Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City - Mr. Freeze doczekał się swojego trailera. Nie zamarznijcie!

16 postów w tym temacie

Nie wiem dlaczego... ale Mr. Freeze był moim ulubionym czarnym charakterem z Batmana...

A i duża ilość czarnych charakterów z Batmana podoba mi się w tej grze... będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale zawsze gdy go widzę w jakiejś grze czy w filmie, zawsze uważam go za jednego z tych mocniejszych przeciwników Batmana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 15:35, MisticGohan_MODED napisał:

Mr. Freeze zawsze był bad-assem :]
Drugi obok Jokera ,który najbardziej się wyróżniał :]


Wyróżniał się przede wszystkim biografią. Nie był zwyczajnym bandytą, a facetem, który zrobi wszystko, żeby uratować swoją ukochaną. W sumie to postać tragiczna, więc może doczeka się nawet swojego tematu na maturze z polskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 15:43, MATEmasagrator napisał:

Wyróżniał się przede wszystkim biografią. Nie był zwyczajnym bandytą, a facetem, który zrobi wszystko, żeby uratować swoją ukochaną. W sumie to postać tragiczna, więc może doczeka się nawet swojego tematu na maturze z polskiego. :)


Jakby na to spojrzeć z tej perspektywy to może, dlatego zawsze mi się wydawał tak, no cóż, "mroczny" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, który okres w historii produktów z uniwersum Batmana bierzemy pod uwagę - początkowo wpisywał się w klasyczny archetyp szalonego naukowca i był postacią stworzoną z przymrużeniem oka. Dopiero Batman: The Animated Series to zmienił. Po części "szwarcenegerowski" Freeze był owocem tej zmiany, ale za dużo w nim było tzw. "goofiness". Ech, nie mogę znaleźć polskiego odpowiednika, chyba czas książki (polskie!) poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem zawiedziony. Spodziewałem się usłyszeć Michaela Ansare w roli Freeza, ale ten typ po modyfikacji głosu brzmi całkiem nieźle. Szkoda, że przy projektowaniu wizualizacji postaci nie wzorowali się bardziej tym co zrobił Mignola w BtAS, jakoś ten wyraźny klosz na głowie jest pierwszym co przychodzi mi do głowy gdy ktos wspomni o Mr. Freezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować