Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek_Ogrodnik

gamescom 2011 – minirelacja na żywo/kontakt z redakcja na targach

107 postów w tym temacie

Hej!

Targi coraz bliżej, więc najwyższy czas, by zacząć o nich rozmawiać. Traktujcie proszę ten temat jako po części chat z redakcją, relację na żywo i naszego twittera. Jeśli chcecie o coś zapytać albo poprosić, to to miejsce jest najlepsze. Podczas targów postaramy się tu zaglądać/pisać tak często, jak to tylko możliwe - z tym nie powinno być problemów, bo jedziemy w aż pięć osób do Kolonii :)

Tak duża ekipa pozwala nam na przygotowywanie ogromnej ilości materiałów w tym wielu filmowych. Postaramy się nagrywać wideowrażenia – kilkuminutowe relacje na gorąco z ważnych pokazów – będące przygrywką do normalnych tekstowych opisów. Na miejscu zobaczymy wiele świetnych gier, będziemy filmować obchody hal, jesteśmy umówieni na sporo fajnych wywiadów, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zawitamy też na gamescom Camp. W skrócie – przewidujemy moc atrakcji :)

Na dobry początek chciałbym Wam zadać dwa pytania. Pierwsze, czego oczekujecie po targach, i drugie, bardziej niszowe, czy się na nie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 22:48, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Na dobry początek chciałbym Wam zadać dwa pytania. Pierwsze, czego oczekujecie po targach,
i drugie, bardziej niszowe, czy się na nie wybieracie?

Ja chętnie bym pojechał, ale praca mi na to nie pozwala, terminy niestety gonią i nawet wolnego nie mogę wziąć, a szkoda bo na takiej imprezie mnie jeszcze nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że się szybko skończą, bo kiedy takie targi się zaczynają to co pięć minut muszę sprawdzać z ciekawości czy coś nowego się w eterze pojawiło... a tak na poważnie to po prostu krótko i na temat, chcę wiedzieć wszystko, bo niestety nie mam możliwości tak sobie na nie pojechać. Liczę na ekipę gram.pl. Powodzenia w bojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie na gamescom? ^^
Zróbcie coś z nowym trybem do lola, bo o tym nawet newsa nie było na gramie

A w kwestii odpowiadania na pytania
1. Riot wydający nowy tryb zgodnie z terminem
2. Niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na drugie pytanie :) tak będę na targach z kumplem.

Natomiast na pierwsze nie odpowiem bo jeszcze nigdy nie byłem na imprezie o tej tematyce, tak więc nie wiem czego mogę się tam spodziewać no poza tym że będzie tłoczno i to bardzo.

A sam zadam pytanie czy mogę wyciąć ten bilet zarówno na targi jak ten na bezpłatne przejazdy transportem, nie uśmiecha mi się biegać po targach z kartką A4.

A może powiecie gdzie się chcecie spotkać na targach, może mały wywiadzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: no na pewno fajnych gier i wielu nowych informacji na temat nadchodzących premier ;)
2: niestety nie... może następnym razem :/

Życzę owocnych łowów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:16, Aku230 napisał:

Kto jedzie na gamescom? ^^

Najlepsi z najlepszych. Przynajmniej ta część najlepszych, która mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 23:20, Damianuss1 napisał:

Oczekuję, że się szybko skończą, bo kiedy takie targi się zaczynają to co pięć minut
muszę sprawdzać z ciekawości czy coś nowego się w eterze pojawiło... a tak na poważnie
to po prostu krótko i na temat, chcę wiedzieć wszystko, bo niestety nie mam możliwości
tak sobie na nie pojechać. Liczę na ekipę gram.pl. Powodzenia w bojach.


Zabieganym polecam nasza sekcje gamescom.gram.pl, gdzie możesz sobie wygodnie sortować wszystkie wiadomości ;>

Dnia 14.08.2011 o 23:20, Damianuss1 napisał:

A sam zadam pytanie czy mogę wyciąć ten bilet zarówno na targi jak ten na bezpłatne przejazdy
transportem, nie uśmiecha mi się biegać po targach z kartką A4.

A może powiecie gdzie się chcecie spotkać na targach, może mały wywiadzik :)


Kartkę zawsze możesz złożyć kilka razy, by była mniejsza. Teoretycznie odcinanie jej fragmentów z bezwartościowymi informacjami nie powinno mieć znaczenia, ale ja bym na wszelki wypadek tego nie robił, bo to może Ci oszczędzić niemiłych niespodzianek.

Co do spotkania - jeśli zobaczysz nas biegających po halach, to śmiało zaczep i zamień kilka słów :)

Dnia 14.08.2011 o 23:20, Damianuss1 napisał:

-konkretnych informacji o LA Noire na PC


Będą, ale nie na samych targach, tylko jakiś czas później. Nic więcej powiedzieć nie mogę :)

Dnia 14.08.2011 o 23:20, Damianuss1 napisał:

Kto jedzie na gamescom? ^^


Ja, Myszasty, Lucas, ww3pl, filmowiec Chowaniec i Neq, który obecnie odbywa u nas praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najwięcej info na temat Guild Wars 2 tylko i wyłącznie. Inne gry w ogóle się nie liczą. :P
2. Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałbym więcej informacji o Heart of the Swarm, a tak to w sumie nie chce mi się szukać więcej interesujących mnie tytułów. Ile o nich napiszecie, tyle mi wystarczy :P.
2. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

League of Legends, bo info o planowanym dodatku na gramie chyba jako news się nie pojawiło (a trochę ludzi chyba w to gra), Guild Wars 2, jako że mogą się pojawić ciekawe elementy tej gry (w tym pvp, czyli dość ważny element gw).

Ogółem mam nadzieję, że nie zaśpicie z newsami. ;) Jakieś dłuższe wrażenia już po gamescomie również mile widziane, jako że na takiej imprezie na pisanie czegoś dłuższego może nie być czasu. ;)
I jakiś stream na żywo, jeśli nie wasz, to chociaż zalinkowany do innych serwisów - osobiście lubię takie coś oglądać i marnować godzinę na 10 minut sensownej treści. ^^

Oczekiwań nie mam za wiele, liczę na jakieś miłe niespodzianki. Mam tylko nadzieję, że nie zawiedzie mnie ANet i pokaże coś, co wzmocni moje zainteresowanie sequelem Guild Wars.

A, i dajcie gadać w relacjach wuwu, patrząc po jego tekstach może być warto. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Czy ktoś z redakcji gram.pl wybiera się dzisiaj (Wtorek) wieczorem na Rudolfsplatz ? Najwyraźniej Blizzard szykuje tam jakiś event związany z Diablo 3. Źródło:
http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/events/gamescom2011-activities.html
na samym dole:
PS: plotki o bramie do Płonących Piekieł Diablo, która ma się otworzyć w Kolonii, są zupełnie bezpodstawne. Naprawdę – wieczorem 16 sierpnia na Rudolfplatz NIC SIĘ NIE WYDARZY (a już na pewno nic związanego z demoniczną inwazją).

A co do pytań:
1. Jak największej ilości gameplayów z różnych gier, a nie bzdetnych trailerów rodem z E3.
2. Nie, brak funduszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować