Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Counter Strike: Global Offensive - pierwsze informacje o nowościach

25 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Nowy Counter Strike został zapowiedziany dwa dni temu, jednak prace nad nim są dość zaawansowane. Potwierdzają to najlepsi gracze Counter Strike: Source, którzy już testowali nadchodzący tytuł. I dzielą się teraz swoimi wrażeniami.

Przeczytaj cały tekst "Counter Strike: Global Offensive - pierwsze informacje o nowościach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dają rzeczywiste obrażenia, a nie jakiś balans. Kłach jeden head jedno zabójstwo. A niech nie próbują z achivmentami: Mam z 5koła zabójstw z ak47, bym miał z 50 od początku :D Ale powiedzcie mi kto strzela z autolamy albo krowy :)

Kiedyś najlepszy serwer to neo, strzelnica, teraz bombowy, plebania, gladiatorzy iracka, . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granat "dźwiękowy" w założeniach ciekawy ale i tak nawet jak będzie 50 różnych wariantów jego działania, to gracze i tak za czasem będą znać te dźwięki na pamięć, albo podmienią pliki.
A Mołotow też może być fajny jeśli będzie zadawał np. 30dmg + 5x10s a nie tworzył niewidzialnej ściany
EDIT:
> antyterroryści powinni mieć ze sobą specjalny sprzęt służący jej rozbrajaniu. Trafiałby on losowo do jednego z
> zawodników na początku meczu, tak samo jak ładunek wybuchowy u drużyny przeciwnej.

Z TT jest tak od zawsze więc czegoś tu nie rozumiem a w CT 1 defuser na drużynę.. mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest to wprowadzanie jakiś zmian na siłe. Niech przeniosą w jakiś sposób grę i dadzą nowe tekstury. Wystarczy. Jako, że gra ma trafić na xboxie i ps3 do cyfrowej dystrybucji wiecej mi nie trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogień zaporowy w CS XD a to bardzo zabawne. Możesz pruć ile wlezie z traktora a i tak wystarczy, że wyskoczy dobry człowiek z AK i booom head shot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 23:18, piorko90 napisał:

Ogień zaporowy w CS XD a to bardzo zabawne. Możesz pruć ile wlezie z traktora a i tak
wystarczy, że wyskoczy dobry człowiek z AK i booom head shot.

to do się zrobić gigantyczne obrażenia i penetracja w zamian za 0 celność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 miał klimat, miał to coś. Jakby w Global Offensive potrafili wrzucić rzeczy z poprzednich cs''ów i na dodatek dodać coś nowego, ale nic na siłę, to może być kolejna powazna gra ligowa. No nic, trzymam kciuki za ten tytuł. Bez wątpienia go wypróbuje. Ehh, kolejny tytuł, który dopisałem do mojej listy gier z 2012 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się głownianie... przecież to zmiany mogły by dojść jako patch (oddzielny tryb) a nie jako nowa gra... Spodziewałem się czegoś zupełnie nowego a nie to samo po raz czwarty (CS, CS:CZ, CS:S teraz CS:GO). Przecież to jest dokładnie ta sama gra z tymi samymi mapami i jedynie lekkimi modyfikacjami. I niech ktoś powie że CoD to odgrzewany kotlet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 22:52, Foracee napisał:

Bez sensu jest to wprowadzanie jakiś zmian na siłe. Niech przeniosą w jakiś sposób grę
i dadzą nowe tekstury. Wystarczy. Jako, że gra ma trafić na xboxie i ps3 do cyfrowej
dystrybucji wiecej mi nie trzeba. ;)


To jaki sens miała by ta gra? Przecież CS:S był od tego. Ja oczekuję czegoś nowego, a nie odświeżenie odświeżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie można korzystać z przyrządów celowniczych ? Bo to głupie jak wszyscy nawalają z biodra, takie coś pasuje w Quake albo Duke Nukem a nie w grze wojennej czy terrorystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, CS przechodzi radykalne zmiany od ponad 10 lat. Nie powiem, że takie nowości robią przykrość starym wyjadaczą albo userą, która w to grali parę lat temu ;p Dla mnie o specjalnych granatach spowalniających itp to nie do pomyślenia. Przecież nie gramy w S-F shootera. Myślę, że Valve trochę przekombinowało z asortymentem i na siłę chcą nam dać coś, co nie pasuje do CS-a. To będzie Future Counter-Strike :) Mi się to nie podoba, ale zobaczymy jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, dodanie Decoya czy koktajlu mołotowa nazywasz radykalnymi zmianami ???
No sory ale dla mnie 1.6 i source to identyczne gry z identyczną stylistyką tylko z innymi teksturami, a ten nowy Cs też zapewne będzie identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden defuse kit kojarzy mi się z VIP''em w starych CS''ach... ale mi się zmiany podobają, zawsze coś nowego, można będzie sobie pokombinować. Mam tylko nadzieję że mapa do której mam sentyment, czyli cs_assault też się tam pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że jakby DICE zapowiedziało te zmiany to ludziska podniecaliby się, że to rewolucje w gatunku FPS.
Edit: Sorry, zapomniałem, że w BF3 będzie ogień zaporowy, który został przez niektórych gramowiczów nazwany rewolucją.
Edit2: Jeśli się nie mylę to ogień zap był już w BiA HH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 01:10, Zordon88 napisał:

będzie można korzystać z przyrządów celowniczych ? Bo to głupie jak wszyscy nawalają
z biodra, takie coś pasuje w Quake albo Duke Nukem a nie w grze wojennej czy terrorystycznej.


Kolego to nie CoD tylko CS a jak chcesz celownik to masz go w snajperkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym defusem to nie będzie tak, że jeden gracz dostaje go za free a inni mogą sobie dokupić? Jeżeli jeden to mi się spodoba, być może będzie trzeba wymyślać jakieś bardziej złożone taktyki. Ewentualnie mogłaby być możliwość ustawienia tego przez admina na serwerze.

Ciekawe czy dadzą możliwość celowania ze szczerbinki na wzór CoD'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tylko że rozgrywka będzie nadal wygląda jak w cs, zero lvli, zero jakiś dodatków do broni itp, niech gameplay ogólnie wygląda tak sam, i fizyka niech będzie idealnie taka sama jak z 1.6 to ta gra ma sznasę być czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować