Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Właśnie dlatego, że on już jest :) A najnowocześniejszy w Europie nie jest na pewno. Ja nie mam się co zastanawiać gdzie się wybrać na mecz, bo do wrocławskiego stadionu mam 20 minut. Pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:50, Zgłębiczart napisał:

Ciekawe gdzie będzie finał :) Mam nadzieje że w Polsce, i jeszcze żeby było stosunkowo blisko
mojego miasta :))


Tak finał w Kijowie na Ukrainie, ale za to półfinał w Warszawie. Może tam ci będzie bliżej, bo ja się tam napewno nie wybiore,troche za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat szczęśliwym trafem wyniki głosowania zostały ogłoszone akurat wtedy, kiedy mieliśmy informatykę, więc miałem info z pierwszej ręki :D Na przerwie się ustawiały kolejki do komputerów, nie mówiąc już o dzikich wrzaskach po zobaczeniu wyników :D

A teraz trochę narzekania: jak w Krakowie nie będzie żadnego meczu to po studiach (albo już po liceum) wyjeżdżam na Wyspy xD Najładniejsze miasto w tym zapyziałym kraiku, a oni je pominęli na rzecz Wrocławia czy Gdańska xD Najśmieszniejsze były argumentacje tej decyzji: słaba baza hotelowa - LMAO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 14:55, Norbi.7 napisał:

Mi polfinal w Wawie odpowiada. Ciekawe ktore miejsce bedzie miala Polska a ktore Ukraina


Módlmy się aby do tamtego czasu jakiś trener zrobił z nas drużynę marzeń. Swoją drogą jeżeli jesteśmy gospodarzami, to Polska i Ukraina nie musi brać udziału w kwalifikacjach do Euro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:00, Doktor14 napisał:

> Mi polfinal w Wawie odpowiada. Ciekawe ktore miejsce bedzie miala Polska a ktore Ukraina


Swoją drogą jeżeli
jesteśmy gospodarzami, to Polska i Ukraina nie musi brać udziału w kwalifikacjach do Euro???


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi. Byłem w Poznaniu na Placu Wolności(live) i zaje*** było:D:D DO Kijowa jadę, będe miał 21 lat, więc hajs ukulam. Na pewno też zjawię się na wszystkich meczach w Poznaniu. Całą drogę z placu do domu prześpiewaliśmy odwiedzając bary:D:D
Według mnie Ukraińcy to nawet z grupynie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 15:06, fataem napisał:

Według mnie Ukraińcy to nawet z grupynie wyjdą.


Ukraina jest postawiona wyżej od Polski w rankingu FIFA. Ciekawi mnie ile będą kosztowały bilety na 1 mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze.Cieszę sie bardzo,że Polska i Ukraina organizują Euro 2012.Piękne stadiony,autostrady i inne udogodnienia.Do Gdańska mam 50 km,więc to tam będę jeździł na mecze ;).Ale półfinałem w Wawie ni pogardzę ;).A postawę maruderów uważam za zacofaną i ogólnie nierozwiniętą.Co to za Polacy? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:08, NyGgA MiLy napisał:

Piękne stadiony,autostrady
i inne udogodnienia.


Hmm... No, wiesz, tylko o niektórych stadionach to mógłbym to powiedzieć, a jeśli chodzi o autostrady - to przecież jasne, Polska to główna "droga" przejazdowa dla Niemców, itd....

--

Ogólnie to jakoś w to nie wieżę, po prostu mało realistyczne, pewnie coś się zawali, może to stąd, że jestem pesymistą, ale Predator X też tak sądzi (realista ponoć :P )

No, nie wiem, może wszystko będzie OK, ale....
Heh, pożyjemy, zobaczymy, ale moje zdanie na ten temat już chyba znacie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszysy mówimy o autostradach , stadionach i innych tego typu rzeczach. Ale dla firm z branży komputerowej rodzimy pożądnie zastanowić się nad jakąś (tym razem porządną) grą z okazji Euro 2012. Wiem, że to temat drugoplanowy, ale przyznacie, że fajnie by było otrzymać jakąś lepszą gierkę.

A co do biletów pewnie tanie nie będą. Zależy jeszcze od tego, który sektor by się chciało kupić. Ale myśle,że najtańsze będą oscelowały się w granicach 70 Euro (chyba nie przesadzam). A więc zacznijmy już odkładać <żarcik>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem publicznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i którzy są za niego odpowiedzialni. Teraz trzeba pokazać, że Mistrzostwa u nas, nie są gorsze niż w innych bardziej rozwiniętych państwach. O Atmosferę nie ma się co martwić, słyniemy przecież z najlepszych na świecie kibiców ( mówię tu o kibicach nie PSEUDOkibicach... ). Sądzę, że stadiony będą wypełnione po brzegi, w końcu przyjadą do nas największe gwiazdy światowego futbolu z najlepszych lig na globie, więc każdy chciałby je zobaczyć... Poza tym cieszy mnie fakt, że dzięki tym mistrzostwom rozwiniemy się gospodarczo, zostaną w końcu wybudowane drogi i najnowocześniejsze obiekty sportowe - najlepsze jest to, że po imprezie kraj nie będzie już taki jak przedtem - zacofany i nikt nie uśmiechnie się na słowo: "Polska"... Kluby będą miały lepsze warunki do rozwoju i sam fakt, że Polska będzie gospodarzem ME 2012 przyciągnie na stadiony wiele młodych sportowców - w końcu będą mieli gdzie trenować... Widzieliście nowy stadion w Warszawie? Ma on wyglądać mniej więcej tak: ( patrz na fotę ). Obiekt niczego sobie, trochę przypomina Allianz Arena... W 2012 roku będę miał już 20 lat, więc na kilka meczy się wybiorę. Do Kijowa też zapewne pojadę... Nic tylko się cieszyć z szansy, którą dostaliśmy!
Pozdrowienia!

20070418150002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:18, Doktor14 napisał:

Wszysy mówimy o autostradach , stadionach i innych tego typu rzeczach. Ale dla firm z branży
komputerowej rodzimy pożądnie zastanowić się nad jakąś (tym razem porządną) grą z okazji Euro
2012. Wiem, że to temat drugoplanowy, ale przyznacie, że fajnie by było otrzymać jakąś lepszą
gierkę.


Jeśli chodzi o gry to na pewno będzie UEFA 2012 Poland - Ukraine. Tylko nie wiem czy się z tego cieszyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem piłki nożnej i ten sport nic mnie nie obchodzi. Szczerze mówiąc wolałbym, aby państwo nie trwoniło tylu pieniędzy na nowe stadiony. Zwłaszcza, że wybrano kraje zupełnie nieprzygotowane. To tylko sport, który nic mi nie daje i innym osobom, które nie mają z tym nic wspólnego. Należy też pamiętać, że po mistrzostwach te stadiony i inne obiekty trzeba będzie dalej z czegoś utrzymywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować