Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam zdradza wymagania sprzętowe Jagged Alliance: Back in Action

38 postów w tym temacie

Grafika średnia, wymagania "zalecane" kosmiczne... coś zdaje mi się że tej grze będzie ciężko, tym bardziej że ma to być wskrzeszenie klasyka. Jeżeli fanów nie przekona to kogo ma przekonać i czym? Tak naprawdę nie ma czym... chyba że ktoś tam z tyłu głowy będzie miał "to jest nowa część tej starej gry, która podobno była dobra"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tur? to co to będzie? shooter tpp?
Do tego ta grafika i wymagania z kosmosu, no chyba, że ta moc pójdzie na obróbkę sztucznej inteligencji NPC''ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomińmy już to że wdł. mnie Silent Storm wygląda lepiej niż ta gierka. Ciekawi mnie jeszcze jak będzie tutaj wyglądać destrukcja otoczenia i fizyka obiektów.
Swoją drogą panowie z Nival Interactive mogli by coś zacząć robić w sprawie nowego SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 18:30, maniekk napisał:

Nie ma tur? to co to będzie? shooter tpp?
Do tego ta grafika i wymagania z kosmosu, no chyba, że ta moc pójdzie na obróbkę sztucznej
inteligencji NPC''ów ;)


Real time z aktywną pauzą. Widziałem gameplay pokazujący jak to działa i wygląda to dobrze.

Dnia 15.08.2011 o 18:30, maniekk napisał:

No cóż, po zagraniu we Frozen Synapse straciłem całe zainteresowanie klasycznymi turówkami,
więc i tak nie jest mi przykro.


Tylko to nei będzie klasyczna turówka. A Frozen Synapse jest świetne, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

john_smith hahaha, i co to były za badania? Statystycznie? Kiedyś leciała świetna reklama w telewizji przedstawiająca statystyki. Wzięli 1000 ludzi, gdzie trafili na 900 optymistów i już jest ok. Każdy wie, że jesteśmy narodem narzekającym, marudzącym itp. itd. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum poświęcone byle głupocie.

Wracając do gry - no to mamy "potęgę" PC - na ch... optymalizować gry skoro ludzie mają mocy sprzęt? Walić to, robimy grę bez optymalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:45, Bambusek napisał:

> Nie ma tur? to co to będzie? shooter tpp?
> Do tego ta grafika i wymagania z kosmosu, no chyba, że ta moc pójdzie na obróbkę
sztucznej
> inteligencji NPC''ów ;)

Real time z aktywną pauzą. Widziałem gameplay pokazujący jak to działa i wygląda to dobrze.


Aaa, czyli takie coś jak Ufo Afterlight i pokrewne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:55, TobiAlex napisał:

Wracając do gry - no to mamy "potęgę" PC - na ch... optymalizować gry skoro ludzie mają
mocy sprzęt? Walić to, robimy grę bez optymalizacji...


Kiedy ludzie nauczą się, że wymagania "zalecane" w większości przypadków wzięte są z kosmosu...

Zresztą, to akurat najmniej mnie interesuje - grafika prezentuje się przyzwoicie, grę zakupiłbym nawet przy nieprzyzwoicie wysokiej "sprzętożerności" w stosunku do bogactwa warstwy wizualnej...
ALE - Jagged Alliance to turowy system walki a nie czas rzeczywisty, takiego gwałtu na serii nie wybaczam. Dziękuję, pieniążki dostanie ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 20:33, maniekk napisał:

Aaa, czyli takie coś jak Ufo Afterlight i pokrewne.?


Właściwie tak, system bardzo podobny, nawet da się ustawić autopauzę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak upierdliwa jak w UFO własnie, bo tam dosłownie byle pierdnięcie starczyło, żeby grę zastopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:55, TobiAlex napisał:

john_smith hahaha, i co to były za badania? Statystycznie? Kiedyś leciała świetna reklama
w telewizji przedstawiająca statystyki. Wzięli 1000 ludzi, gdzie trafili na 900 optymistów
i już jest ok. Każdy wie, że jesteśmy narodem narzekającym, marudzącym itp. itd. Wystarczy
wejść na pierwsze lepsze forum poświęcone byle głupocie.

wejdz na zagraniczne strony, np usa, niemcy itd, poczytaj co pisza pod wiadomosciami gdzie sa np informacje o drm wymagajacym polaczenia z internetem, ja tam nie widze wiekszej roznicy, chociaz nie, tutaj jest spokojniej

Dnia 15.08.2011 o 19:55, TobiAlex napisał:

Wracając do gry - no to mamy "potęgę" PC - na ch... optymalizować gry skoro ludzie mają
mocy sprzęt? Walić to, robimy grę bez optymalizacji...

aaa, czyli oceniasz reszte patrzac na siebie, wszystko na: nie/zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest ,aby wskrzeszono Silent Storm i Silent Storm Sentinels.Wspaniała gra, a najczęściej niedoceniana.Chciałbym znowu pokierować odziałem dowodzonym przez postacie podobne do Falkmara Hagena albo Huntera i rozwalić heksogenem znowu jakiś budynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy tej grafie takie wymagania? Oh lol, niedosc, ze to produkcja niszowa to trafi do ludzi o mocniejszym kompie. Przewiduje finansowa klape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować