Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwszy zwiastun Otherland - najpiękniejszego MMO na świecie!

25 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Znudził Wam się World of Warcraft, a Second Life jest zbyt casualowe? Być może alternatywą dla Was będzie Otherland - MMO w klimatach SF, którego pierwszy trailer właśnie pojawił się w sieci.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz pierwszy zwiastun Otherland - najpiękniejszego MMO na świecie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy trailer :)
Ale zapewne gra będzie na abonament, bo coś za duży ten projekt, żeby wydawać za free lub wyłącznie z mikropłatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 14:08, bezlerg napisał:

Ciekawy trailer :)
Ale zapewne gra będzie na abonament, bo coś za duży ten projekt, żeby wydawać za free
lub wyłącznie z mikropłatnościami.


Pod koniec zwiastunu jest duże Free2Play.

Gra prezentuje się ciekawie, ale mam wrażenie, że jest skierowana do dość wąskiego grona ludzi - prawdziwych zapaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Mass Effecta, ale mmo kosmiczne już mnie nie kręci. A już na pewno nie mmo bez fabuły :) Czekam na Teere, może tam coś będzie normalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to to. Grafika nie JEST najpiękniejsza ( TERA / Guild Wars 2 tak, ale nie to ).

Na czym konkretnie ma polegać ta gra mmo? Na tworzeniu świata? Na ... walce?

Ale i tak pewnie spróbuje, wygląda naprawdę oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to zdecydowanie nie przemawia. Takie połączenie paru gier z gatunku w kolorowy miks. Efekt może i jest ciekawy, ale tego typu gry kierowane są do specyficznej grupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani piękne, ani pomysłowe.
Mogę śmiało nazwać się fanem sci-fi, ale to, co zobaczyłem na zwiastunie dalekim łukiem omija mój gust.
Te motywy historyczne nijak nie wpasowują się... do niczego. To wygląda jak nieudany efekt kreacji nakwasowanego, samozwańczego artysty.

Jeśli ktoś szuka ładnej gry, to polecam przyjrzeć się wspomnianej już TERA i Blade&Soul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inny Świat w wersji cyfrowej? Przez Gamigo? Doprawdy szkoda ich nakładów pieniędzy i potu na zepsucie tego uniwersum. Powieść sama w sobie była całkiem niezła, ale trudno mi wyobrazić sobie pełnowymiarową grę oddającą ogrom zamysłu autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 14:29, vegost napisał:

Uwielbiam Mass Effecta, ale mmo kosmiczne już mnie nie kręci. A już na pewno nie mmo
bez fabuły :) Czekam na Teere, może tam coś będzie normalnego :)


Tyle że z tego co rozumiem, to nie jest kosmiczne mmo - to mmo, które dzieje się w wirtualnej rzeczywistości - dlatego najdziwniejsze rzeczy mogą być tam koło siebie, Wojna światów za pan brat z Władcą Pierścieni i wciąż ma to sens ;) swoją drogą to ciekawe - grać w wirtualnej przestrzeni jaką jest internet i odgrywać bycie w wirtualnej rzeczywistości jaką jest świat Otherlandu. Mnie to z całą pewnością to zainteresowało, choć nie gram w MMO i w to tez jak na razie nie zamierzam. Ale poczytam o tym sobie chętnie :) Z całą pewnością zapowiada się coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może to być jakiś rodzaj kreatora światów... jedni gracze kreują coś na kształt "planety", świata w którym inni będą grali [stąd taki rozrzut, cyberpunk, steampunk, średniowieczne fantasy], aczkolwiek to tylko takie moje luźne obserwacje.
Trzeba śledzić ten projekt to się dowiemy co się z tego wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować