Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live świętuje swoje 9 urodziny

21 postów w tym temacie

Niedawno Sony, niedługo Facebook to jeszcze niech Live''a dorwą. Nie ma to jak "walka o lepszy świat" ;)

Na poważnie: jako były użytkownik Xbox''a liczę na jakieś MSP dla obecnych użytkowników Microsoft''owej machiny. Nie wierzę, żeby w dziesiąte urodziny nie dali jakichś prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 12:15, Krzycho napisał:

> To może by tak jakieś darmowe msp z tej okazji :p?
Prędzej droższa ich cena


Nie stać Cie ? Czy też szkoda Ci pieniędzy ? Nie musisz grać . Mnie nie stać na samochód i jakoś swojej złości nie okazuje do firm samochodowych , ani też tych co go posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 12:31, fenix00 napisał:

> > To może by tak jakieś darmowe msp z tej okazji :p?
> Prędzej droższa ich cena

Nie stać Cie ? Czy też szkoda Ci pieniędzy ? Nie musisz grać . Mnie nie stać na samochód
i jakoś swojej złości nie okazuje do firm samochodowych , ani też tych co go posiadają.

Za to w tym momencie okazujesz bezsensowną frustrację;p Szkoda nerwów. Akurat znając Microsoft to można się spodziewać podwyżki przy byle okazji;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zapłaciłbym za możliwość grania przez internet na konsoli, nawet gdybym takową [konsolę] posiadał. Multiplayer winien być darmowy, innego się nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 12:45, Reinmar napisał:

W życiu nie zapłaciłbym za możliwość grania przez internet na konsoli, nawet gdybym takową
[konsolę] posiadał. Multiplayer winien być darmowy, innego się nie tknę.


Boże, to ja nawet nie wiedziałem, że trzeba płacić abonament, żeby grać na Xbox''ie w multi - paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:36, bonbon napisał:

Nie mamy co świętować, Live w Polsce jest od 10 miesięcy...


Nie mamy czego świętować, bo u nas Live stanowi jakieś 10% tego, co mają Brytyjczycy czy Amerykanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:18, Szczena1993 napisał:

> W życiu nie zapłaciłbym za możliwość grania przez internet na konsoli, nawet gdybym
takową
> [konsolę] posiadał. Multiplayer winien być darmowy, innego się nie tknę.

Boże, to ja nawet nie wiedziałem, że trzeba płacić abonament, żeby grać na Xbox''ie w
multi - paranoja.


Xbox Live Gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:58, Henrar napisał:

> Nie mamy co świętować, Live w Polsce jest od 10 miesięcy...

Nie mamy czego świętować, bo u nas Live stanowi jakieś 10% tego, co mają Brytyjczycy
czy Amerykanie...


Dokładnie. Nie wspomnę, że my Livem cieszymy się od 2 lat ? Tak to trzeba było się podszywać pod Amerykanca czy Brytyjczyka.. Nie ma co świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Osti

Wspomniałeś o 9. urodzinach XBOX Live, a zapomniałeś (jak i cała redakcja) o 30. rocznicy wyprodukowania pierwszego peceta. Żenada.

Nawiasem mówiąc - MS niedawno na nowo zdefiniował pojęcie absurdu. Games For Windows Live zintegrował z Xbox.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2011 o 14:48, Vojtas napisał:

Nawiasem mówiąc - MS niedawno na nowo zdefiniował pojęcie absurdu. Games For Windows
Live zintegrował z Xbox.com.

a to już od dawna nie było? Bo pamiętam, że jak w batmana AA czy DoWII grałem, to też z live były dziwne akrobacje w stylu "loguję się na stronie windowsa, przerzuca mnie na xboxową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nawiasem mówiąc - MS niedawno na nowo zdefiniował pojęcie absurdu. Games For Windows
>> Live zintegrował z Xbox.com.

Dnia 15.08.2011 o 15:47, dark_master napisał:

a to już od dawna nie było?


Nie. Zaledwie kilka tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować