Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 12:22, MrSmok napisał:

Częś finansuje UEFA, część inwestorzy, część Państwo Polskie. Tak mniej więcej wygląda podział
wydatków.

Zapomniałeś wspomnieć o dotacjach z Unii.

Do tych, co za przeproszeniem biadolą...
Organizacja EURO 2012 to wielka szansa dla naszego kraju, by wybić się wreszcie poniżej przeciętnej społeczności Unii Europejskiej i ogólnie całej Europy. Początkowo Polska straci dużo z ówcześnie utrzymującego się budżetu państwowego - to oczywiste. Jednak dzięki wkładowi i pracy włożonej w stadiony, drogi etc. nasze państwo stanie się atrakcyjniejsze. Po wybudowaniu nowoczesnych obiektów sportowych, z każdym kolejnym meczem czołowych drużyn polskiej ekstraklasy i reprezentacji narodowej budżet będzie pomalutku odzyskiwał swoją dawną liczbę mierzoną w złotówkach jaką szacuje się np. na dzień dzisiejszy, a z czasem nawet ją przebije. Stadiony staną się nowocześniejsze, trzymające się kryteriów naznaczonych przez organizacje FIFA i UEFA, przez co ludzie będą chętniej przychodzić na spotkania. Powiększy się także liczba miejsc na widowni (z największą ich ilością [65 tys.!] na nowym stadionie narodowym w Poznaniu), dzięki czemu na biletach zarobimy jeszcze więcej. Polskie drogi, przede wszystkim autostrady nie będą wreszcie odbiegały od norm Unijnych. Na wiele lat będziemy w tym aspekcie zabezpieczeni. Obowiązek płacenia po raz kolejny pieniędzy ze swoich kieszeni na poprawianie polskiej infrastruktury komunikacyjnej, typu łatanie dziur etc. nas ominie. Warto wspomnieć także o turystyce. Nowe, ekskluzywne ośrodki z pewnością przyciągną dużą liczbę podróżników.
Ogółem - nie narzekajcie, Polska wyrobi sobie wreszcie renomę jeśli tylko nie zaprzepaści szansy.

PS. Swojego zadowolenia oczywiście nie kryję ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:32, bezimienny15 napisał:

Powinni wybudować stadion tam gdzie gra przyszły mistrz polski (jak ktoś nie wie kto , to
mówie - BEŁCHATÓW)


Oczywiście, z tym, że potrzeba jeszcze dużego portu lotniczego, którego w Bełchatowie, krótko mówiąc nie opłaca się budować. Ważna jest tż dostępność komunikacyjna, która jest lepsza w wielu miastach będących tuż obok, chociażby Łódź i Piotrków, no i oczywiście wielkość miasta, nie wiem ilu, dokładnie, mieszkańców ma Bełchatów, ale nie jest to powalająca ilość, nawet jak na polskie warunki. Poza tym podobny argument mogę podać co do Łodzi, wszak tu też możemy mieć mistrza Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kleine błąd ;) EURO 2012, odbędzie się dopiero za lat 5 ( słownie : pięć ). Lecz to nie oznacza, że Polska nie będzie Mistrzem, gdyż i tak będzie i to już za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecz nie będzie to Widzew. :D
Jestem z Łodzi i szczerze mówiąc, po ostatnich derbach nie chciałbym aby jakikolwiek mecz ME odbył się w Łodzi.
Nie mówiąc już o tym, że zmodernizowany stadion ŁKS-u też nie spełnia standartów europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:37, MisticGohan_MODED napisał:

JUŻ ZA 4 LATA !!! JUŻ ZA 4 LATA !!! :D
Polska :D


Za 5 ;)
Nie wyprzedzajmy faktów. Może za rok w Szwajcarii ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki związek ma sukces lokalnego klubu z tak ogromną inwestycją? Nie chodzi o miejsce gdzie futbol stoi na wysokim poziomie jakby ktoś nie zauważył, bo wtedy mistrzostwa odbyłyby się we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji EURO2012 mogliby chociaż załatac dziury wokół stadionu, bo niezła wiocha będzie jak przyjedzie jakiś renomowany zespół na nasze dziurawe jak sito drogi a autokarowi to kół zapasowych braknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Łódz odpada, byłem w niej, podczas ostatnich wakacji i miasto to, nie zaprezentowało by się godnie, mówię tu o tych obskurnych blokach w okolicy dworca PKS :/ Strasznie brzydkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, zazwyczaj nie interesuje się footballem, ale w tej jednej sytuacji popełnie wyjątek xD. Mam nadzieję że udadzą się nam te mistrzostwa... No i po za tym najlepsze zespoły reprezentacji świata zbiorą się w Polsce i Ukrainie... Cóż, jak tu się nie cieszyć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:43, Oskar24 napisał:

Wszscy się cieszą widać :D No a jak :P muszę się wybrać na któryś mecz :P Chmmm...Finał Polska
z Ukrainą?:D:D


O tym nawet nie myślą najstarsi górale. Zdziwiłbym się gdyby Polska wyszła z grupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 15:38, Adidas66 napisał:

Oczywiście, z tym, że potrzeba jeszcze dużego portu lotniczego, którego w Bełchatowie, krótko
mówiąc nie opłaca się budować. Ważna jest tż dostępność komunikacyjna, która jest lepsza w
wielu miastach będących tuż obok, chociażby Łódź i Piotrków, no i oczywiście wielkość miasta,
nie wiem ilu, dokładnie, mieszkańców ma Bełchatów, ale nie jest to powalająca ilość, nawet
jak na polskie warunki. Poza tym podobny argument mogę podać co do Łodzi, wszak tu też możemy
mieć mistrza Polski.


Gdyby Łódź miała lepsze stadiony, to może mecze by się tu odbyły. Ale patrząc na położenie Łodzi- jest bardzo dobre. W mieście są bardzo, ale to bardzo dobre hotele (w 2008 roku ma powstać hotel Hilton!), które są minimum trzygwiazdkowe. Ale te stadiony... Już nie będę się wypowiadał na temat ich stanu.
Ciekawi mnie jeszcze stadion narodowy. Teraz Polska poruszyła ten temat, bo będziemy organizować Euro 2012? Nie sądzę. by powstał do 2012 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 15:46, MrSmok napisał:

O tym nawet nie myślą najstarsi górale. Zdziwiłbym się gdyby Polska wyszła z grupy. :)

Ajjj...masz za mało wiary :D za mało...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:47, Oskar24 napisał:

Ajjj...masz za mało wiary :D za mało...;]


Wiara może i by się znalazła, ale nie wierzę w umiejętności zawodników. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować