Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 15:46, mroczny mrok napisał:

Gdyby Łódź [...]


WOW, HILTON! IMPRESSED xD Kruczek musi tkwić gdzie indziej, bo stadiony można spokojnie zmodernizować. Co stoi teraz w takim Gdańsku albo Wrocławiu? Stadiony drugoligowców miałyby gościć reprezentacje z całej Europy? Panowie, którzy przydzielali miasta, patrzyli chyba na to, jakie poglądy ma prezydent danego kandydata xD Kraków spełnia wszystkie wymogi (pomijając stadion, ale o tym już było), tylko prezydenta ma lewicowego xD

Dnia 18.04.2007 o 15:46, mroczny mrok napisał:

Ciekawi mnie jeszcze stadion narodowy. Teraz Polska poruszyła ten temat, bo będziemy organizować
Euro 2012? Nie sądzę. by powstał do 2012 roku...


W Portugalii postawili stadiony w 2 lata chyba :> Obiekty olimpijskie w Atenach tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, mistrzostwa będą u nas! Taka rzecz zdarza się raz w życiu, nie wyobrażam sobie, żeby nie pojechać na chociaż jeden mecz. Polska i Ukraina na tym bardzo, bardzo zyskają, jestem bardzo szczęśliwy że wybrali nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w naszych zawodników mocno wierzę. Ponieważ nasza kadra pokazała ostatnimi czasy na co ją stać. To zasługa z pewnością trenera, a także tego, iż nasi zawodnicy kształcą się w zagranicznych ligach. No i oczywiście gramy u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:59, lukmistrz napisał:

Niesamowite, mistrzostwa będą u nas! Taka rzecz zdarza się raz w życiu, nie wyobrażam sobie,
żeby nie pojechać na chociaż jeden mecz. Polska i Ukraina na tym bardzo, bardzo zyskają, jestem
bardzo szczęśliwy że wybrali nas.


Taaaak. Taka okazja. Będzie trzeba jechać na chociaż ten jeden mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:50, Zgłębiczart napisał:

O Boże ale wy jesteście na czasie. Dle ciebie w polskiej kadrze gra jeszcze Lato, więc po co
sie odzywasz?


Wiem, że oststnio reprezentacja polski ma sporo sukcesów na koncie, ale tak samo jak w eliminacjach do MŚ dobrze sobie radziliśmy a na samych MŚ już radziliśmy sobie źle żeby nie powiedzieć żałośnie. Więc dlatego uważam, że reprezentacja polski nie wyjdzie z grupy teraz i na Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może EURO 2012 zareklamuje Polske ?? Ciesze sie że Polska i Ukraina będą gospodarzami ale czy podołamy dorównać Portugali z 2 lat temu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzywa się dlatego, iż jest to forum dla wszystkich, służące do wymiany poglądów, Przodownik, a o tym nie wie ? Hm... Co do gry polaków, ciesze się, że w końcu odnosimy sukcesy, lecz radzę popatrzeć na ostatnie MŚ. Dostaliśmy od praktycznie wszystkich, selekcjoner gdzieś znikł, możemy tylko liczyć na to, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:03, MrSmok napisał:

Wiem, że oststnio reprezentacja polski ma sporo sukcesów na koncie, ale tak samo jak w eliminacjach
do MŚ dobrze sobie radziliśmy a na samych MŚ już radziliśmy sobie źle żeby nie powiedzieć żałośnie.
Więc dlatego uważam, że reprezentacja polski nie wyjdzie z grupy teraz i na Euro 2012.

Proponuję żebyś zaczął pobierać opłaty za wizje, bo te musisz mieć niewątpliwie, skoro już wiesz jak będzie grała nasza reprezentacja za 5 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu i miejmy nadzieję , że oba kraje wyrobią się na czas z budową stadionów i infrastruktury. Coś czuję, że chińczycy spod stadionu 10-lecia będą mięli nowe zajęcie :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:03, El Cascador napisał:

> Niesamowite, mistrzostwa będą u nas! Taka rzecz zdarza się raz w życiu, nie wyobrażam
sobie,
> żeby nie pojechać na chociaż jeden mecz. Polska i Ukraina na tym bardzo, bardzo zyskają,
jestem
> bardzo szczęśliwy że wybrali nas.

Taaaak. Taka okazja. Będzie trzeba jechać na chociaż ten jeden mecz.

W takim razie zaczynajmy zbierac $$$$ na bilety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:11, Jojti napisał:

Może EURO 2012 zareklamuje Polske ??


MOŻE?! Mistrzostwa Świata i Europy w piłce nożnej to najpopularniejszy imprezy sportowe i masowe przy okazji na całym świecie. Na taki event zjeżdzają się setki tysięcy (jak nie miliony) kibiców z całej Europy, a Ty się pytasz, czy to jest dobra reklama? :P

Dnia 18.04.2007 o 16:11, Jojti napisał:

Ciesze sie że Polska i Ukraina będą gospodarzami ale czy
podołamy dorównać Portugali z 2 lat temu ??


Pewnie nie :) A i jeszcze jedno - Portugalia organizowała Euro 3 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baedzo się cieszę że w polsce( no z Ukrainą oczywiście) będą rozgrywane ME 2012 ale mam złe przeczucia co do tych stadionów. Przedchwilą w wiadmościach mówili że będzie ciężko wybudować 4 stadiony w 5 lat i że będzie trzeba ściągać ludzi nawet z chin!!!!Mam nadzieje że będe mógł pojechać na chociaż jeden mecz :) Najbliżej będzie do Gdańska bo tylko 200 kilasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:15, Dann napisał:

Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu i miejmy nadzieję , że oba
kraje wyrobią się na czas z budową stadionów i infrastruktury. Coś czuję, że chińczycy spod
stadionu 10-lecia będą mięli nowe zajęcie :-PP


Nie martw sie tak latwo ich nie wypedzisz z wawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:18, kamillo6b napisał:

Baedzo się cieszę że w polsce( no z Ukrainą oczywiście) będą rozgrywane ME 2012 ale mam złe
przeczucia co do tych stadionów. Przedchwilą w wiadmościach mówili że będzie ciężko wybudować
4 stadiony w 5 lat i że będzie trzeba ściągać ludzi nawet z chin!!!!


Spoko 5 lat to kupe czasu - jesli się postaraja to powinni dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale krzyknąłem jak się dowiedziałem, ze szczęścia oczywiście. Kurde, wtedy będę miał 21. lat więc spokojnie się z ekipą wybierzemy. No i pięknie, ale trzeba będzie poczekać, no i liczyć na poprawę jakości stadionów, dróg w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:18, kamillo6b napisał:

Baedzo się cieszę że w polsce( no z Ukrainą oczywiście) będą rozgrywane ME 2012 ale mam złe
przeczucia co do tych stadionów. Przedchwilą w wiadmościach mówili że będzie ciężko wybudować
4 stadiony w 5 lat i że będzie trzeba ściągać ludzi nawet z chin!!!!Mam nadzieje że będe mógł
pojechać na chociaż jeden mecz :) Najbliżej będzie do Gdańska bo tylko 200 kilasów...


Ja myślę, że zdążą wybudować xD Jak sie pospieszą ;D a ja mam najbliżej do Wrocławia bo jestem z Krakowa... =/ W sumie szkoda, że Kraków jest tylko miastem rezerwowym, ale jeśli inne oferty były lepsze to ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:28, BzyQacz napisał:

Kurczę, ale krzyknąłem jak się dowiedziałem, ze szczęścia oczywiście. Kurde, wtedy będę miał
21. lat więc spokojnie się z ekipą wybierzemy. No i pięknie, ale trzeba będzie poczekać, no
i liczyć na poprawę jakości stadionów, dróg w Polsce.

Dokładnie tak samo pomyślałem. Też będę miał 21 lat więc wyjazd na kilka meczów z kumplami nie będzie problemem. Opuszczenie Euro w naszym kraju byłoby grzechem bo taka okazja może się już w naszym życiu nie powtórzyć. Także wszyscy jedziemy na mecze w 2012 roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne. No, taka okazja. Do tego kupa czasu. Z ziomami się złożymy z taką zbiórką, że amen. Będzie święto, będzie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować