorwaci z Węgrami już ze dwa razy chcielii wycofać swoją kandydaturę, więc nie wydaje mi się, by mieli jakiekolwiek szanse. Stadion Wisły owszem wygląda coraz lepiej, tylko że jego przebudowa kosztuje tyle samo (jak nie więcej) co budowa zupełnie nowego stadionu. Nie muszę dodawać, że w momencie ukończenia renowacji, ten stadion będzie już przestarzały xD Piękne stadiony natomiast powstają, oczywiście tylko na papierze, w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu/Poznaniu (już nie pamiętam ^^)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie te mistrzostwa będą w polsce. jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. nasi się postarali:D:D hehe polak potrafi

nareszcie cos ruszyło w polsce, moze nawey w przyszłości cos większego zoorganizujemy:D
tylko zebyśmy zdązyli zbudowac stadiony:D:D:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość - SUKCES - poza oczywistym aspektem sportowym również ekonomiczy - Wreszcie nowe drogi i stadiony z prawdziwego zdarzenia :D
Rewelka. Ciekawe jaki będzie koszt całej inwstycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:14, Evil Khan napisał:


Jeden stadion kosztuje jakieś 1 mld złoty a będzie ich chyba z 5 w Polsce i chyba 4 w UK :) Plus jeszcze nowe Autostrady . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:12, Jabolowy napisał:

nareszcie cos ruszyło w polsce, moze nawey w przyszłości cos większego zoorganizujemy:D
tylko zebyśmy zdązyli zbudowac stadiony:D:D:D pozdrawiam:)


Stadiony, stadiony każde państwo może szybko zbudować. Jak my sobie poradzimy z budowoą wielu kilometrów autostrad, jak z obwodnicą Augustowa męczymy się już 20 lat a dwie części autostrady z Łodzi do Wrocławia rozmijają się o kilka kilometrów. Tak jak napisałem wcześniej:
Jestem zły, że Polska i Ukraina są organizują Euro 2012. A co do tego, że stamniemy na wysokości zadania to widzę przyszłość w bardzo ciemnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:14, Evil Khan napisał:

Rewelka. Ciekawe jaki będzie koszt całej inwstycji ...

A jeszcze ciekawsze skąd nasz rząd planuje znaleźć na to kasę.Znając polskie realia , już zaczynam się obawiać czy jakieś ciekawe nowe podatki się nie szykują.Miejmy nadzieję , że znajdzie się odpowiednia ilość inwestorów , bo państwo same chyba nie podźwignie tylu miliardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:20, KrzychW napisał:

> Rewelka. Ciekawe jaki będzie koszt całej inwstycji ...
A jeszcze ciekawsze skąd nasz rząd planuje znaleźć na to kasę.Znając polskie realia , już
zaczynam się obawiać czy jakieś ciekawe nowe podatki się nie szykują.Miejmy nadzieję , że znajdzie
się odpowiednia ilość inwestorów , bo państwo same chyba nie podźwignie tylu miliardów.


Częś finansuje UEFA, część inwestorzy, część Państwo Polskie. Tak mniej więcej wygląda podział wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować