Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony pyta jakich urządzeń peryferyjnych chcemy dla PS Vita

16 postów w tym temacie

Zewnętrzny napęd UMD... To by musiało wyglądać bardzo ciekawie, hehehe. ;) Nie to, żebym chciał bashować Sony za odejście od tego standardu, bo to bardzo dobry ruch, ale cóż - wsteczna kompatybilność, o ile ma być, nie pozostawia tu pola do manewru. No chyba że będzie jak z PSPGo i każdy będzie zmuszony kupić swoje gry po raz drugi, w formie elektronicznej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzny napęd według mnie byłby dobry ale do PC żeby ściągnąć sobie grę na dysk a potem wgrać na konsolkę, bo inaczej głupio by tak było z takim czymś chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 17:50, jemusu napisał:

A właśnie, teraz mi przypomniało,
jak pójdę do sklepu po grę na Vitę to co zastanę w pudełku?


Pewnie memkę z grą... bo innego wyjścia na sprzedaż sklepową nie widzę... chyba że Sony chce totalnie zrezygnować z takiej sprzedaży, a ograniczyć się do PSN''a... no niby bogatsza wersja PSV będzie oferowała internet wszędzie, czyli i PSN w każdym miejscu... czyli nie będzie potrzebna sprzedaż sklepowa, chyba że ktoś się uparł to kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 17:50, jemusu napisał:

A właśnie, teraz mi przypomniało,
jak pójdę do sklepu po grę na Vitę to co zastanę w pudełku?

Z tego co pisali, gry na Vitę mają być na kartach flash. Pewnie coś podobnego do tych na DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 17:50, jemusu napisał:

A właśnie, teraz mi przypomniało,
jak pójdę do sklepu po grę na Vitę to co zastanę w pudełku?

Kartę pamięci z grą. Na razie nie wiadomo, jak ma się nazywać, wiadomo jednak, że to nowy, przygotowany specjalnie z myślą o PSV, format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych. Jak to powiedział Krzysiu od książki o grach - w czasach multiurządzeń (iPhone / iPad, smartfony operate na Androidzie) nie ma miejsca na oldschoolowe konsole. I ja się z tym zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardas_12345
masz tylni panel dotykowy. czytałem przy zapowiedziach iż na w dużej mierze posłużyć za r2 l2...

na szczęście kilka gier będzie można ściągnąć z psp. Mam nadzieje że ubistoft każe zrobić nowego assassyna na ps vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować